Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Wycieraczka out
  2. w Twoim przypadku wcale bym się nie zdziwił :grin:
  3. Do pompy wody jest podłączony
  4. To na sanki jedź.....
  5. To tylko 15tki więc się nie przejmuje. Czas mnie przycisnął bo bym plastidipem malował a że nie mam na miejscu to zdecydowałem się na spray
  6. Szpraj
  7. No i co Ty koorwa medal chcesz za to? Idź frajerze stąd Chyba z hooya spadłeś, dobrze mi tu No i nie pójdzie menda
  8. No i co Ty koorwa medal chcesz za to? Idź frajerze stąd
  9. Przede wszystkim turbo nie puchnie hehe a jak ma puchnąc jak to 1.6 a cooler to tylko wizualnie, są to wypowiedzi nasze do pytających na Nysie był ubaw hehe :grin: ---------- Post dopisany 18-06-2013 at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2013 at 12:31 ---------- Wzięło mnie dzisiaj za odświeżenie moich 15tek z Almette Na Niemcy będą dobre
  10. Popieram
  11. To zapytaj jeszcze swojego kolegę Patryka o jakich nie dokończonych sprawach (których nie zamierza dokończyć, bo został uciszony i się obraził) pisał do Prezesa ? Podobno już wszystko zostało rozwiązane
  12. Koledzy przekazuję od Patryka. Koledze Silviertdi zostały przelane pieniądze na konto, jak i reszta zwrotów została wykonana.
  13. Ładnie jest
  14. Ja też gratuluję, bezawaryjności i miliona kilometrów życzę
  15. Dogadaj chłopaków czy by nie chcieli dzisiaj spotować
  16. Z Syskiem się nie siada do wódki Wieczorem będzie idealnie
  17. Prawidłowo ---------- Post dopisany 16-06-2013 at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2013 at 17:33 ---------- Można by tak spota było dzisiaj zrobić bo ładna pogoda jest
  18. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Masakra
  19. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  20. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Koledzy kto na forum sprawdzi dla mnie pełny VIN?
  21. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Łukasz
  22. Podobno różowy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.