Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. Właśnie jestem po rozmowie z Majkim. Zostaje Motoarena godzina 17
  2. gratuluję zakupu! piękne auto z pięknymi felgami to drewno... no cóż... bezawaryjnej jazdy życzę! a na PW pisałeś mi o 1.9 ;P
  3. Majki wczoraj pisał żeby się na motoarenie spotkać o 17, dlatego ja zaproponowałem spotkanie o 16:20 w Strzyżawie żeby wyruszyć tak 16:30-16:35... co Wy na to Bydgoszczanie? A3-ka dziś była oszczędzana coby za dużo paliwa nie uciekło właśnie Karol nic się nie chwalisz odnośnie A4!! poszła?
  4. dokładnie tak..
  5. wróciłem po libacji wspomnień z liceum! Manny ja jeszcze Tobie proponowałem jeśli dojedziesz do Fordonu Śpijcie dobrze
  6. ja pojadę swoim wolę prowadzić Kierowniku ja mam 4 wolne miejsca.. tzn 3 oprócz Ciebie więc raczej w bagażniku nie
  7. po prostu wszyscy chcą się później przejechać B8
  8. jeszcze nic ale później to już może jakieś %%%
  9. nie chcę się wpraszać,lepiej nie przeszkadzać P.S. kur*a co za lipna pogoda :/ na szczęście autko w garażu i nie zmoknie wczoraj pół godziny wycierałem żeby się świeciło jak psu... no wiadomo co;)
  10. no kurde co tu się dzieje
  11. ja też w razie co mogę Cię wziąć
  12. Karol już dawno o tym mówił :gwizdanie:
  13. będę trzymał kciuki! oby poszła przynajmniej będzie B8 na spotach ale pamiętaj, że ja rezerwuję przejażdżkę :gwizdanie:
  14. po prostu chłopacy udzielają mi rad Artur, Kierownik pousuwał bo tam były pozostałości po Fieście Ty sobie zakladasz taki jak mówił Tomiczka? chętnie zobaczę czy do czarnego będzie pasować...
  15. i też tak właśnie myślę... a co sądzicie o tej dokładce zderzaka w tym czerwonym?
  16. mam nadzieję, że do niedzieli ogarniecie
  17. http://www.a4-klub.pl/smf/a3_8p_audi_a3_sportback_20_tdi_sline-t92942.0.html;msg1569290#msg1569290 w moim temacie na górze widać jak wygląda czarny znaczek ale przy czerwonym aucie. natomiast chętnie zobaczę to, o czym mówi tomiczka
  18. nikogo nie ma widzę to idę spać bo na zajęcia na 9 trzeba wstać :/ dobranoc!
  19. ok! niech się jeszcze inni wypowiedzą, o której śmigamy
  20. znowu nastała cisza :gwizdanie:
  21. Kierownik jak będzie jakaś lepsza pogoda... bo w deszczu to za bardzo nie chce mi się stać i grillować
  22. Norka wszystko pięknie... ale felgi mi się nie podobają szczerze mówiąc i moim zdaniem nie pasują.. ale ważne, że Tobie się podoba
  23. dobra Bydgoszcz spotykamy się o 16:20 w Strzyżawie na stacji i ruszamy tak 16:30, co Wy na to?
  24. Majki, ale kto miałby walczyć? chyba nie my odnośnie godziny i miejsca spota to mi pasuje
  25. Majki, chodziło o lokalizację przy której się spotykamy Jeszcze raz lista obecności (póki co) 1. ArturB6 2. manny90 3. tomiczka 4. jedrekx 5. Kierownik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.