Treść opublikowana przez WhyMe?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Powiem ci że znajomy wsadził 18 i coś małe się wydaje. Fakt że jeszcze nie ma gleby a przód jak allroad wygląda Dzisiaj wieczorem udało mi się odstawić auto do mechanika, jutro będzie wiadomo co i jak.
-
A4 b5 1.8T '99 AVANT
Taki jak twój
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Też mam aktualnie 15
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Godne uwagi są te postojówki A tak jak widzę takie zdjęcie to aż motywacja przychodzi
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Auto kupowałem z niemiec a i tak wiem że był kręcony. Wiem już mniej więcej na czym stoję. Pojawia mi się ruda powoli na prawym nadkolu Teraz nie mam czasu cokolwiek zrobić ale przynajmniej jakoś to zabezpieczę. Z pierdzeniem w silniku przynajmniej wiem co jest grane i będzie to w środę naprawione.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Ja nic na razie nie kupuje. Czas pokaże a trochę go minię za nim cokolwiek zrobię. Wiem że kolor dużo robi ale powoli użeram się ze silnikiem. Ciągle coś się dzieje i nie wyrabiam. Oby jeździła jak najdłużej a zostanie w moich rękach
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Pierdzielisz mi o jakimś ładowaniu od paru postów a ja wyraźnie powiedziałem że na środę jestem umówiony z mechanikiem i wsio. A ty ciągle gadasz o ładowaniu
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
z tego że jak się nie poradzisz z 1,8T to tym bardziej z Tdi:whistling: Nie chodzi o to. Po prostu chciałem mieć auto normalne do jazdy i w miarę oszczędne. Dużo czasu zostało i wszystko się może zmienić Czy ktoś tu gada o ładowaniu?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Tomaszu z czego rżysz?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Po powrocie za granicy zobaczę jak się auto spisze, jak nie będzie problemów i będzie wszystko okej to zostaje i zbieram graty i na przyszły sezon będzie gotowe. Jak będą problemy będzie odmawiało posłuszeństwa to po powrocie sprzedam je i może B6 1.9 TDI tak myślałem
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Zwykłe LED W5W Już mam
-
Dziwny dźwięk przy schodzeniu z obrotów
Tu jest problem bo nie wiem jaki. Dowiem się wszystkiego w środę
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
slepy napisałem już że na środę jestem umówiony z mechanikiem. A naładowałem wczoraj aku i było dobrze więc myślałem że coś mu tylko na chwilę odwaliło i działa normalnie, widocznie się myliłem..
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Czytanie ze zrozumieniem to coś takiego czego nie wyniosłeś z podstawówki Ty jakiś przewrażliwiony jesteś A tam Po prostu mam już nerwy jak wiem że za tydzień jadę a auto stoi nie zrobione
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Czytanie ze zrozumieniem to coś takiego czego nie wyniosłeś z podstawówki
-
Dziwny dźwięk przy schodzeniu z obrotów
Na środę jadę na wymianę. Okazał się do wymiany kolektor. Nie wiem jaki i do czego bo się na tym nie znam, a w środę dam znać co i jak
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Dzisiaj auto z rana odpaliło bez problemu, pojechałem do sklepu i po wyjściu około 30 minut nie chciało odpalić. A że z górki to na popych i odpaliłem Gdy włączyłem światła to zgasło. Ponownie na popych i odpalił. Jechałem do domu bez świateł i strasznie przerywał. Po paru kilometrach jak się zagrzał to jechał normalnie, a jak wjechałem do domu i znowu światła włączyłem to zdechł czyli brak ładowania. Dobrze że teraz się to dzieje jak by po za domem, w środę do mechanika to się okaże. Tylko żeby nie coś poważnego..
-
[ALL] Jaki kolor samochodu_ Propozycje
Nie bierz jasnych kolorów. Wybieraj coś tak jak ta niebieska audi, ciemny kolor w metaliku będzie wyglądał bajecznie
-
Rezanie bixenonu
Muszę wysłać lampy do qwertego bo naprawdę porażka jak narazie. Dzisiaj założyłem zwykłe H7 zobaczymy jak będzie świecić. Dzięki dev
-
Rezanie bixenonu
I o to mi właśnie chodzi. Bo poważnie na tym moim szmelcu nic nie widać w nocy, z ledwością bym ci z 3 słupki naliczył Jaką barwę masz?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Zobaczymy jutro jak auto będzie się zachowywać po wyrzuceniu ksenonu.
-
Rezanie bixenonu
Mam takie pytanie, po przerobieniu mamy krótkie i długie w soczewce tak? I kolejne to po przeróbce można tylko wsadzić żarniki D2 czy H7 też?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Piszę z takim zapytaniem. Bo ciągle mi się pali na czerwono kontrolka z akumulatora. Dzisiaj pojechałem do mechanika, pogadałem chwilkę z nim i jak chciałem odpalić auto z trudem ale odpalił. Później w domu auto postało i jak godzinę później miałem jechać to lekko zakręcił i zdechł. Naładowałem akumulator i na razie jest okej. Po za tym wyrzuciłem dzisiaj ten chiński ksenon i wrzuciłem zwykłe H7 :whistling:Przyjadę za granicy to qwery mi zrobi bixy i wsadzę ori D2. Po za tym w środę oddaje auto do mechanika na przygotowanie go do podróży, bo jak ma mi się coś spiepszyć 1000 km od domu to ja dziękuję
-
[ALL] Jaki kolor samochodu_ Propozycje
Wydaje mi się jak malować auto to z jajem Wybierz jakiś za***isty kolorek i gitara
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Super A6 Zawsze o takiej marzyłem a kiedyś kto wie