Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Nie jest to miłe jak świeży co kupił auto zostaje pomiatany ciągle. Wy się znacie na forum, jesteście tu nie od wczoraj jest wam łatwiej więc skończcie już naprawdę i zamiast mnie cisnąć to pomóżcie czy doradźcie w sprawie auta.
  2. Widzę bardzo was to bawi. Myślałem że jestem wśród ludzi dorosłych.. Dajcie już na luz.
  3. Jak możecie to zejdźcie już ze mnie bo nie jest miło ciągle tylko wysłuchiwać jaki to ja jestem i moje auto. Najlepiej usunę temat na forum i spokój będzie.
  4. Po prostu czasem jak widzę co piszesz no nóż w kieszeni się otwiera. Ja nie krytykuje twojej auta. Jak bym chciał znalazł bym powód żeby się pośmiać ale nie widzę w tym sensu
  5. PUMA nie obrażaj się i głowa do góry
  6. Myślę że emblemat forumowy będzie najlepszym rozwiązaniem. Wiem że chcecie mi pomóc ale nie zawsze potrafię ogarnąć czyjąś krytykę
  7. Myślałem nad tym Panowie ja się nie obrażam. Zawsze mogę odesłać przecież emblemat. Kolejną sprawą naklejkę którą kupiłem też nie muszę kleić. Smycz jak smycz wiadomo lepiej pasuje do kluczy niż goły. Łatwiej zgubić etc.
  8. Kurde faktycznie. Mogłem walnąć znaczek "PUMA jest za***isty" wtedy by pasowało? Mówiłem że mam tam porysowane i co miałem nakleić? Różowego słonia..
  9. Słucham kochanych krytyków co znowu wam nie pasuje
  10. Zakupiłem przez weekend parę gratów do audi w tygodniu powinno wszystko przyjść a tymczasem się pochwalę - Wycieraczki płaskie VALEO - Emblemat S4 zastąpi czysty emblemat s-line na klapę i na grill - Lampy NOWE polifcie DEPO H7 - Xenon K8000 HID H7 - Ramki na tablice forumowe Do tego audi stoi u mechanika. Zrobione przednie zawieszenie, wymiana olejów i filtrów. W czwartek odbieram blachy PL i prawdopodobnie audi od mechanika i montuje graty Na nysę musi jakoś wyglądać!
  11. PUMA wszystko zobaczycie w swoim czasie Do weekendu myślę że ogarnę ten cały syf i będzie już cacy
  12. Ja tam chętnie przyjadę. Już za parę dni ruszy nasza lubliniecka strona
  13. Ten temat na pewno mi pomoże, podziękował autorowi
  14. Naprawdę dobry temat
  15. U siebie też bym zrobił takie coś ale niestety mam jedną rurkę. Jak ktoś może niech zapoda linkiem jakieś całej puchy na 2 baty
  16. Zasugerowałem 150 zł + koszty wysyłki i tak lampy sprzedane. Oby więcej takich allegrowiczów
  17. Koleś co kupił je, dzwoni do mnie i mówi "Cena mnie nie interesuje, biorę je od razu" Dzwonił do mnie w poniedziałek że wyglądają pięknie na jego audi i chciał mi zdjęcie wysłać
  18. mrogal o to mi dokładnie chodzi. Tylko gdzie to dostanę?
  19. Lexusy poszły z pocałowaniem ręki. Nawet 2 godziny na aukcji nie minęły Chodzi mi o kabel który podłączę do wtyczki a z drugiej strony wyjdą 3 kabelki na 3 żarówki
  20. Panowie mam taki problem. Jak kupowałem polifty na tył to w zestawie nie dostałem kabli. Sprzedałem stare lexusy razem z kablami i teraz nie mam dla siebie. Gdzie takie coś dostanę? Lampę mam na 3 żarówki. Na allegro nie mogę takich kabli wyszukać. Pewno ja jakieś giełdzie bym dostał ale to najwcześniej w niedzielę
  21. WhyMe? odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Widziałem to, ktoś się tym bawił ciągle tylko nie pamiętam kto
  22. Puma każdy jeździ tym na co go stać
  23. To masz szybszego neta niż mój
  24. No sam nie wiem Teraz będę zamawiał parę naklejek i ramki i zobaczę jak będzie wyglądać. Bo chciałem dać na małe tylne szyby naklejkę forumową

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.