Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Audi 80 B4] avant US

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :-)

No w końcu znalazłem troszkę czasu żeby przedstawić i moje autko. A więc najpierw jeździłem B3 1.8 LPG ale teraz przyszła zmiana na B4 avant w wersji D :-P

Autko jest z 1995r czyli końcówki już :lol: w wersji 1.9 tdi

Wyposażenie:

- ABS

- 2 X airbag

- centralny zamek

- elektryczny szyberdach

- elektryczne szyby

- elektryczne lusterka oraz podgrzewane

- klima

- wspomaganie

- alufelgi ori 15

raczej będę chciał zostawić w wersji oryginalnej ale coś tam na pewno się zmieni.

w planach jest:

:arrow: lampy zespolone - zrobione

:arrow: halogeny oraz kierunki w zderzak - zrobione

:arrow: wymiana big bena na obrotomierz - zrobione

:arrow: ringi na zegary - zrobione

:arrow: polerka lakieru - zrobione

:arrow: no i może jak się okazyjnie trafia brock b1 lub borbet 16tki - zrobione

:arrow: wlepa - zrobione

:arrow: polerka końcówki wydechu - zrobione

Więc z założonych modyfikacji mam juz wszystko poza wlepą miałem trzy ale jedna źle nakleiłem a dwie sie gdzies zgubiły :evil: na tym miałem zakończyc ale przyszła ochota na wiecej :-P

A więc teraz w planach mam:

:arrow: obniżenie auta - zrobione

:arrow: polerka rantu w felgach - zrobione

:arrow: lampy soczewkowe - zrobione

:arrow: przedni zderzak z S2 lub poliftowy - zrobione

:arrow: lusterka w kolor - 2011

:arrow: dodatkowe zegary - zrobione

:arrow: podłączenie instalacji halogenów - 2011

:arrow: montaz wyświetlacza temperatury zewnętrznej - zrobione

:arrow: tylnie lampy US/japan - zrobione

Z wymienionych rzeczy:

- łożysko prawe przednie i tylne

- ustawiano zbieżność

- płyn chłodniczy,filtry i olej na Shell 10W-40

- gałka lewa

- zbiorniczek wyrównawczy

- chłodnica

- termostat

- termowyłacznik

- świece

- wtryskiwacz 3

Kilka fotek zrobionych na szybko :-P

78634e8dfc043726m.jpg 82e900f3212d58f7m.jpg 2b914a9703d9e68cm.jpg f98360f010469a0am.jpg 935ab1043b54a69bm.jpg bce27b56df0f998dm.jpg 1424e183aeb42042m.jpg af54edf650de69fbm.jpg e1ca62ce9e327540m.jpg

Licznik z obrotomierzem, radio oraz ringi już na stanie :mrgreen: wiec teraz trzeba znaleźć czas żeby to wpakować do środka :-P

b13ae59a4630643am.jpg 6ed5f6e468eae9dam.jpg

5d141b078656a515m.jpg

Oraz kilka zdjęć ze środka, wybaczcie ze nie posprzątałem :-P

9eef1b510a034f90m.jpg 62f17039a2901a02m.jpg a3534492de7c2a9em.jpg 78854389266e3a75m.jpg dfa3c36202622826m.jpg

wspomnienia :-P swojego czasu nawet trzy 80tki były na stanie ;-) a tamta mnie woziła przez ostatnie 1,5roku. B3-ki sprzedane, zostało tylko tatowe B4

4b80edd77c8c968dm.jpg 333554f537a031d8m.jpg

db00a824a26c08c6m.jpg

LUTY 2010

w końcu wymieniłem big bena na obrotomierz oraz założyłem ringi :mrgreen:

dd85e34211eddaafm.jpg

MARZEC 2010

no w końcu przyszedł czas na brock b1 16x9 (et15) na tym opony 205/50/16 (takie zakupiłem wraz z felgami i zostana do końca sezonu) w końcu znalazłem trochę czasu żeby je założyć :lol: no i wyszło audi 80 allroad :-P gleba przyjdzie w swoim czasie, narazie będę musiał się jakoś tak przemęczyć... kilka fotek poglądowych... ;-)

b1970a4f507a6d9em.jpg 78de5d1a393fbd88m.jpg 07b183e94cb44ed2m.jpg 7df2ded9ba8018fdm.jpg 60ff740d7dfba38am.jpg 3fb9b8d2260a9a21m.jpg

KWIECIEŃ 2010

w końcu wpadło parę nowych gratów a przede wszytkim oświetlenie by Kolczat :-P listwy z Vki są, lampy zespolone, halogeny i kierunki od kolegi kolczata. Także odkopałem stary sprzęt audio z B3. wiec w nie długim czasie będzie mała zmiana frontu :-)

67061d7dd2d3eb24m.jpg fdb2099516bf0f51m.jpg

61991007ffcd3893m.jpg df7462d7b12ed095m.jpg 3ff61676b2bd909am.jpg

:arrow: 30.04.2010 Kędzierzyn Koźle, mini spot z Kamilek89 :-) hehe kazdy z innego województwa a takze w innym spotkanie :-P

d69b759f764ec013m.jpg fae1d0f510dd6312m.jpg 9e4fbac006cc422dm.jpg

no i nowe oświetlenie by kolczat już na aucie :-)

905452ead23e1282m.jpg 4ce22d654c746461m.jpg 481484ceb3494a4bm.jpg

brocki juz wróciły do domu :mrgreen: z polerki jestem zadowolony <ok> teraz musze je umyc i załozyc oppony a pozniej jak na aucie załozyc :-P choc przydałby sie im nowy lakier ale to juz na wiosne... ;-) male foto pogladowe...

97bae1e5f64c8741m.jpg 0879e1c210446ff1m.jpg 2138b5b182bfed41m.jpg

LIPIEC 2010

troszke odnowiłem lakier i zrobiłem polerke auta ;-) po której wyszły wszystkie niedoskonałości i trzeba bedzie robic poprawki :-/ dla mnie róznica była zauważalna i to mnie cieszy <ok>

236b9ad0d7fb34fam.jpg bacb2bf13727769em.jpg c8fe593a4b77938am.jpg f84a6e8de187f55dm.jpg

takze złapałem za koniec rurki :-P oraz jedno foto w krzywym zwierciadle ;-)

d678c4fc718f4cc3m.jpg 4f911732dcc4da60m.jpg 60a3b5ae79e18eeem.jpg

no to przeszedł czas na obnizeni auta :-) zostały załozone spręzyny FK 60/40 (podobno) :-? nowe amortyzatory TA Technix. Przód mi sie podoba :-D lecz ten tył jakos bardzo nie chce isc na dół :-( mam nadzieje ze sie to jeszcze ubije bo ineczej bede musiał cos wymyslic :evil: tutaj fotki pogladowe... tylko proswze sie n ie smiac ze zderzaka bo mi opadł :evil:

441b3596b1a07552m.jpg d98a8bac5b6efdfbm.jpg ba4fd7c023456a18m.jpg 98d6bc6653908f71m.jpg

eff6ec5e02679695m.jpg 1b662f390931a0f7m.jpg 6adb513ceefdecd4m.jpg

31.07.2010 rameczki klubowe już na pokładzie :-) a przy okazji sesja z kolega... :mrgreen:

13bc6d1888cdf7b2m.jpg 03c05385e1da51b7m.jpg 10ed288642ba2f96m.jpg 44a67a67df7725a7m.jpg

11f84c311f6fedbem.jpg cadd58ed09f13bc4m.jpg 6be6cba7b2e927d8m.jpg 029f5514be6b6cc4m.jpg

864c92a78ad16064m.jpg 4cc9896e319085b6m.jpg 2b9c3ef0577779bdm.jpg f25eb282b84c0384m.jpg

wieksza fotorelacja tutaj :arrow: Picasa Web Albums - 11353149735644954... - dydo & frano

SIERPIEŃ 2010

no i w końcu avant został oznakowany <ok> Lucazzz wielkie dzięki za wlepe <piwo>

42041ab7eb2fb5e2m.jpg 2940c8a0c78e7e8cm.jpg

no w końcu udało mi sie zrobić jakies zdjęcia :-) już na forum widziałęm avanta z lampami US wiec nie moge powiedzieć ze jest pierwszy ale jest za to jednym z niewielu :mrgreen: chciałem takze podziękować koledze MarcinC za pomoc w zakupie USów <piwo> no i kilka fotek poglądowych ;-)

f32db3cb9e448c43m.jpg 7bf54087a8152837m.jpg 9f685aedac21de4dm.jpg 03bc78efa7cd9a3dm.jpg 439c04ca2e0bb316m.jpg da8a8701ac94b154m.jpg bd6bc850cf53ba75m.jpg

LISTOPAD 2010

no coś sie pomału ruszyło, nie są to zdjęcia najlepszej jakości lecz zawsze cos... ;-) ze zmian wizualnych to pomalowana klapeczka wlewu paliwa oraz zderzak S2 :mrgreen: niestety nie mam jeszcze zdjecia z załozonymi kratkami bo pogoda nie pozwala :evil: jak tylko troszke mi to umozliwi to dodam odrazu...

5e3c1ee55c46dce4m.jpg d58db081b88cb85em.jpg 9ee66cbb489094aem.jpg

w końcu przyszedł też czas na montaz dodatkowych zegarów oraz wysietlacza temperatury zewnętrznej :-) tutaj dużą pomoc i zaangazowanie nadeszło dla mnie se strony kolegi jugo007 za co bardzo mu dziekuje <mikolaj> <piwo> przy okazji został wywalony ten badziewiasty mieszek czarno zielony i założony ori taki jak powinien byc czarny :-D tunel z półka na kasety został zmieniony na zwykły i załozone uchyty na kubki które wyrwałem od Frana <urodziny> niestety brakuje mi jeszcze samego czujnika temperatury zewnetrznej i małe prace nad podłaczeniem czujnika bańki jeszce mnie czekaja. Zdjecia z dzisiejszych prac nie sa najlepszej jakosci :-/ mam nadzieje że z tego syfu w srodku nie bedziecie sie śmiac :-P

16b5748e284ffddam.jpg 8197772e3c67e126m.jpg a18dc642c4f4e3cem.jpg

a6da61d9bef366c1m.jpg cee9bb4fd11c1215m.jpg 5eba98034a3ace27m.jpg 2e913a535f9f34a0m.jpg

GRUDZIEŃ 2010

no nastała zima, wystarczyła jedna noc żeby auto zasypało. no w końcu udało mi sie jakies fokti zrobić na których jest zderzak ;-)

03c9d8d9910e1196m.jpg 6e96276b79feab05m.jpg

003b378f74bd6f3dm.jpg ac3b40ad17afe46em.jpg 3d11788d3cac6e58m.jpg

nawet do mnie przyjechał spóźniony mikołaj <mikolaj> bo w wodzisławia brakło soli i nie maił jak dotrzeć :-P wiec w końcu mam upragnione soczewki :mrgreen: no i kierunki z białych wymieniłem na pomarańczowe :-) załacze kilka foto dla upamietnienia ;-)

03bf513565f5540fm.jpg e8f2b68cfe73940fm.jpg ad87b162cc5b4af7m.jpg

d3512eea5e79c084m.jpg 29b3f4bfc1bb0a67m.jpg 81155efcda8d6213m.jpg

mały akcent za oceanu, postojówki pomarańczowe ;-) żerówki H1 Osram night breaker lecz po nowym roku zapewne zawiat xenon :-)

STYCZEŃ 2011

Plany na roku 2011 :-) ciekawe czy sie uda zrealizowac :-P

:arrow: lusterka w kolor - zrobione

:arrow: podłaczenie instalacji halogenów - zrobione

:arrow: podgrzewane fotele plus instalacja - zrobione

:arrow: tempomat - zrobione

:arrow: tylne szyby elektryczne - 2012

:arrow: zmiana klimatyzacji manualnej na climatronica - zrobione

:arrow: rączki z lampkami - zrobione

:arrow: tylni zderzak s2/compi - zrobione

:arrow: spryskiwacze reflektorów - zrobione

:arrow: xenon - 2012

:arrow: jakies alu 17tki - zrobione

:arrow: licznik US - zrobione

:arrow: lampy narozne US - zrobione

:arrow: podłokietnik przód - zrobione

:arrow: kierownica s-line - zrobione

:arrow: EDS -2012

:arrow: lotka ze stopem - zrobione

ciekawe co uda sie z tych pomysłow zrealizowac :-? choć część gratów juz leży w garażu tylko brak czasu... :evil:

dokończenie małej roboty z grudnia, przyszedeł czas na montaż czujników cisnienia i temperatury oleju. teraz dodatkowe zegary działaja wszytkie :-) :arrow: Audi 80 Klub Polska :: [b4 1z] podłaczenie czujników cisnienia i temperatury oleju

64744d8642945fc8m.jpg e263eb447a331dd7m.jpg ffda0b3f8be7c2acm.jpg 350fc0215d423cd7m.jpg 1000a780a9380469m.jpg

3f96afbe0656f304m.jpg f99aeb11eac7f559m.jpg 9278adc36d6e62aam.jpg

818cb3f81c574460m.jpg 4af7e622dd1d22d3m.jpg 9d405b68011de3d6m.jpg

eccac6d880ac841cm.jpg b1643c6f3c810e12m.jpg

dzisiaj zjechały nowe graty <mikolaj> w rece mi wpadły podgrzewane kubełki :mrgreen: tylnia elektryka do szyb, licznik w milach, osłona pod zderzak i tony kabli. Wypad za tajlami udany <ok>

ba2fbb7fd05ff3f8m.jpg ac2ccbb8d0fcde3bm.jpg 906cb2e41e153ecam.jpg

d1acade611515273m.jpg b217f1c0e2a95860m.jpg

pomału a do przodu, ciąg dalszy prac... w końcu zostały podłaczone halogeny :-) zawiatły tez kubełki podgrzewane oraz podłaczeni instalacji. jugo007 ma to tak opanowane że reza instalke bez schematów :mrgreen: wszystko jest na ori wiązkach oczywiście podłanczane. wyminiłem takze tylna tablice na ori i bardzo mi sie nie podoba widok tego kwadracioka :evil: ale co zrobie... tkaie zycie takie przepisy :-(

0ffa75d1acba7a99m.jpg 6cde81d0d6b0c7e6m.jpg

a6acb7d5152a8d64m.jpg 18681c802d34b5edm.jpg

LUTY 2011

cosik tam znowu ruszyło do przodu ;-) w końcu został załozony tempomat <ok> musze przyznać , że fajna sprawa :mrgreen: choc podobno nie którzy twierdza ze emerycka :-P został tez wymieniony prędkościomierz na US, lecz naliczanie przejechanego dystnsu mam w kilometrach a nie milach. kolega Maciek12 ostro wczoraj sie narezał, jeszcze raz dzieki <wodka>

7b56435f4dfd6ce5m.jpg 7b655df4abf10f0em.jpg

a nie którzy cos tam wspominali o kołach, wiec sie pochawle :-P jedno foto też z naszej wczorajszej wyprawy do świstaków <ok> i zdjecie klubowej taryfy ;-)

2cb445abe38f88ebm.jpg df4074a14993669am.jpg 88e7d26c0678da42m.jpg

na ten sezon bedzie inne koło. Zaryzykowałem tym razem i wybór padł na Dotz Las Vegas ;-) z oponami uniroyal 215/40/17 i jedna felga na zapas :-)

7e26b275dbde2fa3m.jpg 6b72b619ee6f862bm.jpg

no dzis z racji tego ze zapodałem L4 znalazłem czas żeby zmienic koła ;-) mi sie to nawet podoba :-) tylko trzeba dystnsiki małe dołożyć i ialbo puścic auto na dół albo dac wiekszy profil opony :-?

082a9c5daa061bbdm.jpg ceac1b894f15230am.jpg 2c41a0cf7799158em.jpg a07879cab9c57324m.jpg

e89caad5115b0aefm.jpg 8377aff1d16ae135m.jpg 15c51a8e5d5858c0m.jpg 18926579bc0823c7m.jpg

MARZEC 2011

na obecną chiwle tylko zawitały wskazniki tem i paliwa ;-)52e73d877a5099f7m.jpg

narazie zaczynam zbierac graty, jak dobrze pójdzie to cos w tym miesiącu wpadnie ;-)

c5ad65de7e0fe7b9m.jpg e07b6875dd7efff9m.jpg 244f9f8358f3acf2m.jpg f9e15df090d9b2cam.jpg

przytargałem nowy silnik, lotke ze stopem i podłokietnik z C4 ze schowkiem :-D a w ostatnim czasie udało mi sie dorwać lampy naroże US :mrgreen: spryskiwacze reflektorów S2 (w końcu dobre :-P) i wpadł takze drugi komplet aluminium ;-)

c2a82e917b49337cm.jpg b652f8488a36ce96m.jpg

1760051d3a74ecebm.jpg img0364rz.th.jpg

korzystająć z pogody ,że było w miare ciepło wziąłem sie za wymien tylnich lamp narożnych :-) troche kulf poleciało przy ściąganiu starych i zakładaniu tych bo bez małego rezanie sie nie obyło :-P mniej wiecej wyglada to tak i mi sie podoba <ok>

a279a148664a2917m.jpg 134e8eca9a348072m.jpg 27038378c7f99149m.jpg

ad72204fd7aeb0aam.jpg a48b955457b67034m.jpg 427216e85bfe7d71m.jpg

KWIECIEŃ 2011

przyszło ostatnio pare dupereli z aso, spryski pomalowane wiec pomału trzeba bedzie je zakładać na zderzak ;-)

cfd0a0861daac467m.jpg 9b17ef85f92177b0m.jpg

przyszedł czas na montaz ;-) podziekowanie dla kolegi Bronek27 za poswiecony czas i pomoc przy cieciu zderzaka <piwo> a wyszło to wszystko tak...

635372bd39ba03eem.jpg 391332c6d8962790m.jpg da34d8cdda8010a9m.jpg ebfb394882b8dbaam.jpg

b20f082a85928f3am.jpg b9b7f08ae3a975c5m.jpg d44bd202452a5209m.jpg f43caf2518b99a06m.jpg

4539126566cd3ce8m.jpg bd3cec390751aaddm.jpg 398793749f3d6e8em.jpg e6cda2bb0fd7a761m.jpg

mozna powiedziec front S2 :-P niestety nie sa one podłaczone :evil: brakuje mi pompki któa ma czujnik poziomy płynu w zbiorniku, stary zbiornik nie dał sie odkrecic :-/ wiec teraz czekam na pompke, pozniej wymienie zbiorni podłacze węża i instalacje i bedzie chulac tak jak ma <ok> był zrobiony test z wiadra i fuka to fajnie :-)

zdecydowalem sie na wymiane tych moich przednich sprężyn FK niby - 60 na Kolczatowe Jamex -60, róznice widac odrazu :mrgreen:

52964f411befc8edm.jpg fd46b43ee1b4a895m.jpg 2c66e1d506220a8dm.jpg a90d44b348124390m.jpg

fdd5201f413937aam.jpg e317f780653ce02dm.jpg 5c9a102f15a023c8m.jpg

widać róznice ze usiadło teraz bardziej :-) zastanawiam sie czy tył zostawic troszku nizej czy go skrecic :-? wtedy bedzie beton :-P

po prawie 10h wojażasz z jugiem moja klimatyzacja manulana został weksmitowana a wprowadził sie climatronic :-) z poczatku nie chialem jej zmieniac lecz teraz nie załuje decyzji <urodziny> zostało jeszcze nabic klime i mozemy sie cieszyc słonecznymi dniami <ok> niestety panle mam w drewnie za którym nie przepadam chociaz nawet mi sie taka mała ilośc podoba :-P jednak raczej i tak zapewne go zmienie na czarny ;-)

610bd3745dd6a9c7m.jpg 81bfa664ec7798f7m.jpg 04c8268bc3e56a01m.jpg 570c8b5554d34838m.jpg

bc048bedfcfe098em.jpg ae661be0fc868836m.jpg b05d005cb9c7d0b9m.jpg fb72754ec9d2a037m.jpg

b1d990cedb27a600m.jpg 1fd73bc9eb5ab0e4m.jpg b77e287949cb611am.jpg a47c36136ce05f61m.jpg

c521c16fa5119fadm.jpg e1a6a341a809368cm.jpg

tak prezentuje sie w nocy ;-)

32d26ec44abae0fam.jpg a158c26f8d06acfdm.jpg

MAJ 2011

zeby listwy pasowały do zderzaka postanowieł je pomalować, stara taśma mocno trzymała :-/ lecz dało rade ja zdrapac ;-)

ef2dde1fe83381adm.jpg 1721c8560ee34044m.jpg 9722bd502fcfa861m.jpg

feae7e0308c69c13m.jpg 325c4a48ba3c8f62m.jpg 4a181841518219fbm.jpg ae778bf2e39b266fm.jpg

Kiedys musiał byc ten pierwszy raz ;-) wiec czystej własnej ciekawości jak nie było juz kolejki dałem zhamowac auto. Nie wiemna iel to jest wiarygodne... ale niby wyszło mu 88,9KM i 201Nm zostałem w :shock: ze tak duzo :-P

:arrow:

0834698124caf0f7m.jpg ea878accb10701afm.jpg d6ee173161519665m.jpg

w ostatnich dniach mały interseik z kolega eSPe i ramka panela climatronica jest czarna, jemu drewno bardziej sie przyda ;-) spęzarka klimy został jeszcze wymieniona, klima nabita i chłodzi jak ta lala <ok>

67af5bfd6e6e9e97m.jpg 9f1f8f10b2f453c1m.jpg

no w końcu moge sie pochwalic nowym tylnim zderzaczkiem :mrgreen: bardzo mnie on cieszy :-P lecz finansowo bardzo zachwiał moja sytuacje :-( ale warto było sie poswiecic ;-)

5e4276b3eefcf962m.jpg 3caf369b1f326634m.jpg

5287438cb74277a6m.jpg 6757da7a4c708d40m.jpg 9c1de3d2493d3274m.jpg

malowanie docisków hamulcowych

f1cc7ab8cf45b8a8m.jpg c37aa28d7838d53fm.jpg 76fa70f897f372fcm.jpg

f5dd0a759fdf1d84m.jpg 569332a1c07f3fa7m.jpg 5ae65eb53ce75f4em.jpg

c1782e4c3ca9bc6am.jpg c5c0cee277d1ec8dm.jpg ddbfee9f5aecf68dm.jpg

po prawie 6 miesięcznym pobycie kartona w garazu i uprawomocnieniu sie wyroku przyszedł czas na montaz rączek z lampkami ;-)

7f07b36f0b6295bdm.jpg 6dbff92d600613a3m.jpg 24af6b1f2020815em.jpg

80f819d300ad6932m.jpg 956ecc234fdaaefem.jpg

CZERWIEC 2011

w konću uprawomocnił sie wyrok i zostały załozone lustreka w kolor które czekały od lutego... niestety były z nimi wielkie problemy, po dobroci sie nie dało, po rylowsku (czyt górniczemu czyli siła razy gwałt) tez nie dało wiec zostały zdjete w stylu wandalistycznym, tylko wklady sa do odzysku...

2b0fe3b19468bd50m.jpg 6be9773685cb4a1am.jpg 091ef5f144514d09m.jpg

dziś chłopaki zrobili mi wileka niespodzianke na spocie pamietając o moich urodzinach, o avancie tez nie zapomnieli :mrgreen: wielkie dzieki <piwo>

3779f8ca3cf35e3cm.jpg be1a47194b96b7c4m.jpg

borbet juz w domu teraz trzeba zmienic tylko opony, foto pogladowe ;-)

:arrow: 24052011027.jpg - Bilder und Fotos kostenlos auf ImageBanana hochladen

miał byc debiut nowego koła na DynóVWke lecz zrobiełm to wcześniej i bedzie on na Nysie :-) przy okazji mała sesja z kolegą Papuś :mrgreen:

wiecej fotek na :arrow: https://picasaweb.google.com/113531497356449541239/DydoPapus#

f0e5062e35d32298m.jpg 49497daa49ea74fdm.jpg e6d581b177548490m.jpg f79f4aea8003981fm.jpg 4b2a6c82d8d9ddb2m.jpg

37cae0647b2e7c47m.jpg b974433e91912d26m.jpg 18f14144b40194cam.jpg

kilka fotek z wypadu na Nyse :-) aż miło było jechac w takim szacownym gronie :mrgreen:

0305f0f77f86b004m.jpg 0a5fc375a089e883m.jpg 2702b847df8fae0cm.jpg 44b2ca71ee10b6d9m.jpg

03470bff615aab66m.jpg 656c5f818a0716c9m.jpg aa2228dedaf21599m.jpg

4a24d3b377b3220dm.jpg d2d402e5d8b3e753m.jpg

kilka fotek z Nysy od kolegi Koru :-D

th_DSC09093.jpg th_DSC09092.jpg th_DSC09091.jpg th_DSC09090.jpgth_DSC09088.jpg th_DSC08971.jpg th_DSC08970.jpg th_DSC08968.jpg

kilka fotek wychwyconych z DynóVWki ---> forum vag-podkarpacie.pl

dscf1582u.th.jpg dscf1583e.th.jpg dscf1584z.th.jpg

p6120282.th.jpg p6120283.th.jpgp6120302.th.jpg

przy okazji naprawiania kierunkowskazów które w poniedziałek zgineły :shock: okazało sie ze to jedna mała blaszka była winna :evil: przyszedł czas zeby wymienic zbiornik spriskiwaczy i podłaczyc spryski lamp :-)

e0994cb9a891d693m.jpg 5077e2ccc90360d8m.jpg 0af33c2a949e273fm.jpg

9125259e381452efm.jpg 8534e4a141d21419m.jpg

LIPIEC 2011

wczoraj wraz z kolega joandaw zamontowalismy lotke z dodaktkowym swiatłem stopu. Lampa była biła z Valeo lecz biały mi sie nie podobał wiec została pomalowana na czerwono i dalej mi sie nie podoba :evil: no cóz z braku laku lepsza czerwona niz biała :roll: a przy okazji antena z radia została mi w ręce :evil:

b028bea431afc5aam.jpg 195945f1b619f6abm.jpg ef707559353e5c71m.jpg de288b4fc253f5fdm.jpg

b967331c278c0162m.jpg 8aab5eb2117a9c54m.jpg f8f264d01f2ff3bam.jpg

Dawid dzieki wielkie <piwo>

a wiec tak dzis moge w końcu oficjalnie pochwalic sie AC/BC które juz sprawnie działa <ok> pomoc juga i Dyzia <piwo> o to kilka fotek

b2aa11ddcdc6c557m.jpg c393c1d0d19d6c64m.jpg ac9452964d2a2e46m.jpg

dzieki pomocy i patentowi kolegi joandaw w końcu zawitał podłokietnik :mrgreen:

f216a57afcd07cc0m.jpg f7b35ff6adcf14d9m.jpg 7d7692c85e392c34m.jpg

914554c4037532a3m.jpg c721d4e3fcf8e2f7m.jpg

małe rezanie z Dawidem <piwo> , oczywiście jak to inz z DE nie ułatwiaja polakowi zycia wiec ebz rezania sie nie obeszło

:evil:

478132669e7253efm.jpg c7ae11b1c13d5dc8m.jpg 2437d3d7e3db3328m.jpg

w końcu CB radio zostało zamontowane na stałe i nie ebdzie sie walac po półce jak wczesniej, ostatni ourwałem antene FM wiec zdecydwoałem sie wywalic moja Alaske oraz uchwyt z klapy i zamontowałem antene Sirio Triflex 3in1 ;-)

98a4c0f95866c4b6m.jpg de288b4fc253f5fdm.jpg da500f2f91dc4a24m.jpg 6c4a0e8d4686d197m.jpg

SIERPIEŃ 2011

w końcu doczekałem sie na deske ;-)

6a4b795e7ed0a67am.jpg a70ed09ad7fd52c3m.jpg img1238t.th.jpg img1221py.th.jpg img1214p.th.jpg img1208uh.th.jpg img1199ua.th.jpgimg1191ot.th.jpg img1188f.th.jpg img1186sk.th.jpg img1184h.th.jpg img1173p.th.jpg

doszła także ramka grilla oklejona folia ala carbon oraz zielony znaczek :-)bec9ec3c01984ea5m.jpg 76b175f0dc32f20em.jpg

w sierpniu został także zmieniony silnik, jest to także 1Z tylko w lepszej kondycji, fotki z przygotowań oraz przekładki.Podziękowania dla kolegi matt1988 i Pepka <piwo>

:arrow: https://picasaweb.google.com/106957865251283625035/8Sierpnia2011?authkey=Gv1sRgCI6UsJ7x7pbcBQ#

:arrow: https://picasaweb.google.com/106957865251283625035/9Sierpnia2011?authkey=Gv1sRgCKmi4tHMramz2gE#

:arrow: https://picasaweb.google.com/106957865251283625035/22Sierpnia2011?authkey=Gv1sRgCNubj4jNpMj8_QE#

małe wspomnienia z DynóVWki dzieki chłopakom z PIKSAR STUDIO :mrgreen:

WRZESIEŃ 2011

wymiana starego ECU na ECU z A4 AHU 16bit

3dd82a6839ba1a2cm.jpg dc730141443bcd66m.jpg

różnica była odczuwalna, więc czy okazji SCP wjechałem na hamownie, wynik 109KM

3dd82a6839ba1a2cm.jpg dc730141443bcd66m.jpg

:arrow:

PAŻDZIERNIK 2011

udało zakupic sie gwint H&R, pomalowac kilka osłon i je załozyc, to sa wstepne prace wiec komora i tak nie ebdzie szybko skończona oraz udało sie dostać małe wyróżnienie :-)

0aa316dc2d5746bdm.jpg 38f73a8dc064c0d2m.jpg 1de2c3d8e466e053m.jpg 8773d484f4046664m.jpg 4629b9099fb76dfcm.jpg

STYCZEŃ 2012

Plany na roku 2012, ciekawe czy sie uda zrealizowac :-?

:arrow: tylnie szyby elektr

:arrow: xenon

:arrow: EDS

:arrow: gwint

:arrow: wtryski AFN

:arrow: klamki w kolorze

:arrow: poprawki lakiernicze

:arrow: dokończenie komory silnika

Opublikowano

Piękny projekt :good:

Nie modziłeś jeszcze silnika?

Olej możesz lać pełen syntetyk. :cool1:

Opublikowano

piękne koło z parapetem :good:

furka mega kox :good: :good:

Opublikowano

piękny projekt;) fotki z autem FranF1? dobrze widze? :) tył US/japan w 80-tce to mistrzostwo, szkoda tylko ze cała rzesza z forum audi80.pl sie tak najarała na to;)

sam upalałem 80ke, z tym że b3:)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=38426.0 -bardzo miło wspominam auto, szkoda tylko ze nie doczakało się większych modów. Ale nic straconego :naughty:

powodzenia w modach.

Opublikowano
  • Autor

GILI z silnikei mna obecna chwile nie robiłem nic. moż epoxnij sie nim zajm

-makaveli- niesteyy felgi sprzedane, poluje teraz na 17tki najlepiej jakby tez to był brock b1, lecz ciezko dostac w tym rozstawie :confused4:

topor dokładnie sesja z Franem :) chociaz z tego co mi wiadomo na slasku nie ma drugiego b4 w avancie z lampami US. przedtem takze jezdzielm b3, proste i mało awaryjne auto :naughty:

tak ogólnie dziekuje :embarrassed:

Opublikowano

chociaz z tego co mi wiadomo na slasku nie ma drugiego b4 w avancie z lampami US. :naughty:

oj jest :>

1254980834d23793001424.jpg

download.php?id=71

Opublikowano
  • Autor

tomi400 jestem w :shocked::tongue4:

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

mała edyycja w temacie, chociaz jeszcze nie wszytsko na bieżaco :(

powrót do przeszłosci czyli Brock B1 :mrgreen:

10542fb99406a946m.jpg

reszta tutaj :arrow: PL/CZ 30,06,12 - Motoryzacja - Fotosik.pl

Opublikowano

Jestem w szoku, to się nazywa prawdziwa pasja! :slina:

Opublikowano

fajna ta twoja 80 ;D

gratulacje

Opublikowano

Gdzieś ją już widziałem :naughty:

Opublikowano

zam auto ładnie się prezentuje i te zielone felgi ps.pracuje z JUGIEM dobry jest!!!

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

niestety planysie zmieniły, avant z zewnatrz wrócił do serii. teraz bedzie jako woz roboczy bardziej niz był.

Opublikowano

co to za fela ta zielona? fajnie wygląda:kox:

Opublikowano
  • Autor
co to za fela ta zielona? fajnie wygląda:kox:

Borbet E 17x8

Opublikowano

Gratuluję B7 :oczko:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

no wreszcie, teraz już wiem z kim się do roboty ciągle mijałem:)

pozdro

Opublikowano

co by nie mówić, 80tki to już praktycznie klasyki... szkoda, że bardzo ładnie utrzymanych sztuk jest coraz mniej :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.