Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. a kto pokrywa koszta przesyłki?
  2. ja po prostu wyraziłem swoje zdanie, nie denerwuj się chłopaku bo w młodym wieku zawału dostaniesz ja po prostu mając auto na sprzedaż nie robiłbym już żadnych modów typu dywaniki czy inne lampy
  3. nie rozumiem po co inwestować w auto, które jest/było (?) na sprzedaż
  4. tfu, to nie jest widzę antena presidenta, a mój ojciec właśnie presidenta missouri chce
  5. mrt pisał, że pod podłokietnikiem zamontował u siebie w B7... ja też zawsze wkładam moje radio pod podłokietnik [br]Dopisany: 20 Maj 2010, 22:39_________________________________________________na taką antenę czai się mój ojciec obecnie
  6. co tu taka cisza? :gwizdanie:
  7. http://www.a4-klub.pl/smf/a3_8p_audi_a3_sportback_20_tdi_sline-t92942.0.html -> polakierowany, ori. przyjedź w końcu na jakiegoś spota
  8. Tomek czyżbyś czarny grill założył?
  9. czyli teraz zostały mi najdroższe rzeczy
  10. także jak auto dostanę z powrotem - środa, czwartek mam to mam nadzieję, że prezentacja A3 black-line będzie w Toruniu na spocie;) teraz tylko się zastanawiam czy dalej zbierać na lampy czy odpuścić..
  11. dostałem wspaniałą informację... we wtorek auto idzie się robić w black-line
  12. gurban6 to teraz pora pokazać się na jakimś spocie
  13. mój tata ma Midland Alan 42 multi sprawdziłem w necie
  14. bardzo jestem ciekawy jak będzie się prezentował na tych kółkach... na pewno zdecydowanie lepiej niż na obecnym felunku...ale co z fotkami wnętrza? :gwizdanie:
  15. odnośnie CB ja mam jedno z najtańszych - COBRA i jestem z tego zadowolony, teraz tylko wymieniam antenę bo mój midland gówno daje i chcę kupić Presidenta Floridę. Mój ojciec ma radio Midland (takie malutkie co wygląda jak walkie-talkie) i antenę President Florida i jest mega zadowolony. kurde dziś ustawili przy starym fiacie brava radar na Fordońskiej na wysokości peugeota i chyba mi fotkę zrobiło... wrr... pierwszy mandat chyba dostanę... aczkolwiek nie widziałem żeby mi coś błysnęło...
  16. tylko sprysków nie ma...
  17. czarne, karbon, aluminium szczotkowane
  18. tylko koleś by musiał dosłać więcej zdjęć bo to jedno to d*pa - wróżenie z fusów
  19. http://moto.allegro.pl/item1042367831_audi_a4_1_8t_bogate_wyposazenie_polecam.html to moim zdaniem dla Kierownika idealne...
  20. Felipe, a Ty chcesz zmienić swoje?
  21. najfajniejsze w dieslu jest to, że wlewam 50 litrów vervy on i robię na zbiorników od 700 do 1100 km a przy tym mogę mieć buta w podłodze i jechać ze znaczną prędkością przy umiarkowanym spalaniu
  22. ale ten "glut" przynajmniej mało pali i daje dużo frajdy z jazdy
  23. to 50zł za 3godziny to jest za wszystkich czy za jedną osobę? może głupie pytanie, ale wolę zapytać
  24. a właśnie wiadomo coś więcej na temat Piły? tzn bardziej chodzi mi o jeden ważny szczegół, a mianowicie cena bo to najważniejszy aspekt

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.