Treść opublikowana przez jedrekx
-
Kibice żużla
a może trochę kultury? nikt na forum nie pisze na Toruń "piernikowo", albo "krzyżacy" to łaskawie weź spasuj! przestań świrować to łaskawie nie używaj słów, które zawsze powodują konflikty - jesteś klubowiczem i nie powinieneś używać słów, które prowokują
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to będzie idealna okazja bo będą moje imieniny
-
Kibice żużla
a może trochę kultury? nikt na forum nie pisze na Toruń "piernikowo", albo "krzyżacy" to łaskawie weź spasuj! nie nasza wina, że Toruń dał d*py, a Andreas, Walasek i Emil dobrze pojechali!
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
i piękne felgi... dla mnie w 18stce są już fajne, a w Twoim rozmiarze muszą być świetne!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to kiedy następny grill?
-
Tylne ledy z S4 do zwyklej A4
poszukaj na allegro albo zapytaj w ASO (nie zawsze allegro jest tańsze od ASO!)
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
hehe dzięki Newman mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu reszta będzie założona do auta... albo jeszcze w tym tygodniu
-
[B6 AWX] Work in progress...
to już lepiej RS4 niż mam7.... a miało być mam8?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema Petara! szkoda, że Cię wczoraj w Toruniu nie było - bardzo udany grillowy spot!
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
no i piękne felgi założysz
-
Moja Viki kiedyś... ;)) Pozdro VKP !
ja z VC
-
[B6 AVF] Listwy w kolor i na 18"!!! + nowe fotki 5 str :) SPRZEDANE
pewnie tak
-
Moja Viki kiedyś... ;)) Pozdro VKP !
tak właśnie kojarzyłem skądś Twój nick - już wiem skąd Viki ładna, ja jeździłem kiedyś VC w sedanie
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
o kur... nigdy bym nie powiedział, że to auto tak wyglądało po zakupie... zupełnie 2 różne auta
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
2 wyścigi, 2 wygrane
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nowek gdybyś był z Fordonu to bym Cię odwiedził
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
super wypad! frekwencja też całkiem spoko! teraz powtórka w Bydgoszczy
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Grzesiu to chyba wystartujesz w konkursie na zdjęcie do kalendarza?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
o której ruszamy ze Strzyżawy?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Karwat z tego co napisał Dropsone to spotykamy się przy Piotrze i Pawle na Bronikowskiego, dobrze zrozumiałem?
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
ok, dzięki malik pochwal się swoim A3 ale to są póki co plany, trzeba oszczędzać bo przez ostatni tydzień sporo wydałem na auto (grill + relingi)[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 19:15_________________________________________________Kilka fotek po umyciu auta na wyjazd do Torunia:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
zdjęcia z cyklu: auto umyte w Toronto wstydu nie będzie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no szczanie to żenada, ale chodziło mi bardziej o auta
- [B6 AWX] srebrna a4
-
[B6 AVF] Listwy w kolor i na 18"!!! + nowe fotki 5 str :) SPRZEDANE
Rogass, Twoje auto zostało wrzucone do Zakupu kontrolowanego