Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. było, było tylko chodzi o to, że dla mnie jest super i niczego nie brakuje wg mnie
  2. Strzyżawa, godzina hmm... 15:30? fajny filmik i całkiem przyjemna nuta
  3. najlepszego! Rafi wziąć Cię jutro? jadę na 100%
  4. prawda, biały dach byłby ciekawym elementem ale ogólnie to taki fajny, mały zapindalacz
  5. GRILL-SPOT TORUŃ 2.05.2010 1.Grzechu (+familia) 2.Marcin + Sandra 3. jedrekx - 99%, pusty samochód więc mogę kogoś wziąć w razie co
  6. ale wiadomo gdzie i o której?
  7. już mu to pokazywałem
  8. z tym "spoceniem" oczywiście chodziło mi o spotkanie
  9. no będę biegał dookoła samochodów z radości :polew:
  10. to wiem, bo mój brat jedzie i ja miałem jechać EOT
  11. dla mnie to obojętne czy Toruń czy Koronowo, byle się spocić bo dawno Was nie widziałem ;(
  12. ja jestem chętny
  13. sorki za OT - o zlocie Audi nie słyszałem, jedynie o zlocie cabrio w Poznaniu
  14. ale ja nie pyałem o znaczek tylko o dokładkę zderzaka!! znaczek zostaje normalny u mnie
  15. z modelu 2009 (poliftowego), te takie "ledy" dokładnie o takie chodzi
  16. mam o czym myśleć a chciałem oszczędzać na tylne lampy... i co tu robić (za dużo fajnych części)
  17. no staram się jakoś zmieniać autko... mam nadzieję, że będzie ładnie wyglądać[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 18:37_________________________________________________mystic na Twoją prośbę wrzucam: temat do przemyśleń...
  18. ale aż się prosi o przedni zderzak... albo jakąś dokładkę...
  19. Panowie i Panie, co sądzicie o takiej dokładce do mojego Sportbacka?
  20. w "Waszych" - ja jeżdżę przecież Sportbackiem no i tak się właśnie zastanawiam, bo znalazłem zdjęcie Sportbacka z tą dokładką i się mocno zastanawiam
  21. i bez problemu Ci podeszła? czy musiałeś coś przycinać?
  22. Miron, Ty masz taką dokładkę? http://moto.allegro.pl/item1007015175_seat_leon_cupra_r_dokladka_zderzaka_nowa_oryginal.html
  23. ja bym do planów dołożył jeszcze przednie lampy poliftowe...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.