Treść opublikowana przez jankes85
-
Problem z otwieraniem bagażnika - naprawa - fotostory
powiedzcie mi koledzy bo u mnie wszystko z pilota działa tylko czy klapa powinna się otworzyc całkowicie czy tylko odskoczy i dalej jest zamknięta? nie podnosi jej w ogóle i zastanawiam się dlaczego się nie otwiera. co mi z tego jak i tak musze złapac za zamek żeby unieśc ją do góry.
-
[ALL B6] Mechanizm podnoszenia szyb
kto ma na sprzedaż prawą stronę.
-
[ALL B6] Problem z podgrzewaniem fotela.
ja również mam prawdopodobnie spaloną matę. jak się wymienia taką matę i przede wszystkim gdzie to można dostać. jeszcze jaka cena.
-
[B5 AFN] Jak zdemontować zbiornik przedni płynu do spryskiwaczy?
zakupie dobre światło i wieczorkiem zobaczę co da się zrobić. mam nadzieję że to jest to co myślę. [br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 14:44_________________________________________________robota zrobiona. wszystko działa. tak jak myslałem . nie połączone te węzyki.
-
[B5 AFN] Jak zdemontować zbiornik przedni płynu do spryskiwaczy?
chce też to rozebrać. nie wiem jak z podłączeniem rurki od tylnego spryskiwacza. mam nadzieje że nie bede musiał sciągać błotnika. ktoś może podpowiedzieć jak idą te przewody?
-
[B5 ADR] Jak wyciagnac zbiornik płynu do spryskiwaczy?
też mam problem ze spryskiwaniem tylnej szyby. widzę że jak spryskuje szybę to po kołem robi się plama płynu. jak naprawiałem go to mechanik wykręcił go całkiem żeby mieć lepsze dojście. podejrzewam że nie podłączył w ogóle jednego z wężyków. nie wiem jak dokładnie to tam idzie i gdzie powinienem to wpiąć ale dzisiaj muszę to naprawić. będę postępował według tego co wyczytałem. przy takiej pogodzie jak jest teraz to szybka musi być umyta.
-
Montaz Podgrzewanych zewnetrznych lusterek A4 B6 B7
witam! wczoraj miałem mała stłuczkę i kobieta uszkodziła mi lusterko lewe. do wymiany wkład. dzisiaj sprawdziłem i mam bez grzania ale dwa kable wystają. w sumie to juz zamówiłem ale koleś musi je wymienic. trzeba zmienic jak jest taki bajer bo teraz te kilka dni naprawde zdałyby egzamin. fajna sprawa. [br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 21:48_________________________________________________dzisiaj zmieniłem lewą stronę i faktycznie działa. wszystko wcześniej opisane. zamówiłem też drugą stronę i na jutro będzie. dziwne jest że oryginalnie nie były montowane. na starym widziałem naklejke i było od nowego. instalacja jest a wkłady bez grzania.
-
[ALL B6] Maty podgrzewania foteli
mam ten sam problem. nie grzeje mi siedzenie i tez mam wypaloną dziurę. cały czas myslałem że po prostu ktos wczesniej przypalił a jak czytam to wiem że mate mam do wymiany. nie wiem kiedy to zrobie bo mało czasu. dobry mechanik przydałby sie.
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
u mnie znowu jak się nagrzeje tj. 90 st. potrzeba max. 10 min jazdy przy tej porze. myślę że to pasuje ale zauważyłem też występujące wahania wskazówki. tak jakby spadło o max. 5 st. po czym za chwile wraca na 90. tak ciągle. nie mam pojęcia bo mechanik z kompem chwilowo nieobecny.
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
u mnie ciągle ten sam problem. odgrzybiałem WURTHEM i nic nie pomogło. wymieniłem filtr i przez kilka dni było lepiej. zmieniłem po raz kolejny filtr. dalej smierdzi. teraz kupiłem filtr węglowy i chce przed wymianom jechać na ozonowanie. musi w końcu pomóc.
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
do czasu aż się znowu złamie. Bez wzmocnienia tego elementu nie ma co nawet się bawić w spawanie... zgadzam się! miałem już 2 razy spawane i ten materiał jest kiepski. lepiej samemu poświecić 2 - 3 godzinki i zrobione. w tłoczku wywiercić dziurkę i psiknąć silikonem. po kłopocie.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Witam! jakiś czas temu myślałem o urządzeniu żeby podłączyć pod uchwyt. nie specjalnie jest coś po ogłoszeniach. poczytałem trochę na forum i znalazłem. wszystko działa jak należy z nokia e52. w autku mam multi kierownice. teraz jest tak że tylko przekręcę stacyjkę i automatycznie przełącza na telefon. musi być włączony bluetooth w telefonie. na FIS książka telefoniczna. ciekawy bajer. zawsze się przyda w trasie.
-
[ALL B6] Demontaż tapicerki przednich drzwi
tez musze rozebrac drzwi. przy zamykaniu szyby coś strzela. nie dochodzi do końca bo automatycznie sie obniżają. sciągne tapicerke to będę wiedział co jest grane. dobrze że czytam co piszecie bo jak patrzyłem to nie wiedziałem że pod listwą są jeszcze śruby. zobaczymy ile połamie tych spinek ale to się kupi.
-
[B6 AWX] Drgania autem powyżej 140km/h
Witam. mam dokładnie ten sam problem. od 140 km/h zaczyna drgac cała buda. co może byc dziwne to drgania nasilają się i zmniejszają. i tak z częstotliwością co kilka sekund. jak czytam to zacznę od wyważenia. zobaczymy jak będzie.
-
[B6 AYM] Montaż CB radia w schowku - fotki
pomysł super. pracy tez trochę trzeba włożyc. gorzej z dźwiękiem. jak ktoś używa radia to na pewno nie zamontuje go w schowku. w mojej a4 mam pod kierownicą. jest tam jakby półka. tam wcisnąłem, kabel od anteny nigdzie się nie haczy tylko nie męczyłem się z kablem zasilającym. bez wkręcania w tapicerkę. wszystko ładnie słychac. nie specjalnie z kręceniem pokręteł ale ja mam włączone na okrągło i mi pasuje.
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
ja wymontowałem schowek i chciałem dac do ponownego klejenia. teraz wiem że to nie ma sensu. muszę wykombinowac sam. zakupie wszystkie potrzebne narzędzia i zabieram się. można się trochę pobawic. nie wiem tylko kiedy ale napisze jakie wrażenia. dzięki za pomoc.
-
Siatkówka
słabo grają! brakuje zawodników. za chwile będzie kolejna zmiana trenera. to tylko w Polsce.
-
Siatkówka
ciekawy mecz z Bułgarią zagraliśmy. ten 3 set to była porażka (14:25). dzisiaj Włosi. trzeba obowiązkowo oglądać. piwka na mecz i kibicujemy POLAKOM.
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
witam! mam ten sam problem. w trybie ECO straszny smród że nawet nie można tego właczac. tak czytam co każdy proponuje i wybieram piankę. tak sie składa że akurat mam wyciągnięty schowek (drugi raz klejenie uchwytu ) to warto spróbowac. napisze jakie efekty. [br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 21:58_________________________________________________wczoraj odgrzybiłem i dzisiaj rano specjalnie sie nie poprawiło. spróbuje ponownie. pianke puszczałem przez kratki i do parownika. w ogóle musiał juz ktoś tam kiedys kombinować bo nie było zatyczki na parownik. nie wiem czy może tak być ale narazie nie wiem czym to zamknąć.
-
[ALL B6] Czy lampki w drzwiach powinny się świecić ?
tez jak czytam wasze wypowiedzi to wiem że w mojej nie będą świecic. tez mam czerwone ale nie pomyslałem ze może tak byc. wcześniej wyciągałem te odblaski i nie widziałem żeby tam były jakies żarówki. zastanawiałem się dlaczego tak i dzisiaj mam odpowiedz.
-
[B6 AVF] Problem z tylną klapą
tez mam ten sam problem. nie wiem od czego to zależy ale możliwe ze trzeba pomyślec o wymianie.
-
Wymiana czujnika światła stopu
Kolego powiedz czy wymieniłeś ten czujnik? u mnie jest to samo i dlatego pytam. chce dzisiaj wymontować.
-
[ALL] Urlop nad Morzem
wiekszosc tych miejscowosci co wymieniłes to bardzo spokojne. w Rewalu jest ciekawie. ale i tak w Niechorzu lepiej pod kazdym wzgledem.
-
[ALL] Urlop nad Morzem
pogoda coraz lepsza zblizaja sie wakacje wiec czas pomyslec o wypoczynku. tylko nasze polskie morze. tylko NIECHORZE!!!
-
[ALL B6] Problem ze schowkiem
własnie kolego nie o to chodzi. źle wytłumaczyłem. jeszcze tego nie wymontowałem bo nie wiedziałem jak mam do tego podejsc ale z tego co widac to złamana jest sama końcówka zamkniecia schowka. nie kupie. tylko klej.