Treść opublikowana przez jedrekx
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ale lipna pogoda :/
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja jestem chętny zawsze na spota kiedy mogę tym bardziej, że ekipa nam się rozrasta. jakbyśmy tak całą ekipą sie zebrali.... to byłoby mega... P.S. po burzliwej popołudniowej rozmowie widzę, że nastała wieczorna cisza
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja miałem naklejki, ale dałem moje Binkowi na pierwszym moim spocie... może jeszcze jakieś ma
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no u mnie właśnie był (ale nikomu go nie polecam) - w sumie dzięki temu miałem pieniądze na szyby i zaczynałem zbierać na black pakiet
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
u mnie to była pierwsza modyfikacja nie licząc bum
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jak coś to na następnym spocie wsiądziesz do mnie i przekonasz się, że wszystko widać
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu szczerze mówiąc ja się nie czuję jak przedstawiciel w Corsie... mi się po prostu sam tył podoba i tyle.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to u siebie też tak mam bo powiedziałem, że chcę ciemną folię ale żebym coś w nocy widział ja nie widzę różnicy od środka. ale na pewno piecowo fajniejsze mogą być- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nigdy się nad tym nie zastanawiałem - ale jest to droższa metoda niż folia- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to już się musisz zastanowić jak chcesz ja od samego początku chciałem sam tył (ale u mnie generalnie jest ciemniej trochę bo ja mam czarne wnętrze łącznie z podsufitką), Petara ma też z przodu przyciemnione- [INNE] Zapytanie dot. kupna auta do ok. 5tyś. Laguna? Ibiza?
wujek ma do sprzedania Golfa MK3 za 5-6 tysięcy- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
hahaha no bo mają się na co i na kogo gapić- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Zuza ja przyciemniałem u znajomego, który ma serwis szyb samochodowych http://folglass.pl/ za cały tył płaciłem 400 złotych. dokładnie - tym bardziej, że auto stoi w Fordonie i Kierownik ma 2 osiedla do przejechania.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
najlepszego Tomek! a odnośnie tej A4 co wrzucił Grzechu to faktycznie jeździ nim kobieta auto ode mnie z osiedla, pani pracuje w banku koło Lidla - auto zawsze stoi na parkingu strzeżonym, nie widziałem żeby go pałowała czy coś - ogólnie zawsze mi się jej auto podobało a z ceny na pewno się coś urwie jeszcze. Kierowniku ja bym się zastanowił- [B6 BFB] Reanimowane by designer - wiosenny look str 2
mniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8010918- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ale z tego co wiem to Ty jeszcze nie masz swojej... no to oczywiste ze jak bede miał :gwizdanie:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ale z tego co wiem to Ty jeszcze nie masz swojej...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to łącznie 48 zdjęć naliczyłem :gwizdanie: bardzo ładnie oby następnym razem pogoda tylko dopisała...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie przejmuj się, mnie jeszcze nie obrzucili- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ważne, że dotarła cało i zdrowo- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
więcej nie potrzeba- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu jak zwykle fotek dużo i fajne- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no słyszałem, że podobno pogoda w piątek na trasie Warszawa-Bydgoszcz była tragiczna (brat wracał z delegacji z Wawy). możesz Bartku żałować, że Cię na spocie nie było - 15 autek było nawet w pewnym momencie i bardzo miła atmosfera - Meetingi Kujawsko-Pomorskie