Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Ta spot udany Puma weź mi poleć jakiegoś dobrego mechanika w naszych okolicach
  2. Ja bym zrobił to ale wewnątrz auta Zastanowię się nad tym i może w poniedziałek coś wyrezam
  3. Ma ktoś zdjęcie tego jak się to w dzień prezentuje?
  4. Chciałem być miły pumcia
  5. Pumcia zjawię się na pewno jak mi się uda to wezmę znajomego B6
  6. Magik wpadajcie w niedzielę do nas
  7. Może 18? Bo kurcze w sobotę imprezuje więc muszę się ogarnąć do południa w niedzielę Najlepiej coś między 17-19
  8. Musiał bym zmienić końcówkę na ori 1.8 T bo aktualnie mam ze zwykłego 1.8
  9. Chłopaki piszę o taką poradę. Mam 1.8T i chciał bym żeby trochę głośniej było go słychać, nie mówię żeby się darł jak chory ale tak delikatnie ze smakiem, że jak dam gazu to nie jak w serii cisza i dźwięk żyłowania silnika. Katalizatora już nie mam, co polecacie dalej zrobić?
  10. I to z mojego miasta, jaki wstyd
  11. Mnie tak samo jest egal kiedy ważne aby był
  12. 2 worki ziemniaków puma wrzuci i będzie na równo
  13. Z takim momentem obrotowym to ja mogę do domu iść z płaczem
  14. Jest jakaś koncepcja ale i tak nie będę wsadzał felg jak po wakacjach jak między czasie przyjadę na urlop z niemiec
  15. Chciałbym coś z rodziny "talerzy" i albo polerka albo na biało
  16. Haha wiedziałem że tomasz się oburzy Puma ty nie znasz innej emotki jak facepalm?
  17. Ostatnio dałeś mi lanie a ja powiedziałem że się odpłacę Jak mi dasz te 18 tki do nie ma problemu
  18. Jaką byście felgę widzieli do mojego hebla? Na pewno biała ale jaki model? Zastanawiałem się nad felgami z mercedesa. Standardowo każdy wkłada z RS6 felgi a mi się one średnio podobają
  19. Siedzą zajączek, wilk i żółw. Na stole stoi butelka wódki. Zwierzęta stwierdziły, że to za mało i trzeba kupić więcej. Wilk z zajączkiem od razu wskazali na żółwia: - No dobra, pójdę, ale nie możecie wypić ani kropelki w tym czasie. Mija tydzień, żółwia nie ma, wilk mówi: - Pijemy. - Obiecaliśmy żółwiowi, że nie będziemy pić bez niego. Tak minął 2 i 3 tydzień. W końcu zajączek bierze butelkę do ręki z zamiarem otwarcia, a żółw wygląda za krzaków i mówi: - Bo nie pójdę!
  20. Tomasz no do Tomiego chciałem jechać. Z drugiej strony to mój sąsiad więc po kosztach będzie.. audisan taką mam kiere
  21. No właśnie, robimy co? Muszę z Tomaszem się ustawić jak obiecałem
  22. Kierownica musi iść do obszycia bo jest mocno wytarta. Środek się świeci bo plakiem ktoś go wysmarował z góry na dół
  23. Widać dość mocno, prawdopodobnie oddam auto do kliniki czystych aut na usuwanie wszystkich rys
  24. Dzisiaj jestem umówiony na parę lepszych zdjęć więc po sesji wrzucę parę. Znaczek został usunięty, ale wypadało by coś tam dać bo teraz strasznie to wygląda. Weekend spędziłem w nysie, pojechałem w celu dobrej zabawy, parę osób z forum mnie zaczepiło i zamieniło parę zdań ---------- Post dopisany 30-05-2012 at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany 15-05-2012 at 17:38 ---------- Wczorajsza mini sesja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.