Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. jak ładna pogoda to proponuję Łuczniczkę, jak będzie padać to tesco. jak coś to możemy później pojechać w jakieś inne miejsce - Myślęcinek lub coś takiego
  2. Grolsch wnętrze też całkiem niezłe
  3. ja bym się pisał na spontana jeżeli zdążę napisać wypracowanie na prawo
  4. Łukasz ja też wymieniam relingi u siebie - co prawda mi to będzie robił mechanik bo jeden reling wymaga drobnej poprawki i płacę za wymianę relingów i grilla przy okazji 250 zł
  5. no czarna podsufitka to wspaniała sprawa ogólnie kolorek mi się strasznie podoba
  6. no ładne autko a podsufitkę masz czarną czy jasną? chociaż wydaje mi się, że jest czarna... ogólnie auto na +
  7. jedrekx odpowiedział(a) na evul temat w Audi A4/S4 B6
    :good: poza tym ładne autko
  8. na tą chwilę mam tyle: 23 dni, 15 godz. 36 min. - data rejestracji 3.11.2007
  9. zaje... po prostu świetne!
  10. gdzie od Vectry.. toć to od RS4 wzór
  11. wszystkiego najlepszego RAFI!!!!! czego Ci życzę? żebyś w końcu znalazł to odpowiednie A4 [br]Dopisany: 06 Maj 2010, 21:35_________________________________________________Artur te felgi będą ok! ale tylko w 18stce
  12. co najlepsze - w Polsce ten model jest droższy i uboższy... zresztą tak samo VW i Audi...
  13. heheh
  14. coś mi tykało przy przednich kołach po tym jak stanąłem z Nowekiem na kresce :/ a później jak dojechałem do domu było to samo - ale teraz jest cisza i spokój
  15. felgi bym zmienił na te od eSy...
  16. a moje auto dalej jeździ, kierownik serwisu powiedział, że mogło być to przejściowe - następnym razem mam przyjechać :/ zobaczymy czy się powtórzy :/
  17. Marek to zagadaj czy nie chciałby mnie przewieźć a ja dziś się się przymierzałem do A5 S-line i do B8 (niestety zwykłe było) u Konara... zakochałem się.... podziwiałem sobie też nowe A8 znowu
  18. w PL nie ma, w DE jest możliwość wyboru BOSE
  19. :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: zgadzam się w 100%
  20. to ja wolałbym S4 B5 niż alpinę...
  21. ja zdecydowanie wolę inne BMW (jeśli już): i żadne inne mi się nie podobają (ale to tylko mój gust)
  22. mi się te beemki nie widzą - ale rzecz gustu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.