Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. a może trochę kultury? nikt na forum nie pisze na Toruń "piernikowo", albo "krzyżacy" to łaskawie weź spasuj! przestań świrować to łaskawie nie używaj słów, które zawsze powodują konflikty - jesteś klubowiczem i nie powinieneś używać słów, które prowokują
  2. no to będzie idealna okazja bo będą moje imieniny
  3. a może trochę kultury? nikt na forum nie pisze na Toruń "piernikowo", albo "krzyżacy" to łaskawie weź spasuj! nie nasza wina, że Toruń dał d*py, a Andreas, Walasek i Emil dobrze pojechali!
  4. i piękne felgi... dla mnie w 18stce są już fajne, a w Twoim rozmiarze muszą być świetne!
  5. to kiedy następny grill?
  6. poszukaj na allegro albo zapytaj w ASO (nie zawsze allegro jest tańsze od ASO!)
  7. hehe dzięki Newman mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu reszta będzie założona do auta... albo jeszcze w tym tygodniu
  8. to już lepiej RS4 niż mam7.... a miało być mam8?
  9. Siema Petara! szkoda, że Cię wczoraj w Toruniu nie było - bardzo udany grillowy spot!
  10. no i piękne felgi założysz
  11. tak właśnie kojarzyłem skądś Twój nick - już wiem skąd Viki ładna, ja jeździłem kiedyś VC w sedanie
  12. o kur... nigdy bym nie powiedział, że to auto tak wyglądało po zakupie... zupełnie 2 różne auta
  13. 2 wyścigi, 2 wygrane
  14. Nowek gdybyś był z Fordonu to bym Cię odwiedził
  15. super wypad! frekwencja też całkiem spoko! teraz powtórka w Bydgoszczy
  16. Grzesiu to chyba wystartujesz w konkursie na zdjęcie do kalendarza?
  17. o której ruszamy ze Strzyżawy?
  18. Karwat z tego co napisał Dropsone to spotykamy się przy Piotrze i Pawle na Bronikowskiego, dobrze zrozumiałem?
  19. ok, dzięki malik pochwal się swoim A3 ale to są póki co plany, trzeba oszczędzać bo przez ostatni tydzień sporo wydałem na auto (grill + relingi)[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 19:15_________________________________________________Kilka fotek po umyciu auta na wyjazd do Torunia:
  20. zdjęcia z cyklu: auto umyte w Toronto wstydu nie będzie
  21. no szczanie to żenada, ale chodziło mi bardziej o auta
  22. nice
  23. Rogass, Twoje auto zostało wrzucone do Zakupu kontrolowanego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.