Treść opublikowana przez jedrekx
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja zdecydowanie preferuję pogodę jak wczoraj..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kurcze wczoraj mi termometr w samochodzie pokazywał 22 stopnie, a dziś taka lipa znowu :/
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
niestety nie udało mi się znaleźć :/ zawsze możesz spróbować, przecież to Twoje auto i Tobie ma się podobać - ja i tak zostałbym przy czarnej bo moim zdaniem jest świetna
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
gdzieś na A3-clubie widziałem jak ktoś obszył podsufitkę alcantarą i źle naciągnęli... generalnie nie wyglądało fajnie... postaram się poszukać
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
to ja bym został przy czarnej
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
obecnie masz ciemną podsufitkę czy jasną?
-
[B6 AVF] Czarna A4-reczka 1,9 tdi 131 km variant Black pearl
dokładnie tak!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
relingi zamówione
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
wystawiony był za 499, kupiłem za 400. zdjęcie z allegro - pobrałem i wstawiłem relingi miały być oklejone, ale po wycenie okazało się to nieopłacalne i nie miałbym 100% pewności, że zostaną dobrze zrobione. kupuję nowe (używane). felgi na ten sezon zostają srebrne - będzie jeden z niewielu elementów jasnych. może na przyszły sezon je pomaluję. [br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 15:38_________________________________________________ kolejny element do auta zamówiony (zdjęcie z internetu): niedługo montaż
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja niestety się uczyć musiałem, jutro mam filozofię i prawo ;([br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 21:57_________________________________________________Kierowniku: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_sprzedam_swoja_furke-t130736.0.html;msg1564207#new
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kur... szkoda, że nie udało mi się pojechać... ale co zrobić - nauka niestety ważniejsza :/
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
ja muszę A3 sprawdzić.. chociaż na tych 18stkach i przy silniku 8V nie będzie rewelacji... :/ [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 21:13_________________________________________________ to nie calibra tylko nissan 200sx S14...
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
gratulacje
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
tylko tyle na temat Twojego auta..
-
[B6 AVF] Czarna A4-reczka 1,9 tdi 131 km variant Black pearl
ładna B6-teczka jakieś plany?
-
Polecane opony zimowe
a może 225/45/17 lub 215/45/17? ja jeździłem na 215 w tą zimę i było całkiem dobrze
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
i jak w Poznaniu? jakąś relację można prosić?
-
[ALL B7] Nowe opony
miałem zimowe Pirelli Snow Sport 215/45/17 na felgę 7,5 cala i ET 43. wszystko pasowało, odnośnie tej konkretnej opony to się nie wypowiem
-
[ALL B5] Przód S4 czy RS4? Ankieta
no i to jest rzecz gustu... ale nie róbmy OT (bo ja nie chcę kolejnego ostrzeżenia )
-
[ALL B5] Przód S4 czy RS4? Ankieta
właśnie zagłosowałem na S4... no ale jak masz możliwość wymiany na B7 to bym się nie zastanawiał
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
a prawy spryskiwacz się pojawi, czy nie będzie go?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie przesadzaj, że grubo grubo mam nadzieję, będzie jak A3 zostanie złożone do końca
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jeszcze w poniedziałek muszę się z facetem od relingów kontaktować i jak wszystko pójdzie po mojej myśli to niedługo będzie wyglądać tak jak chciałem od początku
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Miron jakbyś miał założone te felgi co ja to byłby mój ideał... moim zdaniem najpiękniejsze B7 avant w klubie! :notworthy:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://www.a4-klub.pl/smf/a3_8p_audi_a3_sportback_20_tdi_sline-t92942.75.html coś nowego do auta