Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Teraz czekać aż zatęsknisz za ori
  2. Fajne buty
  3. Jest ładnie
  4. Dziś zagram chętnie
  5. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    [TABLE] [TD=bgcolor: #e8ebed]MARKA[/TD] Audi [TD=bgcolor: #e8ebed]MODEL[/TD] A6 [TD=bgcolor: #e8ebed]TYP[/TD] Sedan [TD=bgcolor: #e8ebed]ROK PRODUKCJI[/TD] 2002 [TD=bgcolor: #e8ebed]SKRZYNIA BIEGOW[/TD] Manual [TD=bgcolor: #e8ebed]POJEMNOSC[/TD] 1781 [TD=bgcolor: #e8ebed]RODZAJ PALIWA[/TD] Petrol [TD=bgcolor: #e8ebed]LICZBA DRZWI[/TD] 4/5 [TD=bgcolor: #e8ebed]MOC[/TD] 150 KM / 110 kW [TD=bgcolor: #e8ebed]OPIS[/TD] srebrny-metallic, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, tapicerka skórzana, centralny zamek, radio, wspomaganie kierownicy, komputer, tempomat, podgrzewane fotele, kierownica wielofunkcyjna, czujnik parkowania, ABS, poduszki powietrzne, immobiliser, ESP, hak, alufelgi, światła przeciwmgłowe [/TABLE]
  6. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie Kierwa a Ty B6 kupileś żę sie udzielasz tutaj?
  7. Chodzi o ustawienie świateł?
  8. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie
  9. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    serfin ten szpital źle działa na twoją głowę
  10. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Józek słabo..
  11. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To byś poznał gniew żony ale on żonę oddaje za 15 Jaki przebieg?
  12. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To byś poznał gniew żony
  13. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mateusz szukaj dobrej poradni bo z twoimi problemami to nie wszędzie dają rady:doh: Mi już nic nie pomoże
  14. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Marcin puma ci dopłaci tylko bierz to w piz*u
  15. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co jak co ale te auto przynajmniej prosto jedzie:wink: To w golfach nie można było skręcać?
  16. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Puma zawsze cię bolek golfem może zabrać
  17. WhyMe? odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :polew:
  18. Podpinam pod prośbę ragi
  19. A melodyjkę też jaką wygrywa? To je fol opcja Kaju wejdź na fejsa
  20. Ban na forum będzie dobry

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.