Treść opublikowana przez WhyMe?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Dobrej nocy ---------- Post dopisany 17-04-2012 at 10:27 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2012 at 23:15 ---------- PUMA łap Audi z silnikiem trabanta, środek wymiata A filmik masz poniżej http://www.sadistic.pl/audi-z-silnikiem-trabiego-vt112711.htm?sid=6c6fc3d9d619101544b96df83f6f7905
-
Białe zegary z audi A6 C5
Dzięki za pomoc
-
Białe zegary z audi A6 C5
Witam. Mam do was takie pytanie czy podpasują zegary z audi A6 C5? Znajomy ma takie w A6 2.8, różnią się od mojego tym że ja mam analogowy zegarek a tak wszystko identyczne. Mam już FIS więc wszystko to samo. Konkretnie chciał bym w swojej audi mieć białe podświetlanie, wiem że wychodziło takie w B5 ale nie umiem takiego nigdzie wyszukać
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Na zderzaku wygląda fajnie lecz w tym w miejscu znaczka nie sądzę. mam tak dość porysowane i dobrze coś tam nakleić. Dajcie jakieś pomysły jeszcze ---------- Post dopisany at 00:52 ---------- Poprzedni post napisany at 00:33 ---------- Patrzcie co znalazłem, będzie się nadawać? http://allegro.pl/emblematy-s-line-bez-nadruku-do-audi-kpl-2szt-i2266741257.html
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Tomasz padłem ze śmiechu Najchętniej dałbym takie coś tylko bez tego napisu S4, wyglądało by nieźle http://www.auto.strefa.pl/allegro/images/E21C54EE-E83C-48E4-B6F0-3B54088FB5BD.JPEG
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Tylko nie czarne, mają być normalne po lifcie ---------- Post dopisany 16-04-2012 at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2012 at 00:02 ---------- Chłopaki takie pytanie co bym mógł nakleić ciekawego zamiast tego S4 na klapie. Będzie kicha bez niczego po za tym w tym miejscu mam trochę porysowane więc przydał by się jakiś skromny emblemat. Nie mam żadnego mądrego pomysłu więc rzućcie jakąś propozycję a chętnie wysłucham
- [B6 AWX] Oem +
-
[B6 AWX] Oem +
Nie spamujmy mu w temacie bo będzie wpier** A tak na serio to z czasem na pewno może pod koniec roku, albo na nowy sezon. Na razie skupiam się wizualnie
-
[B6 AWX] Oem +
A spadaj i tak cie (kiedyś) dojdę
-
[B6 AWX] Oem +
MAGIC powiedź mi jak się dokładnie nazywa twój turbo boost. Bo z tego co widziałem masz 2 zegary, jak możesz to żuć nazwą
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
To dziwne że coś mu świruje, po prostu auto się rozpada
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Masz oryginał czy jakiś allegrowy?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
A tam lans od razu, od fryzjera wracałem Na na ul. Mickiewicza dopiero się kapłem że to ty, bo ten twój ksenon ładnie oślepia Ps. Lewy postój ci nie pali
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Na razie i tak brak funduszy. Więc będę polował za radiem bo resztę sprzętu mam
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Może jednak jeszcze zaczekam i kupię oryginały i przerobić na bixa, fakt co fakt nie ma się co śpieszyć
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
To kolega zainteresowany czy nie? ---------- Post added 13-04-2012 at 00:58 ---------- Previous post was 12-04-2012 at 23:03 ---------- Panowie proszę o szybką radę czy się opłaca kupić te lampy? http://allegro.pl/audi-a4-b5-lift-lampy-reflektory-przod-nowe-okazja-i2269026304.html
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Dobra wygraliście. Jutro go ściągam a koledze devastation opchnę go za 30 PLN, pasuje?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
PUMA weź już zejdź ze mnie i patrz na swoje auto, okej? Nie miałem dzisiaj czasu żeby cokolwiek z tym zrobić po za tym miałem inne obowiązki które przerwał deszcz..
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Dzisiaj przyszły oczekiwane lampy tylne po lifcie. Na początku miałem trochę problemu bo nie miałem żadnego okablowania i musiałem kombinować ze starych. Całkowicie inne wtyczki. Trochę zabawy i gotowe, jak na moje oko to wygląda na prawdę nieźle
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Dokładnie tak, tomaszu zemsta będzie słodka
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ten drugi filmik już fajnie fajnie, ale jak obiecałem że Tomasz następnym razem zostanie ominięty
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Wszedł w zakręt jak dzik w sosnę
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Nie wrzucajcie bo wstyd. Ale Tomasz następnym razem cię dojdę Też nie ma się co śmiać, bo auto mam zaledwie 10 dni i wszystkiego się uczę
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Przelot syśka niczego nie pobije
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Mi również się podobało. Dzięki za spotkanie