Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. fajnie wyszły kurcze proponuję robić fotki w tym Kauflandzie :gwizdanie:
  2. ja dziś miałem opcję oszczędnościową i jechałem najoszczędniej jak się dało... [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 21:49_________________________________________________Reniu i jaki to paździoch - zawsze masz wypucowaną furkę, dziś chyba jako jedyny
  3. ta... chyba zapomniał, że nie wszyscy mają "V-ki" i trudno go czasem dogonić
  4. jestem zakochany w Twoim aucie... mój ideał B7... tak właśnie miało wyglądać moje... ale cóż może A3 doprowadzę do podobnego stanu
  5. to teraz czekamy na fotki
  6. dzięki wszystkim za spota! było zacnie 12 albo 13 aut łącznie się przewinęło, a w Kauflandzie 10 w Kauflandzie dobra miejscówka do robienia fotek, pozdrawiam i do następnego razu!
  7. Artur na żywo felgi wyglądają zacnie :oklaski:
  8. Sobota godz.17:30 Bydgoszcz pod łuczniczką 1. majki 2. rafi 3. Kierownik 4. Reniu 5. tomiczka? 6. Artur - na 90% 7. jedrekx 8. ..
  9. oby tylko pogoda się nie zepsuła :gwizdanie:
  10. statystyka ogarnięta nareszcie ten cholernie ciężki dzień się skończył.. byle do jutra
  11. Grzechu ona stoi codziennie przy UTP, najczęściej albo na chodniku albo na tym małym, środkowym parkingu.. ja ją tam często widuję. szkoda, że nie ma klimy..
  12. Darek - wygląda teraz jak zupełnie inne auto! może teraz polifty na tył?
  13. o wiele lepiej
  14. współczuję... to zrozumiałe, że nas nie odwiedzisz. oby się polepszyło, będę trzymał kciuki
  15. mój ojciec też tak zawsze mówił.. ale teraz to będzie sesja... info czy zaliczona... wkurzanie się na siebie jeśli coś nie poszło i we wrześniu ewentualne poprawki (których liczę, że nie będę miał)
  16. ja bardzo chętnie bym gdzieś wyskoczył nawet na weekend.. ale najpierw to trzeba sesję przeżyć..
  17. płace za cały wyjazd więc wątpie że dogadam się z organizatorem że domek załatwiam na własny koszt Nowekowi zapewne chodziło o "nasz" wyjazd kujawsko-pomorski... to o czym pisał Rafi..
  18. Karol poszukaj na ceneo my tak teraz kupujemy tv bo się znacznie bardziej opłaca Artur ja mam zawieszenie 1BE (-20mm) i jest dobrze zarówno teraz jak i w zimie
  19. kasa na to już jest - zostało mi jeszcze z poprzedniego oszczędzania na graty
  20. ale apetyt rośnie w miarę jedzenia i mi się podoba jak będzie wyglądać....
  21. wiem, wiem... ja też mam sesję niedługo :/ ciągle myślę o dokładce z Cupry... ehh
  22. gratki skąd brałeś w końcu opony? teraz chyba pora na progi od S4?
  23. mam nadzieję, że obczaję felgi w sobotę moje gratki
  24. ładnie wygląda jak się jeździ?
  25. a czy wiadomo coś na temat wyjazdu do Piły?[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 20:49_________________________________________________ w zeszłym roku w wakacje z tego co pamiętam to Verva ON była za 4,95...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.