Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Odradzam kupowania od tego pana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was. Odradzam kupowania części na allegro od tego pana - http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=13868227

Koleś zakręcony jak radio, nie ogarnia niczego. Na wkłady do lamp czekałem 3,5 tygodnia kurierem. Po tym czasie zamiast wkładów do lamp dostałem 2 kostki i 5 kabli. Zapłaciłem za to 70 zł. Od kolejnych 2 tygodni dzień w dzień wydzwaniam do gościa żeby dosłał mi do tego panel. Dziennie kończymy rozmowę na słowach "Proszę wysłać SMS z adresem i zaraz wysyłam" rzekomo wysłał już 5 razy, do dzisiaj nic nie przyszło. Czuję się oszukany bo kupiłem za 70 zł 2 kostki wartości 5 zł. Dlatego piszę wam forumowicze żeby omijać tego pana z daleka :wink:

Opublikowano
  • Autor

To nie wszystko. Najgorsze jest to że kupiłem to po za allegro :facepalm: Pierwszy i ostatni raz tak zrobiłem. Nie wiem czy w tym momencie mogę o coś walczyć. Zresztą już odpuszczam to bo bez sensu się sprzeczać z pajacem. Nie jeden by walczył o swoje a ja taki nie jestem nie wiem czemu. Przestroga dla innych użytkowników jest przynajmniej :wink:

Opublikowano
To nie wszystko. Najgorsze jest to że kupiłem to po za allegro :facepalm:

nie wiem skąd się bierze wiara w obcych ludzi :wink:

Opublikowano
  • Autor

dziadek może dlatego że to było szybko szybko. Jest nauczka na przyszłość :wink:

Opublikowano
dziadek może dlatego że to było szybko szybko. Jest nauczka na przyszłość :wink:

skas o tym wiem, tez zostalem tak owszukany na kwote 60zl za pamiec ram ddr2 2gb, aukcja byla na tablicy i zadzwonilem podal mi nr konta wplacilem zapewnial ze wyslal i od 17kwietnia nic nie przyszlo, tel juz ma nieaktywny... serwis tablica odpisal aby zglosic to na Policje ale oni nie beda nic robic w tym kierunku jedynie moga udostepnic dane tego pana z Bydgoszczy na pisemko Policji. Rozmawialem z kolega policjantem i mowil ze duzoi zachody i raczej bedzie lipa z odzyskaniem kasy, inaczej jakby to bylo przez alelgro bo teraz sie pozmienialo, jak zostajesz oszukany zglaszasz na Policje a oni pisza do allegro i alllegro oddaje kase odrazu a juz serwis allegro idzie na strone sadowa z delikwentem.... teraz juz wiem ze tylko przez allegro brac.... nigdy nic poza aukcjami!!

Opublikowano

tez mam nauczke kupowania poza allegro.... coprawda towr otrzymalem ale po 3 tygodniach.... i masie telefonow.... teraz tylko przez allegro a jak poza allegro to platne przy odbiorze i mozliwosc sprawdzenia przy kurierze.....

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie jak kolega wyżej, tylko nie jeden nie pójdzie na taki układ jak otworzenie paczki przy odbiorze :wink:

Opublikowano
Dokładnie jak kolega wyżej, tylko nie jeden nie pójdzie na taki układ jak otworzenie paczki przy odbiorze :wink:

jak jest wykupiona taka możliwość to kurier nie ma nic do gadania, a jak nie ma, to kurier nie może dać paczki przed zapłatą

Opublikowano
  • Autor

Chodziło mi że może się nie zgodzić gościu od którego kupiliśmy coś i ma wysłać towar :wink:

Opublikowano
Chodziło mi że może się nie zgodzić gościu od którego kupiliśmy coś i ma wysłać towar :wink:

to wtedy niech się buja, on za to nie płaci, tylko klient

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ja nadal nie rozumiem co wami kieruje kupując poza allegro... Jak jest aukcja to klikam kup teraz i po sprawie. Ile urwałeś z ceny 5 pln ?

Opublikowano

Poza aukcją to można kupić, ale jak się odbiera osobiście

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.