Treść opublikowana przez jedrekx
-
Fotograficzne Archiwum Meetingów Kujawsko - Pomorskich
Spot 16.05.2010 parking podziemny Tesco/stacja paliw Orlen "u Rafiego" całe 2 zdjęcia... no ale jakiś początek musi być
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
miejmy nadzieję, że tym razem Zuza nie jechała na 20 pkt karnych
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dzięki za spot fajna obsada (swego czasu nawet 15 samochodów pod tesco) - miło było poznać nowe osoby. Newman dobre filmiki!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dokładnie tak jak mówi Grzechu!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dziś na Łuczniczce są targi motoryzacyjne więc może być problem z miejscem na parkingu!!!!
-
[All B6] This is My A4 !!! 2,5 TDI 180 Quattro
on jest na seryjnym zawiasie?
-
Śmieszne auta
http://moto.allegro.pl/item1037080436_audi_a4_1_9tdi_optyczny_tuning.html :polew:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Newman wpadaj bo dawno Cię nie było pora na drobny tuning: http://moto.allegro.pl/item1037080436_audi_a4_1_9tdi_optyczny_tuning.html :wallbash: :polew:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
SPOT NIEDZIELA GODZINA 16 PARKING PODZIEMNY TESCO LISTA OBECNOŚCI: 1. ArturB6 2. jedrekx 3. Zuza 4.Grzechu 5 ...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dla mnie nie ma problemu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dobranoc
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to nie wiem skąd mi się wziął ten Toruń w każdym razie adres napisałem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
LISTA: 1. ArturB6 2. jedrekx 3. ...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Zuzk@ spotykamy się na parkingu podziemnym TESCO (ul. Toruńska 101) - łatwo będzie nas zauważyć godzinę niech potwierdzą jeszcze inni i prawdopodobnie jutro się dokładnie dowiemy na którą. Żebyś nie jechała sama zagadaj do majkiego77, dropsone'a bo oni też są z Torunia i najczęściej się w Bydzi pojawiają fajnie jak kolejne B7 przyjedzie Pozdrawiam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
17-18?
-
[B6 AWX] Work in progress...
dobra decyzja
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
idź na policję to się dowiesz czy niekradziony np. jak masz brief to podaj mi vin, sprawdzę go
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
GRILL SPOT-vol.2-STRZELCE DOLNE 16.05.2010 1.Grzechu 2.jedrekx - jeśli nie będzie padać P.S. Nowek dla Ciebie czy dla Patrycji, to o czym gadaliśmy?
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
wolałby S4 B6 niż beemwu..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
moi znajomi mają A6 2.5 tdi z 2000 roku i nic, absolutnie nic nigdy się nie działo z silnikiem - przebieg 380000!! Nowek prawda jest taka, że będzie Wam bardzo ciężko znaleźć B6 za takie pieniądze... chyba, że angol i przekładka... chociaż ja bym nie chciał angola..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie ma co kombinować trzeba go na porządny przegląd wziąć i tyle
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
to już ma praktycznie każde nowożytne cabrio z elektrycznie składanym dachem - żadna nowość
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Majki to może zaproś tego kolesia z tym avantem na niedzielnego grilla... Kierownik by go obejrzał przynajmniej a odnośnie spraw z koszulkami i flagami to racja, trzeba pogadać w końcu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w kalendarzu wpisali godzinę 16
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dziś dostałem info, że w przyszłym tygodniu mam odstawić samochód... już się nie mogę doczekać (miało być to w tym tygodniu), ale co tam.. wytrzymam