Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. To nawet najebany znajdę
  2. Rok temu była lipa z miejscami. Sami staliśmy na górce w kurzu Tylko po drugiej stronie jak wy Na nysie cię szybko znajdę po felgach
  3. Gdzie Czewa się rozbija? Nie czasem do góry zawsze?
  4. Nie ma takiej opcji Nie chcę piz*uś
  5. :polew::polew::polew:
  6. Mam jeszcze co na początku na allegro kupiłem
  7. O pogodę się nie martw, na pewno dopisze Tymczasem mały mod wpadł ---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:52 ---------- No więc chopy pojechałem dzisiaj zobaczyć co tam się dzieje ze smerfem. Auto w końcu pomalowane teraz zostało przykleić progi, poskładać resztę do kupy no i polerka lakieru i na wtorek wieczór będzie u mnie. Środa pasowanie prosiaków i detaling PS. Wpadł grill S4
  8. Zabawa i towarzystwo się liczy Ja rok temu jechałem w prawie totalnej serii na nysę
  9. WhyMe? odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    No no, mody z Dominem na plus
  10. na 15stkach:thumbdown::facepalm::facepalm: 16 Na 15 tkach Tuż zaraz będę zakładał bo zlot w Ostrowie ---------- Post dopisany at 01:48 ---------- Poprzedni post napisany at 01:47 ---------- szkoda że sie nie zdecydowałeś na rolowanie, bo potem dwa razy ta sama robota:whistling: Myślałem nad tym, ale za nim załatwię maszynkę od Mrogala to połowa wakacji będzie ---------- Post dopisany at 01:50 ---------- Poprzedni post napisany at 01:48 ---------- tosz to wylewka na poł szpadla to co sie dziwic:decayed: mefju by się zdziwił, jakby wylewka miała metr fundamentu miałby trofeum ---------- Post dopisany 31-05-2013 at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2013 at 20:53 ---------- Work in progress 7 dni do Nysy a dopiero dzisiaj wszystko idzie pod pistolet http://imageshack.us/a/img811/2935/20130531243.jpg mam to samo, moja audi dzis poleciala juz w kolor, na pn wieczor ma byc gotowa:whistling: Aaa no tak, progi S4
  11. Maluje wszystkie drzwi do listwy po usunięciu listew z drzwi. Pod listwami zebrała się ruda którą zabezpieczyłem R-stopem, na jakieś 2 lata spokój Do tego malowanie dokładek zderzaka przód/tył. Wpadł nowy prawy błotnik oraz progi z Omegi pod kolor nadwozia. Nie rolowałem nic na razie, tak pojadę na Nysę a po nysie zaraz lecę na Niemcy.
  12. Damy radę
  13. Życie
  14. tosz to wylewka na poł szpadla to co sie dziwic:decayed: mefju by się zdziwił, jakby wylewka miała metr fundamentu miałby trofeum ---------- Post dopisany 31-05-2013 at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2013 at 20:53 ---------- Work in progress 7 dni do Nysy a dopiero dzisiaj wszystko idzie pod pistolet
  15. Prosi się o progi S4
  16. Nie mam pytań co do Patryka
  17. Piotr podejmij jakąś męską decyzje w końcu Monoblocki bierz i będzie meksyk
  18. W sobotę zobaczysz całokształt
  19. W końcu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.