Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Przede wszystkim turbo nie puchnie
  2. Kompletne orurowanie z silikonami i cybantami 750 zł a cooler 350 zł dałem. Wszystko z FMIC.pl brałem
  3. :banan: Bolka zapytaj czy możesz:decayed: A bo to prawa autorskie
  4. :banan:
  5. Nie warto. Rezaj S4 bo ja żałuję że od razu S4 nie robiłem jak Tomasz radził
  6. Właśnie naklejka jest dobrze, bo idzie tak jak załamanie szyby, cb zapomniałem stargać A bolek przynajmniej pojadł w MC jak się Bolek najadł to Ci stufki brakło:decayed: :polew:
  7. Właśnie naklejka jest dobrze, bo idzie tak jak załamanie szyby, cb zapomniałem stargać A bolek przynajmniej pojadł w MC
  8. Pacz, a nie pomyślałem o Michałkach ---------- Post dopisany 13-06-2013 at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany 11-06-2013 at 17:44 ---------- W końcu udało się cyknąć parę normalnych zdjęć Wszystko zasługo BOLO PFOTOGRAFY
  9. Będzie szał
  10. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Macie krawaty Przepraszam bardzo - Sadistic.pl
  11. swiat sie skończył chyba że na Tablicy chcesz to sprzedać Ooo ty chamie a ja ci zaślepkę wysłałem
  12. Dostaniesz jedną kiełbaskę więcej na grilu Ja chętnie za niego zjem
  13. co Ty się tak podlizujesz ?? raczej wyraża swoją opinię, po to jest ten temat Powaga Tomek. Może jest parę nie dociągnięć ale z porównaniem do tego co było to teraz naprawdę fajnie mu to wyszło. Jest jeszcze wiele do zrobienia przede mną ---------- Post dopisany at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ---------- :naughty:
  14. nie moim zdaniem. tak jest ładniej niż to co zaproponowałeś Gusta i guściki
  15. Ładnie Arku Ale dokładki bym w kolor zrobił i progi S4 zrobiły by gnój
  16. Jest konkretnie
  17. Nie śmiać się panowie a chłopaka trzeba nawrócić na dobrą drogę. Wyśmiewaniem się z niego nic nie wskóracie a tylko się chłopak zniechęci do forum - Przód B7 odpuść sobie na samym początku - Swap? Jak najbardziej na plus Do tego jakieś ładne 18tki skręcone gwintem i będzie super
  18. co Ty się tak podlizujesz ?? A co? właśnie nie wiem co:grin: Na nysie wypił 2 kielichy i od razu inny facet
  19. co Ty się tak podlizujesz ?? A co?
  20. Dziękuje
  21. Mogłeś wydarzenie utworzyć a nie fan page
  22. Polerowałem go w czwartek bo był w zapłakanym stanie
  23. Tomek auto super się prezentuje na żywo!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.