na 15stkach:thumbdown::facepalm::facepalm:
16
Na 15 tkach Tuż zaraz będę zakładał bo zlot w Ostrowie
---------- Post dopisany at 01:48 ---------- Poprzedni post napisany at 01:47 ----------
szkoda że sie nie zdecydowałeś na rolowanie, bo potem dwa razy ta sama robota:whistling:
Myślałem nad tym, ale za nim załatwię maszynkę od Mrogala to połowa wakacji będzie
---------- Post dopisany at 01:50 ---------- Poprzedni post napisany at 01:48 ----------
tosz to wylewka na poł szpadla to co sie dziwic:decayed:
mefju by się zdziwił, jakby wylewka miała metr fundamentu
miałby trofeum
---------- Post dopisany 31-05-2013 at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2013 at 20:53 ----------
Work in progress 7 dni do Nysy a dopiero dzisiaj wszystko idzie pod pistolet
http://imageshack.us/a/img811/2935/20130531243.jpg
mam to samo, moja audi dzis poleciala juz w kolor, na pn wieczor ma byc gotowa:whistling:
Aaa no tak, progi S4