Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. ja zdecydowanie preferuję pogodę jak wczoraj..
  2. kurcze wczoraj mi termometr w samochodzie pokazywał 22 stopnie, a dziś taka lipa znowu :/
  3. niestety nie udało mi się znaleźć :/ zawsze możesz spróbować, przecież to Twoje auto i Tobie ma się podobać - ja i tak zostałbym przy czarnej bo moim zdaniem jest świetna
  4. gdzieś na A3-clubie widziałem jak ktoś obszył podsufitkę alcantarą i źle naciągnęli... generalnie nie wyglądało fajnie... postaram się poszukać
  5. obecnie masz ciemną podsufitkę czy jasną?
  6. relingi zamówione
  7. wystawiony był za 499, kupiłem za 400. zdjęcie z allegro - pobrałem i wstawiłem relingi miały być oklejone, ale po wycenie okazało się to nieopłacalne i nie miałbym 100% pewności, że zostaną dobrze zrobione. kupuję nowe (używane). felgi na ten sezon zostają srebrne - będzie jeden z niewielu elementów jasnych. może na przyszły sezon je pomaluję. [br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 15:38_________________________________________________ kolejny element do auta zamówiony (zdjęcie z internetu): niedługo montaż
  8. ja niestety się uczyć musiałem, jutro mam filozofię i prawo ;([br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 21:57_________________________________________________Kierowniku: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_sprzedam_swoja_furke-t130736.0.html;msg1564207#new
  9. kur... szkoda, że nie udało mi się pojechać... ale co zrobić - nauka niestety ważniejsza :/
  10. ja muszę A3 sprawdzić.. chociaż na tych 18stkach i przy silniku 8V nie będzie rewelacji... :/ [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 21:13_________________________________________________ to nie calibra tylko nissan 200sx S14...
  11. tylko tyle na temat Twojego auta..
  12. ładna B6-teczka jakieś plany?
  13. a może 225/45/17 lub 215/45/17? ja jeździłem na 215 w tą zimę i było całkiem dobrze
  14. i jak w Poznaniu? jakąś relację można prosić?
  15. miałem zimowe Pirelli Snow Sport 215/45/17 na felgę 7,5 cala i ET 43. wszystko pasowało, odnośnie tej konkretnej opony to się nie wypowiem
  16. no i to jest rzecz gustu... ale nie róbmy OT (bo ja nie chcę kolejnego ostrzeżenia )
  17. właśnie zagłosowałem na S4... no ale jak masz możliwość wymiany na B7 to bym się nie zastanawiał
  18. a prawy spryskiwacz się pojawi, czy nie będzie go?
  19. nie przesadzaj, że grubo grubo mam nadzieję, będzie jak A3 zostanie złożone do końca
  20. jeszcze w poniedziałek muszę się z facetem od relingów kontaktować i jak wszystko pójdzie po mojej myśli to niedługo będzie wyglądać tak jak chciałem od początku
  21. Miron jakbyś miał założone te felgi co ja to byłby mój ideał... moim zdaniem najpiękniejsze B7 avant w klubie! :notworthy:
  22. http://www.a4-klub.pl/smf/a3_8p_audi_a3_sportback_20_tdi_sline-t92942.75.html coś nowego do auta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.