Treść opublikowana przez jedrekx
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
fajnie wyszły kurcze proponuję robić fotki w tym Kauflandzie :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja dziś miałem opcję oszczędnościową i jechałem najoszczędniej jak się dało... [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 21:49_________________________________________________Reniu i jaki to paździoch - zawsze masz wypucowaną furkę, dziś chyba jako jedyny
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ta... chyba zapomniał, że nie wszyscy mają "V-ki" i trudno go czasem dogonić
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
jestem zakochany w Twoim aucie... mój ideał B7... tak właśnie miało wyglądać moje... ale cóż może A3 doprowadzę do podobnego stanu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to teraz czekamy na fotki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dzięki wszystkim za spota! było zacnie 12 albo 13 aut łącznie się przewinęło, a w Kauflandzie 10 w Kauflandzie dobra miejscówka do robienia fotek, pozdrawiam i do następnego razu!
-
[B6 AWX] Work in progress...
Artur na żywo felgi wyglądają zacnie :oklaski:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Sobota godz.17:30 Bydgoszcz pod łuczniczką 1. majki 2. rafi 3. Kierownik 4. Reniu 5. tomiczka? 6. Artur - na 90% 7. jedrekx 8. ..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
oby tylko pogoda się nie zepsuła :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
statystyka ogarnięta nareszcie ten cholernie ciężki dzień się skończył.. byle do jutra
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Grzechu ona stoi codziennie przy UTP, najczęściej albo na chodniku albo na tym małym, środkowym parkingu.. ja ją tam często widuję. szkoda, że nie ma klimy..
-
[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
Darek - wygląda teraz jak zupełnie inne auto! może teraz polifty na tył?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
o wiele lepiej
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
współczuję... to zrozumiałe, że nas nie odwiedzisz. oby się polepszyło, będę trzymał kciuki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mój ojciec też tak zawsze mówił.. ale teraz to będzie sesja... info czy zaliczona... wkurzanie się na siebie jeśli coś nie poszło i we wrześniu ewentualne poprawki (których liczę, że nie będę miał)
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja bardzo chętnie bym gdzieś wyskoczył nawet na weekend.. ale najpierw to trzeba sesję przeżyć..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
płace za cały wyjazd więc wątpie że dogadam się z organizatorem że domek załatwiam na własny koszt Nowekowi zapewne chodziło o "nasz" wyjazd kujawsko-pomorski... to o czym pisał Rafi..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Karol poszukaj na ceneo my tak teraz kupujemy tv bo się znacznie bardziej opłaca Artur ja mam zawieszenie 1BE (-20mm) i jest dobrze zarówno teraz jak i w zimie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kasa na to już jest - zostało mi jeszcze z poprzedniego oszczędzania na graty
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ale apetyt rośnie w miarę jedzenia i mi się podoba jak będzie wyglądać....
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
wiem, wiem... ja też mam sesję niedługo :/ ciągle myślę o dokładce z Cupry... ehh
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
gratki skąd brałeś w końcu opony? teraz chyba pora na progi od S4?
-
[B6 AWX] Work in progress...
mam nadzieję, że obczaję felgi w sobotę moje gratki
-
[B6 AWX] Work in progress...
ładnie wygląda jak się jeździ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a czy wiadomo coś na temat wyjazdu do Piły?[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 20:49_________________________________________________ w zeszłym roku w wakacje z tego co pamiętam to Verva ON była za 4,95...