Treść opublikowana przez WhyMe?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Przede wszystkim turbo nie puchnie
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Kompletne orurowanie z silikonami i cybantami 750 zł a cooler 350 zł dałem. Wszystko z FMIC.pl brałem
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
:banan: Bolka zapytaj czy możesz:decayed: A bo to prawa autorskie
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
:banan:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Nie warto. Rezaj S4 bo ja żałuję że od razu S4 nie robiłem jak Tomasz radził
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Właśnie naklejka jest dobrze, bo idzie tak jak załamanie szyby, cb zapomniałem stargać A bolek przynajmniej pojadł w MC jak się Bolek najadł to Ci stufki brakło:decayed: :polew:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Właśnie naklejka jest dobrze, bo idzie tak jak załamanie szyby, cb zapomniałem stargać A bolek przynajmniej pojadł w MC
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Pacz, a nie pomyślałem o Michałkach ---------- Post dopisany 13-06-2013 at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany 11-06-2013 at 17:44 ---------- W końcu udało się cyknąć parę normalnych zdjęć Wszystko zasługo BOLO PFOTOGRAFY
-
[B5 AFN] kolejne body rs4 b5
Będzie szał
-
[B5 APT] Adaś... by rafles :)
- B6 DIVISION
Macie krawaty Przepraszam bardzo - Sadistic.pl- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
swiat sie skończył chyba że na Tablicy chcesz to sprzedać Ooo ty chamie a ja ci zaślepkę wysłałem- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Dostaniesz jedną kiełbaskę więcej na grilu Ja chętnie za niego zjem- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
co Ty się tak podlizujesz ?? raczej wyraża swoją opinię, po to jest ten temat Powaga Tomek. Może jest parę nie dociągnięć ale z porównaniem do tego co było to teraz naprawdę fajnie mu to wyszło. Jest jeszcze wiele do zrobienia przede mną ---------- Post dopisany at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ---------- :naughty:- [B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
nie moim zdaniem. tak jest ładniej niż to co zaproponowałeś Gusta i guściki- [B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
Ładnie Arku Ale dokładki bym w kolor zrobił i progi S4 zrobiły by gnój- A4 B5 TDI by a4-freunde
Jest konkretnie- [B5 APT] Adaś... by rafles :)
Nie śmiać się panowie a chłopaka trzeba nawrócić na dobrą drogę. Wyśmiewaniem się z niego nic nie wskóracie a tylko się chłopak zniechęci do forum - Przód B7 odpuść sobie na samym początku - Swap? Jak najbardziej na plus Do tego jakieś ładne 18tki skręcone gwintem i będzie super- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
co Ty się tak podlizujesz ?? A co? właśnie nie wiem co:grin: Na nysie wypił 2 kielichy i od razu inny facet- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
co Ty się tak podlizujesz ?? A co?- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Dziękuje- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Mogłeś wydarzenie utworzyć a nie fan page- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Polerowałem go w czwartek bo był w zapłakanym stanie- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Tomek auto super się prezentuje na żywo! - B6 DIVISION