Treść opublikowana przez jedrekx
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Właśnie jestem po rozmowie z Majkim. Zostaje Motoarena godzina 17
-
[B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
gratuluję zakupu! piękne auto z pięknymi felgami to drewno... no cóż... bezawaryjnej jazdy życzę! a na PW pisałeś mi o 1.9 ;P
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Majki wczoraj pisał żeby się na motoarenie spotkać o 17, dlatego ja zaproponowałem spotkanie o 16:20 w Strzyżawie żeby wyruszyć tak 16:30-16:35... co Wy na to Bydgoszczanie? A3-ka dziś była oszczędzana coby za dużo paliwa nie uciekło właśnie Karol nic się nie chwalisz odnośnie A4!! poszła?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dokładnie tak..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
wróciłem po libacji wspomnień z liceum! Manny ja jeszcze Tobie proponowałem jeśli dojedziesz do Fordonu Śpijcie dobrze
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja pojadę swoim wolę prowadzić Kierowniku ja mam 4 wolne miejsca.. tzn 3 oprócz Ciebie więc raczej w bagażniku nie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
po prostu wszyscy chcą się później przejechać B8
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jeszcze nic ale później to już może jakieś %%%
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie chcę się wpraszać,lepiej nie przeszkadzać P.S. kur*a co za lipna pogoda :/ na szczęście autko w garażu i nie zmoknie wczoraj pół godziny wycierałem żeby się świeciło jak psu... no wiadomo co;)
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no kurde co tu się dzieje
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja też w razie co mogę Cię wziąć
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Karol już dawno o tym mówił :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
będę trzymał kciuki! oby poszła przynajmniej będzie B8 na spotach ale pamiętaj, że ja rezerwuję przejażdżkę :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
po prostu chłopacy udzielają mi rad Artur, Kierownik pousuwał bo tam były pozostałości po Fieście Ty sobie zakladasz taki jak mówił Tomiczka? chętnie zobaczę czy do czarnego będzie pasować...
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
i też tak właśnie myślę... a co sądzicie o tej dokładce zderzaka w tym czerwonym?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mam nadzieję, że do niedzieli ogarniecie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://www.a4-klub.pl/smf/a3_8p_audi_a3_sportback_20_tdi_sline-t92942.0.html;msg1569290#msg1569290 w moim temacie na górze widać jak wygląda czarny znaczek ale przy czerwonym aucie. natomiast chętnie zobaczę to, o czym mówi tomiczka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nikogo nie ma widzę to idę spać bo na zajęcia na 9 trzeba wstać :/ dobranoc!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ok! niech się jeszcze inni wypowiedzą, o której śmigamy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
znowu nastała cisza :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kierownik jak będzie jakaś lepsza pogoda... bo w deszczu to za bardzo nie chce mi się stać i grillować
-
[B6 AVF] Norkowóz full S-line, AVUS 18'', FMIC, KONI
Norka wszystko pięknie... ale felgi mi się nie podobają szczerze mówiąc i moim zdaniem nie pasują.. ale ważne, że Tobie się podoba
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dobra Bydgoszcz spotykamy się o 16:20 w Strzyżawie na stacji i ruszamy tak 16:30, co Wy na to?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Majki, ale kto miałby walczyć? chyba nie my odnośnie godziny i miejsca spota to mi pasuje
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Majki, chodziło o lokalizację przy której się spotykamy Jeszcze raz lista obecności (póki co) 1. ArturB6 2. manny90 3. tomiczka 4. jedrekx 5. Kierownik