Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Eee myślałem że to mniej roboty jest. A co z manetką? Trzeba z polifta?
  2. Chciałbym się zapytać czy coś trzeba zrobić przy zmianie licznika na poliftowy? Mam aktualnie taki licznik: Mam fis itd. Chciałbym założyć poliftowy w którym jest elektroniczny zegarek i podświetlenie białe. Trzeba przerabiać jakieś kości? Czy tylko demontuje stary i podpinam nowy? Proszę o pomoc
  3. Super variat
  4. wszystko jest dla ludzi... ja załozylem 18 scie... 3 sezon i wolałbym teraz 19 stke:wink: komfort prawie jak na serii.... wiadomo nie jest to ,, tapczan'' ale cos za cos Na początek 18 tkę wrzuci i się nauczy chłopak z czasem to wiadomo
  5. Naprawdę ładna sztuka, widzę ładnie doinwestowana. Gratuluję variata
  6. I gdzie ja bym teraz to wszystko zrobił. Jest dobrze jak jest
  7. Turbo kupiłem od dobrego znajomego więc to inna cena. Wykręcona z auta przywiezionego z anglii, stan BDB. Do tego ze 180 KM, dałem 600 zł
  8. Nie nie żałuje zakupu, bo nie dałem dużo za auto i liczyłem się z takim stanem. Mam nadzieję że auto zostanie w moich rękach i będę rezał ile tylko się da
  9. Wygląda cudnie
  10. Sparta brak czasu, auto stoi już parę dni u tego mechanika więc nic nie zrobię. Zgodzę się
  11. Padło mi turbo w aucie to miałem zamiast turba kupić felgi? Fakt żeby lepiej wyglądało stojące obok domu :jerk:Na takie wymiany nie miałem wpływu i musiałem je zrobić bo za parę dni wyjeżdżam. Chciałem teraz kupić lepsze turbo lecz fundusze na to nie pozwalały. Zasugerowanie wymiany w dalekiej przyszłości wymiany na K04 to wy odbieracie jak bym miał za chwilę iść do sklepu i kupić. Ogarnijcie dystans trochę!
  12. Tak teraz spokojnie mogę jechać do holandii. Z czasem chciał bym żeby zawitało K04
  13. Tak wszystko już jest zdiagnozowane. Moje turbo zakończyło swój żywot, całe luźne, wszystko lata i do tego pęknięte w pół. Dzisiaj zakupiłem takie turbo z audi A6 C5 180 KM K03 dokładnie czy podobne jak poprzednik. Problem rzegotania również został naprawiony, katalizator zaraz co łączy się z turbem był zasyfiony i latały w nim jakieś kulki. Został on przepchany i wyczyszczony. Kolejna sprawa ładowania to szczotki. W poniedziałek odbieram auto więc mam nadzieje że będzie teraz przyzwoicie jechać
  14. Spróbuj tak może: Ja tak przynajmniej robiłem.
  15. Turbo o które wczoraj pytałem okazało że pasuje i je kupiłem. Turbo przywiezione z silnika z Anglii. Stan BDB i w dobrej gotówce
  16. Tak wszystko wiadomo i auto na jutro będzie gotowe. Zapomniałem całkowicie o tym temacie dlatego nic nie napisałem ale już wszystko nadrabiam Przy pierwszym spotkaniu z mechanikiem stwierdził że to kolektor wydechowy tutaj pierdzi i trzeba go wymienić. Po zostawieniu auta na 2 dzień kazał mi do siebie przyjechać. Pierdzeniem okazało się turbo które resztami swoich mocy piszczało. Luzy jak cholera i do tego pęknięte w pół. Rzegotanie jak mi tłumaczył wynikało ze katalizatora, tego dolotu co się turbo przykręca. Jakieś kulki tam latały i rzegotały, katalizator został przepchany i gitara. Dzisiaj okazyjnie udało mi się zakupić turbo z audi A6 C5 1.8 T 180 KM AJM przywieziony silnik a Anglii, turbo w stanie BDB. Taka oto historia wymian, dostanę auto to napiszę jeszcze co i jak i ewentualnie wideo się wrzuci
  17. :polew::polew: A tak na poważnie bardzo fajne autko. Widzę że coś działasz oby na dobre. Bezawaryjności życzę
  18. Kolorek jak mój. Udało ci się, bez awaryjności życzę
  19. Wiecie ale dać w tym momencie 1000 zł a ponad 3000 zł to jednak jest problem. Mam duże koszta w związku wyjazdu itd. Nie mogę sobie teraz pozwolić na takie rarytasy. Z czasem kto wie, zobaczymy jak się dalej potoczy. Musicie mnie zrozumieć że jednak tutaj fundusze mają pierwszeństwo.
  20. Wydaje mi się że na teraz będzie dobre, z czasem pewno zawita K04
  21. Jutro jadę przymierzyć te turbo z A6 C5 i jestem ciekawy efektu. Po założeniu tego turbo będzie jakaś różnica przy jeździe?
  22. Witam. Dzisiaj mój mechanik mnie oznajmił że moje turbo zakończyło swój żywot. Pojechałem je zobaczyć i mam cholerne luzy i do tego jest pęknięte w pół. Potrzebuję na jutro kupić turbinę. Jaką polecacie najlepiej? Mam do dyspozycji na miejscu turbinę z A6 C5 1.8 T 180 KM AJL i audi TT ale nie znam oznaczenia. Czy te któraś z tych 2 turbin podejdzie? Ewentualnie jakie na pewno będą pasować. Chciał bym jakieś turbo pod mody najlepiej. Proszę o pomoc
  23. Koledzy potrzebuję pilnie pomocy, czy podejdzie do B5 1.8T AEB turbo z A6 C5 1.8 T 180 KM AJL?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.