Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. póki co Reniu odwala kawał dobrej roboty z galerią
  2. Grzechu coś wspominał, że może podjedzie
  3. 25 KWIECIEŃ 13:00 WYJAZD Z BYDGOSZCZY NA SPOT DO POZNANIA 1.Tomek4don 2. ArturB6 3. Reniu 4. jedrekx (50%) 5. ...
  4. wyglądałoby... inaczej... poproś o VT żeby Ci ktoś zrobił to będziesz wiedział mniej więcej jak się będzie prezentowało
  5. powiem tak: ZA-JE-BI-ŚCIE teraz jeszcze tylko tylny zderzak S-line, progi i lotka na bagażnik i będzie git
  6. może masz rację - jeśli tak to sorry a jak z tym tylnym zderzakiem?
  7. tylko zauważyłem pewien błąd i tyle ale jak wyżej napisałem jest pięknie. zderzak tył też jest S-line?
  8. jest pięknie, ale czy znaczek "S-line" nie powinien być trochę wyżej? 1 czy tam 2 kratki?
  9. ma podobno padać w ten weekend..
  10. ja na Bydgoskiej prostowałem za 50 zł jedną sztukę...
  11. to cały mój plan poszedł w pi*du, relingi sprzedane, jedyne na allegro są za 500 zł... ehh... oszczędzania ciąg dalszy
  12. to zalezy jaka opona - czy nowa czy uzywana i zalezy tez od jakosci opony
  13. jest dobrze, mi się podoba
  14. a jak się odpycha 1.6 na 18stkach?
  15. opony 225/45/17, jak masz seryjny zawias to będziesz mógł obniżyć o 2-3 cm
  16. jakie tam oklepane - najlepsze :gwizdanie: sam takie zakładam tylko jeszcze nie mam opon :/
  17. już mam procedurę zmiany relingów w kilku punktach z A3-clubu..
  18. http://allegro.pl/item935672150_audi_a4_avant_relingi_dachowe_chrom_kombi_99_01.html http://allegro.pl/item962899991_audi_a4_95_01_kombi_relingi_dachowe_chromowane.html to te są jeszcze droższe
  19. jeszcze nie muszę jeszcze z ojcem pogadać żeby pojechać po nie (byłoby szybciej) i grill kupić - druga sprawa musiałbym poprosić o dołożenie kilku złotych bo zabraknie mi dokładnie 76 złotych na wszystko + kasa za montaż :/ ;( (nawet jakbym z Kierownikiem rezał to trzeba mu coś odpalić za fatygę)
  20. znalazłem relingi! 350 zł + przesyłka - najtańsze jakie są
  21. ja się boję odezwać
  22. jak zmienić to nie problem znaleźć - problemem jest znalezienie relingów w odpowiedniej cenie :gwizdanie:
  23. na ten weekend to nie ma opcji najpierw muszę znaleźć relingi - znalazłem w przyzwoitej cenie (350 zł) z modelu 2009, ale nie wiem czy pasują do mojego i czekam na odpowiedź. jak tak to pewnie je wezmę i montaż dopiero po świętach (za tydzień w czwartek wyjeżdżam)
  24. tylko najpierw muszę wszystkie rzeczy kupić
  25. ładne autko, na fotkach w bagażniku widać jeszcze zimówki planujesz dołożyć navi i xenon?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.