Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Zbędny ale ciekawy mod
  2. Rolka jedna była wymieniana i 2 paski jakieś 2 tygodnie temu, również wydaje mi się że turbo gdzieś lewego powietrza dostaje..
  3. Ludzie czytajcie co pisze. Wymieniłem łańcuszek + napinacz i to nie jest to! Po za tym łańcuszek nie wymienia się co 100 tysięcy.. A moja audi nie ma więcej jak 300 tysięcy najechane, w tygodniu muszę się wybrać do tego mechanika od vagów ciekawe co mi powie. ---------- Post dopisany 29-05-2012 at 13:47 ---------- Poprzedni post napisany 28-05-2012 at 16:24 ---------- Byłem dzisiaj u tego mechanika od vagów, po krótkiej rozmowie z nim stwierdził że nie podejmie się remontu ponieważ musi cały silnik rozkopać a on na to czasu nie ma. Prawdopodobnie auto na przyszły tydzień audi pójdzie chyba do znajomego i on się będzie bawił. Trudno trzeba próbować, miałem dzisiaj takie dołek i myślałem nad sprzedażą ale nie, zostawiam audi i ją zrobię. Dużo wsadziłem i nie ma sensu sprzedać.
  4. Ładna audi kowi
  5. https://www.youtube.com/watch?v=AleYSkW2LoQ&list=LLqLIxFhmf4OTTMacWKMq1sw&feature=mh_lolz
  6. WhyMe? odpowiedział(a) na patrykus pisior temat w Inne marki
    Tak czytam ten temat i zastanawiam się nad jego przesłaniem
  7. Mnie to się osobiście nie podoba. Jak w nowych suzuki słiftach wygląda
  8. Witam was Kiedy może wpadnę do was moim heblem
  9. W kabinie przy zamkniętych szybach słychać ale nie na tyle głośno jak na zewnątrz. Po za tym mam teraz 2 problem bo coś zaczyna walić mi w silniku. Auto jest rozgrzane to mam takie rzegotanie. Miałem ten problem od początku, pojechałem do mechanika to stwierdził że świece były luźne i dlatego, dokręcił je zrobiło się trochę ciszej a dzisiaj znów dochodzą hałasy..
  10. Co to za klapka? Jakieś informację jeśli można
  11. Rozmawiałem z chłopakami na nysie i jednoznacznie usłyszałem że to dwumasa, możliwe?
  12. Fakt jest to uciążliwe.. Dostałem namiary do dobrego mechanikvaga, dużo osób mi poleca u niego robić auto. Po weekendzie się przejadę i ciekawe co powie
  13. Kurczę sam nie mam pojęcia. Auto widziało paru mechaników i każdy wymyślił co innego. Mi też wydawało się że to turbo od samego początku. Znacie kogoś dobrego do turbo na śląsku co jest w stanie mi do tego zajrzeć? PS. Dźwięki dobywają tak jak by z lewej strony silnika ale bliżej szyby
  14. Sorry chłopaki że tak późno ale nie mogłem wcześniej. Daję linka na yt z nagraniem tego pierdzenia i czekam na wypowiedzi
  15. Witam was. Piszę temat bo normalnie nie mam sił i pojęcia co to może być. Mam audi 1.8 T AEB, od czasu jak kupiłem auto mam z nim problem. Mianowicie chodzi o pierdzenie z silnika w momencie jak schodzi z obrotów. Dam gazu do 4 tysięcy i jak schodzi z obrotów to jest takie "prrrrrrrr". Było u paru mechaników i każdy co innego mi powiedział. Ostatni wczorajszy mechanik stwierdził że do wymiany jest łańcuszek + napinacz. To kupiłem te 2 części wymienił mi to i pierdzenie nie ustało. Rozmawiałem dzisiaj z kolejnym mechanikiem to stwierdził że katalizator jest nie szczelny. Ale ktoś mi kata już wybebeszył. Dalej zostaje przy tym że prawdopodobnie jest nieszczelny 1 układ wydechowy. Ja poprostu już nie mam pojęcia co to jest. Kupę kasy władowane i dalej brzęczy. Znalazłem podobny temat na forum z takim problemem, który rozwiązał wymiana rozrządu. Ja mam rozrząd nowy, nowe oleje, rolki, paski itd. Silnik doinwestowany a jakaś mała rzecz wszystko psuje. Nagram jeszcze dzisiaj filmik i pokażę wam co i jak jest. Wiem że są tu mózgi na forum co na pewno coś wymyślą
  16. Szkoda Bayernu a obstawiłem na niego całe 10 zł..
  17. devastation dziś będę robił to z nim, przy okazji się czegoś nauczę i mu przypomnę o oleju. Co do firmy to będę wiedział o 13 jak pojadę po odbiór części ---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:02 ---------- Łańcuszek firmy SWAG a na pudełku napinacza pisze "tensioner timing chain"
  18. Wolę teraz to zrobić na zamiennikach gdzie z kasą ostatnio to nie bardzo, a na nowy sezon myślę nad nowym motorem więc nie opłaca się kupować ori
  19. Dzisiaj się dowiem o cenach. Myślę że w 500 zł się zmieszczę, do tego części mam w dobrej cenie ---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 13:11 ---------- Dowiedziałem się o cenach, oczywiście części to zamienniki. Napinacz 160 zł a łańcuch 120 zł. Są to ceny hurtowe Nie ma tak źle. ---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:45 ---------- Dowiedziałem się o cenach, oczywiście części to zamienniki. Napinacz 160 zł a łańcuch 120 zł. Są to ceny hurtowe Nie ma tak źle.
  20. To nie ma tak źle. Myślałem że łańcuch będzie droższy. A mam jeszcze pytanie, czy jak to wymienię ustanie rzegotanie w silniku i pierdzenie przy upuście turbo?
  21. Koledzy powiedźcie mi taką rzecz, bo muszę wymienić w swojej audi "napinacz + łańcuch" jaki będzie tego koszt? Bo znajomy mechanik co będzie mi to jutro robił twierdzi że nie są to duże pieniądze a coś mi się wydaje że po kieszeni pójdzie. Co do tego napinacza i paska prawdopodobnie jest on przyczyną takiego "rzegotania" silnika i pierdzenia przy upuście turbo. Dajcie jakąś radę bo normalnie posrany jestem przed jutrem
  22. Znacie jakiegoś dobrego gazownika na śląsku?
  23. Ale taki już po programie na 130 km

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.