Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. dziś kupiłem taką oto część... w przyszłym tygodniu powinny dojść jeszcze relingi i będzie montaż obu części
  2. przeczytałem całe zdanie, ale i tak uważam, że nawet w stosunku do modów dobre opony są drogie w rozmiarze 18 cali
  3. to ja nie wiem co to dla Ciebie grosze... bo jak dla mnie za komplet Pirelli PZero Nero cena powyżej 2000 zł to sporo..
  4. ja niestety nie będę mógł jechać - muszę się uczyć na poniedziałek :/
  5. ja widziałem ile kosztują dobre opony... sam tego doświadczyłem w zeszłym tygodniu. a najlepsze jest to, że ceny ciągle rosną :/
  6. zarezerwowałem grill jutro jadę obejrzeć oraz kupić jeśli się okaże dobry jutro też mam dostać dokładniejsze fotki relingów i jeśli będą ok to zamawiam, a jak nie to sprowadzam z Anglii
  7. nie mów mi, że tak chcesz zrobić swoją...
  8. od razu przy wejściu stało... po prostu ale jak zawsze wolałem popatrzeć na A4 i A5 :gwizdanie:
  9. wczoraj u Konara widziałem nowe A8... po prostu bajka!!!
  10. zostaw jak jest
  11. :polew: honda wymiata, Twoja A4 może się schować :polew: oczywiście żart
  12. niby jutro ma już się poprawić..
  13. takie kratki do zderzaka sprzedają przecież mi wymieniali jedną kratkę po stłuczce. jedź do Konara, z tego co się orientowałem to nieduży koszt. za to ja wczoraj podjechałem się dowiedzieć o ceny grilla, relingów i lamp led na tył. grill - 1349, relingi 865 zł za SZTUKĘ!!! (więc cena x2), ledy 420 za 1 stronę - to jedyna rzecz, którą się opłaca kupić w ASO jak dla mnie.... utwierdziłem się w przekonaniu, że zostaje mi allegro i ebay
  14. ale ładne felgi :gwizdanie:
  15. u mnie w Fordonie przed chwilą padało :/
  16. i znowu pogoda do d*py :/
  17. już Ci coś kiedyś pisałem na temat rantów :gwizdanie: w sumie w Bydgoszczy nie widziałem A3 na tej feldze...
  18. dzięki Newman wzór najlepszy, prawda?
  19. myślę, że fordoniacy będą się częściej spotykać na piwku gdy postawią parasolki
  20. dzięki, staram się żeby było zrobione ze smakiem. wkrótce mam nadzieję osiągnę upragniony efekt.
  21. póki co zrobiłem 30-40 km i powiem Ci szczerze, że na razie nie widzę żadnej różnicy w porównaniu do 17stek i opon 225/45/17[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 12:36_________________________________________________kur... jak widać na zdjęciu umyłem auto. pojechałem na uczelnię zaczęło padać i d*pa z czystego samochodu :/ ale przynajmniej felgi ciągle cieszą moje oko
  22. reszta w moim temacie
  23. Karolu to się nazywa kratka do zderzaka:) założyłem 18-stki!
  24. ja kupiłem z www.oponeo.pl Fotki w obecnym setupie: mam nadzieję, że jeszcze w tym miesiącu (lub na początku przyszłego) zagości czarny grill i czarne relingi
  25. no to prawda, ale zdarza się...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.