Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

#Przemo#

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez #Przemo#

  1. ciekawy przypadek ja w sumie teraz byłem u siebie zobaczyć jak tam kołki mocujące siłowniki, i po zdjęciu siłowników kołki wyglądają dokładnie tak samo jak przed montażem moda 2 miechy temu w dalszym ciągu zostawiam zestaw tak jak do tej pory w dalszym ciągu nie mam nic krzywe ani żadnych innych niepokojących objawów nie zaobserwowałem. Miroo ale skoro u ciebie bolec w karoserii był już krzywy przed montażem moda to może ta stłuczka parkingowa była większa niż to się wydawało. Cóż każdy musi sam sobie ocenić czy montować moda czy nie.
  2. Gość z PENTA zbiera zamówienia i z tego co mi mówił raz na tydzień dostaje paczki z niemiec od producenta. Ja czekałem na nie ok tygodnia ale wszystko zależy od tego jak się wstrzelisz w stan u niego na magazynie i ewentualną dostaw z niemiec.
  3. dokłądnie może wartałoby rozkręcić ściągnąc osłony i zobaczyć co tam majstry pokombinowały
  4. Przegapiłem wczorajszego spota na tesco a szkoda
  5. witam Panowie cieszy mnie że śmiga coraz większej liczbie osób bez problemowo u mnie w dalszym ciągu nie ma żadnych niepokojących objawów wszystko jest ok. Zauważyłem tylko że jak dłużej nie otwieram klapy (ostatnio 3 dni stało auto) to trudniej odskakuje jakby sprężynka "traciła" swą siłę może być to spowodowane tym że każda sprężyna jest zaprojektowana tak że powinna pozostawać w stanie spoczynku czyli rozprężona by zapewnić max działanie, u nas jest cały czas ściśnięta. Ale to mały problem bo klapa i tak się otworzyła co prawda na początku myślałem że będę musiał jej pomóc ale dała radę, a konstrukcja jest w dalszym ciągu tak jak fabryka przewidziała Teraz przez kilka dni w Bielsku mamy w dzień ok +10 na termometrach także śmiga bez problemów Jakby ktoś coś jeszcze zauważył lub miał jakieś niepokojące spostrzeżenia to piszcie.
  6. ale źle umyli ,.....czy o co chodzi ?? Stara szmata typu koszulka cale auto bez plukania? Badze czlowiekiem luźno grunt ,że czyste ---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:25 ---------- ja też ....ale Przemek będzie post 35650 http://a4-klub.pl/slaskie-91/spoty-bielska-bialej-okolic-kazda-sroda-godz-18-naleze-grillu-80598/index1426.html :grin:
  7. :grin::grin::grin: tak tylko gdzie ty ten mróz widziałeś u nas dzisiaj +12
  8. Artur ty wiesz.... ---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ---------- widzę że chętnych tyle że bardziej się będzie opłacało jechać jutro do Żor
  9. na kawkę ktoś się wybiera dzisiaj??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.