Treść opublikowana przez WhyMe?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Nie jest to miłe jak świeży co kupił auto zostaje pomiatany ciągle. Wy się znacie na forum, jesteście tu nie od wczoraj jest wam łatwiej więc skończcie już naprawdę i zamiast mnie cisnąć to pomóżcie czy doradźcie w sprawie auta.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Widzę bardzo was to bawi. Myślałem że jestem wśród ludzi dorosłych.. Dajcie już na luz.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Jak możecie to zejdźcie już ze mnie bo nie jest miło ciągle tylko wysłuchiwać jaki to ja jestem i moje auto. Najlepiej usunę temat na forum i spokój będzie.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Po prostu czasem jak widzę co piszesz no nóż w kieszeni się otwiera. Ja nie krytykuje twojej auta. Jak bym chciał znalazł bym powód żeby się pośmiać ale nie widzę w tym sensu
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
PUMA nie obrażaj się i głowa do góry
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Myślę że emblemat forumowy będzie najlepszym rozwiązaniem. Wiem że chcecie mi pomóc ale nie zawsze potrafię ogarnąć czyjąś krytykę
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Myślałem nad tym Panowie ja się nie obrażam. Zawsze mogę odesłać przecież emblemat. Kolejną sprawą naklejkę którą kupiłem też nie muszę kleić. Smycz jak smycz wiadomo lepiej pasuje do kluczy niż goły. Łatwiej zgubić etc.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Kurde faktycznie. Mogłem walnąć znaczek "PUMA jest za***isty" wtedy by pasowało? Mówiłem że mam tam porysowane i co miałem nakleić? Różowego słonia..
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Słucham kochanych krytyków co znowu wam nie pasuje
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Zakupiłem przez weekend parę gratów do audi w tygodniu powinno wszystko przyjść a tymczasem się pochwalę - Wycieraczki płaskie VALEO - Emblemat S4 zastąpi czysty emblemat s-line na klapę i na grill - Lampy NOWE polifcie DEPO H7 - Xenon K8000 HID H7 - Ramki na tablice forumowe Do tego audi stoi u mechanika. Zrobione przednie zawieszenie, wymiana olejów i filtrów. W czwartek odbieram blachy PL i prawdopodobnie audi od mechanika i montuje graty Na nysę musi jakoś wyglądać!
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Walniemy se grilla na MC
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
PUMA wszystko zobaczycie w swoim czasie Do weekendu myślę że ogarnę ten cały syf i będzie już cacy
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ja tam chętnie przyjadę. Już za parę dni ruszy nasza lubliniecka strona
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
Ten temat na pewno mi pomoże, podziękował autorowi
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
Naprawdę dobry temat
-
Końcówki wydechu w Audi A4 B5 1.9 TDI
U siebie też bym zrobił takie coś ale niestety mam jedną rurkę. Jak ktoś może niech zapoda linkiem jakieś całej puchy na 2 baty
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Zasugerowałem 150 zł + koszty wysyłki i tak lampy sprzedane. Oby więcej takich allegrowiczów
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Koleś co kupił je, dzwoni do mnie i mówi "Cena mnie nie interesuje, biorę je od razu" Dzwonił do mnie w poniedziałek że wyglądają pięknie na jego audi i chciał mi zdjęcie wysłać
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
mrogal o to mi dokładnie chodzi. Tylko gdzie to dostanę?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Lexusy poszły z pocałowaniem ręki. Nawet 2 godziny na aukcji nie minęły Chodzi mi o kabel który podłączę do wtyczki a z drugiej strony wyjdą 3 kabelki na 3 żarówki
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Panowie mam taki problem. Jak kupowałem polifty na tył to w zestawie nie dostałem kabli. Sprzedałem stare lexusy razem z kablami i teraz nie mam dla siebie. Gdzie takie coś dostanę? Lampę mam na 3 żarówki. Na allegro nie mogę takich kabli wyszukać. Pewno ja jakieś giełdzie bym dostał ale to najwcześniej w niedzielę
-
[B6 AWX] Oem +
Widziałem to, ktoś się tym bawił ciągle tylko nie pamiętam kto
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Puma każdy jeździ tym na co go stać
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
To masz szybszego neta niż mój
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
No sam nie wiem Teraz będę zamawiał parę naklejek i ramki i zobaczę jak będzie wyglądać. Bo chciałem dać na małe tylne szyby naklejkę forumową