Treść opublikowana przez Grodek
-
Spotkania na drodze
to ja pozdrawiam również pomykam tam do "2" to technikum mozesz tam czasami tez wypatrywac przedlifta czarny sedan tez WWL
-
[B5 AFN] Vulkanschwarz Avant (GWINT,17',SOFT,216',t.AVF,POLIFT)
Ile kolego wyszło złotówkowo załozenie fisa?
-
[B5 AFB] Problem z paliwem w Audi A4 2,5 TDI
Obudowa filtra paliwa? Sparciałe Przelewy? Opcji może być wiele Będą nr błędów, będzie można myśleć co dalej.
-
[B5 AFB] Problem z paliwem w Audi A4 2,5 TDI
VAG to diagnostyka auta w grupie VW..interfejs w połączeniu z komputerem daje wiele możliwości czytania błędów i nie tylko.. jak. np OP-COM w grupie GM.. Jakiś magik powinien mieć takie urządzonko
-
[ALL B5] Nowy Nabytek A4 1.9 TDI (110ps)97 quattro klubowa:)
Jak ten box za 250zł to weź go wypnij bo szkoda silnika. Lepiej zainwestować w program.
-
Zmiana silnika - na jaki ?
Podepne się. Sedan 96 1.9 TDI 110 AFN..silnik już trup, 470 000km..koła się kręcą ale to juz padaczka..co mogę włożyć, TYLKO DIESEL. Buda jest git, po drugie czarna wiec prosze mi tu o sprzedaży nie wspominać Potrzebuje porady jaki silnik, z jakim mozliwym oznaczeniem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema wszystkim
-
Spotkania na drodze
pzdr dla kierownika zielonego avanta a4 b5, mijaliśmy się w Mińsku Maz. ok 12.20
-
Spotkania na drodze
mój tatulo w swoim avancie Pozdrawiam w jego i swoim imieniu Awaryjkami mrygnąłem ale może nie skojarzył czemu pzdr
-
Spotkania na drodze
Pzdr dla drivera A4 B7 Sedan Czarny na WE ***** koło McDonalda na rondzie przy torunskiej Jakos po 10:00
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi:
-
Spotkania na drodze
Pozdr dla B5 Avant rej. WWY granat/czerń? na podkładkach wyprzedzanego dziś w strone Wyszkowa na S8
-
[ALL B6] Nietypowy problem z kluczykiem
Tylko się nie przytnij jak ja to zrobiłem. Tzn kupiłem taką obudowę bo chciałem to samo zrobić co Ty, a ukazała mi się po rozkreceniu starego taka* płytka, która nie pasuje do takich kluczy. Upewnij się czy środek bedzie Ci pasował. Ja np nie mogę dostać takiego kluczyka jak mam.. a te na allegro nie pasują. Fotka*.
-
[B6 AWX] 1.9 TDi 130KM Passat kopci na niebiesko
Podczepie sie pod temat. Jezeli dymi na niebiesko, bierze plyn z chlodnicy i troche oleju to???
-
[ALL B5] SCYZORYK - PROBLEM
Witam, otóż posiadam scyzor 3przyciskowy na 2 baterie. Pilot jest zdezelowany, posklejany itp. Potrzebuje kupić samą obudowę by przełożyc elektronike, lecz nigdzie nie moge takiego znaleźć. Na allegro owszem są, ale wszystkie są na małe płytki..ja mam jakąś dłuższą z diodą, gdzie te bebechy sie nie mieszczą. Gdzie mogę dostać taką obudowę lub przerobić allegrową obudowę? Fota:
-
Spotkania na drodze
Pzdr dla kolegi A4 B5 na podkladkach "WX 47*220" ? Widziany wczoraj kolo zachodniego w Wawie ok. 20.00. Niestety nie obtrąbilem bo w busie klax się popsuł
-
[B5 AFN] Autoalarm
http://allegro.pl/sterownik-do-audi-80-90-100-a3-a4-a6-a8-tt-2-loga-i1564509901.html będzie ok? Samo sterowanie centralką bez alarmu. Ktoś już montował taki zestaw? W jaki najprostszy sposób podłączyć taki zestaw? Wpiąć się pod pompke czy moze pod bezpieczniki? Słyszałem również by podłączyć się pod drzwi kierowcy pod boczkiem. Prosze o porady lub może http://allegro.pl/show_item.php?item=1517179578 ?[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 15:00_________________________________________________up
-
[B5 AFN] Twardo chodzący silnik 1.9 TDI
Ktoś kto kupuje diesla powinien wiedzieć jak dbać o samochód z taką jednostką Pełen syntetyk - nic nie ma lepszego dla silnika jak DOBRY PEŁEN SYNTETYK I DOBRZE WYKONANE FILTRY. Bo potem wychodzą kwiatki
-
[B5 AFN] Twardo chodzący silnik 1.9 TDI
Priorytet..zmiana z 10w na 5w..różnica naprawdę zauważalna..i na pewno nie castrol..polecam. Motul, Mobil 1...Nie wiem jaka jest mannia ludzi lania połówki w te silniki. Jak kto dba tak ma.
-
[ALL B5] Przewód od akumulatora do..
Z tego co opisujesz mam tak pociagniety kabel od wzmaka przez skrzynke tam gdzie jest komp..taki masz? http://allegro.pl/wysokiej-klasy-kable-sinus-line-ks25-wzmacniacza-i1517588757.html ??
-
[ALL B5] Włącznik krańcowy przy klamce..
Wtrącając ten właśnie przycisk zamykania/otwierania mi nie działa. Zdejmowałem boczek ale kostki na swoim miejscu wszystkie. Jest od tego przycisku jakis bezpiecznik ?
-
[B5 AEB] Otwieranie z pilota: migacze reagują ale zamki się nie otwierają!
W bagażniku po prawej stronie pod wykładzina w gąbce masz pompke z kabelkami..szukaj przetarcia lub rozczepienia. Ja dziś miałem taką akcję tylko, że z zamykaniem. Kabelki izolacją i śmiga.
-
[B5 AFN] Autoalarm
Podczepie się. Mam tylko zwykły kluczyk bez pilota..przymierzam się do założenia albo samego centralnego z pilota lub wraz z alarmem. Oczywiście centralny z drzwi na pompce działa. Kto co poleca i jakie najlepsze rozwiązanie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam Mazowieckie
-
[ALL B5] Problem z zamknięciem auta z pilota
Wyjąłem pompke i na pompce kabelek się przetarł odpowiedzialny za zamykanie. Wszystko już śmiga. Temat do zamkniecia