Treść opublikowana przez jedrekx
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie, bo jeszcze nie kupione [br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 18:49_________________________________________________ale tu cisza w razie co to macie kogoś ogarniętego co by mi zmienił relingi (zdjęcie podsufitki -> odkręcenie starych relingów -> założenie nowych -> założenie podsufitki) i grill (zdjęcie zderzaka -> zmiana grilla -> założenie zderzaka)
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
2-óch mega rezaczy A4-klubu
-
[B6 AWX] A oto moja śliczna 1.9 TDI - 18", LAMPY LED, BIX, VIRUS. SPRZEDAM!!!!!
no to teraz oby było kolejne A4
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jak będę miał opony
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja dopiero teraz umyję jak założę 18stki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tylko z tego co wiem (tak mi kolega kiedyś wspominał) dojście do tylnej lampy w B6 jest bardzo trudne... nie wiem czy to prawda, ale u mnie niestety tak jest, że bez jakiegoś tam klucza nie zdejmiesz lampy (a lampę trzeba wyjąć żeby zmienić żarówkę)
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja wymieniałem żarówki u Konara bo nie miałem dojścia do tylnej lampy to zapłaciłem 24 zł za 2 żarówki (wymiana za free)
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nowek myślę, że niestety nie pasują
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no i d*pa, relingów nie okleję - folglass powiedział, że mogą się tego podjąć ale to zbytnio nie jest opłacalne... ok 250-300 zł, a za 400 są nowe relingi... ehhh.. pora szukać czarnych relingów :/
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
maaało
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to Strobo jak wejdzie będzie miał znowu ze 30-40 stron
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Koszulka Flaga 1.Nowek 1.Nowek 2. jedrekx 2. jedrekx
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
najszybsi niech jadą z tyłu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a moim zdaniem Ty masz najładniejszy wzór do B5 szczerze powiedziawszy zawsze mi się ten wzór podobał
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
spoko, ja się nie gniewam - s-tronic to takie DSG,wszyscy sobie ten automat chwalą mystic.pl koła zakładam takie jak pokazałem (od RS6) te, które wkleiłeś ma co druga A3-ka a za opony wyjdzie mnie duuuuużo mniej
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jeszcze nie wiem gdzie będę montować bo muszę poszukać na A3-clubie jak to się w ogóle wymienia ale zanim założę to najpierw reling w czarny mat pójdzie bo inaczej to będzie dziwnie wyglądało (czarny grill + srebrny reling) Rafi, a jak tam poszukiwania bolidu? http://allegro.pl/item969459609.html jak dla mnie bardzo fajne
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja w sobotę uderzam do Chojnic jadę po grill (jeśli się do soboty nie sprzeda ;( )
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ehh no lipa... oby nikt jej nie wziął
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
25.04 jak najbardziej! wtedy już pełen setup u mnie powinien być (felgi + grill + relingi) myślę, że z 10 samochodów jak nic pojedzie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
siucek widziany na Bora-Komorowskiego około godziny 16:30-16:40
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- [B6 AVF] Mój nowy/stary nabytek Quattro na dopingu.
to taki chwyt marketingowy- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja do Poznania też bym się przejechał... ale to dopiero jak będzie pełen letni setup- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Grzechu dałoby radę pożyczyć żebym sobie przepalił?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mam pytanie ma ktoś z Was może Transportera 1,2 i 3 na cd/dvd? - [B6 AVF] Mój nowy/stary nabytek Quattro na dopingu.