Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odradzam kupowania od tego pana


WhyMe?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was. Odradzam kupowania części na allegro od tego pana - http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=13868227

Koleś zakręcony jak radio, nie ogarnia niczego. Na wkłady do lamp czekałem 3,5 tygodnia kurierem. Po tym czasie zamiast wkładów do lamp dostałem 2 kostki i 5 kabli. Zapłaciłem za to 70 zł. Od kolejnych 2 tygodni dzień w dzień wydzwaniam do gościa żeby dosłał mi do tego panel. Dziennie kończymy rozmowę na słowach "Proszę wysłać SMS z adresem i zaraz wysyłam" rzekomo wysłał już 5 razy, do dzisiaj nic nie przyszło. Czuję się oszukany bo kupiłem za 70 zł 2 kostki wartości 5 zł. Dlatego piszę wam forumowicze żeby omijać tego pana z daleka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wszystko. Najgorsze jest to że kupiłem to po za allegro :facepalm: Pierwszy i ostatni raz tak zrobiłem. Nie wiem czy w tym momencie mogę o coś walczyć. Zresztą już odpuszczam to bo bez sensu się sprzeczać z pajacem. Nie jeden by walczył o swoje a ja taki nie jestem nie wiem czemu. Przestroga dla innych użytkowników jest przynajmniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wszystko. Najgorsze jest to że kupiłem to po za allegro :facepalm:

nie wiem skąd się bierze wiara w obcych ludzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadek może dlatego że to było szybko szybko. Jest nauczka na przyszłość :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadek może dlatego że to było szybko szybko. Jest nauczka na przyszłość :wink:

skas o tym wiem, tez zostalem tak owszukany na kwote 60zl za pamiec ram ddr2 2gb, aukcja byla na tablicy i zadzwonilem podal mi nr konta wplacilem zapewnial ze wyslal i od 17kwietnia nic nie przyszlo, tel juz ma nieaktywny... serwis tablica odpisal aby zglosic to na Policje ale oni nie beda nic robic w tym kierunku jedynie moga udostepnic dane tego pana z Bydgoszczy na pisemko Policji. Rozmawialem z kolega policjantem i mowil ze duzoi zachody i raczej bedzie lipa z odzyskaniem kasy, inaczej jakby to bylo przez alelgro bo teraz sie pozmienialo, jak zostajesz oszukany zglaszasz na Policje a oni pisza do allegro i alllegro oddaje kase odrazu a juz serwis allegro idzie na strone sadowa z delikwentem.... teraz juz wiem ze tylko przez allegro brac.... nigdy nic poza aukcjami!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam nauczke kupowania poza allegro.... coprawda towr otrzymalem ale po 3 tygodniach.... i masie telefonow.... teraz tylko przez allegro a jak poza allegro to platne przy odbiorze i mozliwosc sprawdzenia przy kurierze.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak kolega wyżej, tylko nie jeden nie pójdzie na taki układ jak otworzenie paczki przy odbiorze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak kolega wyżej, tylko nie jeden nie pójdzie na taki układ jak otworzenie paczki przy odbiorze :wink:

jak jest wykupiona taka możliwość to kurier nie ma nic do gadania, a jak nie ma, to kurier nie może dać paczki przed zapłatą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi że może się nie zgodzić gościu od którego kupiliśmy coś i ma wysłać towar :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi że może się nie zgodzić gościu od którego kupiliśmy coś i ma wysłać towar :wink:

to wtedy niech się buja, on za to nie płaci, tylko klient

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nadal nie rozumiem co wami kieruje kupując poza allegro... Jak jest aukcja to klikam kup teraz i po sprawie. Ile urwałeś z ceny 5 pln ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza aukcją to można kupić, ale jak się odbiera osobiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...