Treść opublikowana przez WhyMe?
-
e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)
Będę
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ta Przyjadę bokiem przez obwodnice
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Już nie podpuszczaj tak Wszystko w swoim czasie ale na pewno nie dzisiaj
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
ale kreske zrobi No na pewno
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Tylko proszę się nie śmiać bo moje auto jest w stanie agonalnym
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Na chwilkę też podjadę
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Siema Dejmon , nie przywitasz sie ze starymi kumplami ? :polew:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
A ty przecież B6 nie masz :polew:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Tomasz pacjent do ciebie
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Krawat ty swoje B6 zezłomuj
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
to roluj nadkola jak i tak masz malować, bo potem bedziesz sobie plul w brode:wink: Jak będę malował całego to nadkola obowiązkowo będą robione
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Raczej nie przewiduje. Wpadną progi z omegi pod kolor auta. A i zastanawiam się czy na nowo całego nie pomalować przy okazji
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Za kilo go oddam
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
zamykasz wątek? Tak. Auto kupił Kaju za 25 tysięcy złotych więc topic close
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Koniec tego OT
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
:polew::polew:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Człowieku... Wódka śledzie wszystko bedzie! Poznasz w końcu łaskę Pana Coś ty kurfa brał?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Stary, błagam zmień płytę Ktoś musi cię yebać za sprzedaż auta Ja Ci yebne w ten pusty łeb w sierpniu jak tylko wjedziesz do mnie na podwórko dzień przed zlotem, żeby mi auto umyć i buty wyczyścić Aleś sobie to wymyślił Czyli plan już jest Teraz dziewczyny i alkohol
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Stary, błagam zmień płytę Ktoś musi cię yebać za sprzedaż auta
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
No Babka trzyma kciuki
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
- [B5 AWM] 1.8T quattro usa
dopiero teraz zauważyłeś Dopiero teraz temat odkopałem- [B5 AWM] 1.8T quattro usa
Ładna jest- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Twoje wsparcie dobrze motywowało Jeszcze prawego błotnika nie mam do kompletu Tobie również podziękował A ty kajak żryj snikersa i nie zapominaj o swojej B6 :polew:- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Szprajem malowałem Tylko wypiaskowałem je wcześniej i jak na domowe malowanie wyszły fajnie - [B5 AWM] 1.8T quattro usa