Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. nie, bo jeszcze nie kupione [br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 18:49_________________________________________________ale tu cisza w razie co to macie kogoś ogarniętego co by mi zmienił relingi (zdjęcie podsufitki -> odkręcenie starych relingów -> założenie nowych -> założenie podsufitki) i grill (zdjęcie zderzaka -> zmiana grilla -> założenie zderzaka)
  2. 2-óch mega rezaczy A4-klubu
  3. jak będę miał opony
  4. ja dopiero teraz umyję jak założę 18stki
  5. tylko z tego co wiem (tak mi kolega kiedyś wspominał) dojście do tylnej lampy w B6 jest bardzo trudne... nie wiem czy to prawda, ale u mnie niestety tak jest, że bez jakiegoś tam klucza nie zdejmiesz lampy (a lampę trzeba wyjąć żeby zmienić żarówkę)
  6. ja wymieniałem żarówki u Konara bo nie miałem dojścia do tylnej lampy to zapłaciłem 24 zł za 2 żarówki (wymiana za free)
  7. Nowek myślę, że niestety nie pasują
  8. no i d*pa, relingów nie okleję - folglass powiedział, że mogą się tego podjąć ale to zbytnio nie jest opłacalne... ok 250-300 zł, a za 400 są nowe relingi... ehhh.. pora szukać czarnych relingów :/
  9. maaało
  10. to Strobo jak wejdzie będzie miał znowu ze 30-40 stron
  11. Koszulka Flaga 1.Nowek 1.Nowek 2. jedrekx 2. jedrekx
  12. najszybsi niech jadą z tyłu
  13. a moim zdaniem Ty masz najładniejszy wzór do B5 szczerze powiedziawszy zawsze mi się ten wzór podobał
  14. spoko, ja się nie gniewam - s-tronic to takie DSG,wszyscy sobie ten automat chwalą mystic.pl koła zakładam takie jak pokazałem (od RS6) te, które wkleiłeś ma co druga A3-ka a za opony wyjdzie mnie duuuuużo mniej
  15. jeszcze nie wiem gdzie będę montować bo muszę poszukać na A3-clubie jak to się w ogóle wymienia ale zanim założę to najpierw reling w czarny mat pójdzie bo inaczej to będzie dziwnie wyglądało (czarny grill + srebrny reling) Rafi, a jak tam poszukiwania bolidu? http://allegro.pl/item969459609.html jak dla mnie bardzo fajne
  16. ja w sobotę uderzam do Chojnic jadę po grill (jeśli się do soboty nie sprzeda ;( )
  17. ehh no lipa... oby nikt jej nie wziął
  18. 25.04 jak najbardziej! wtedy już pełen setup u mnie powinien być (felgi + grill + relingi) myślę, że z 10 samochodów jak nic pojedzie
  19. siucek widziany na Bora-Komorowskiego około godziny 16:30-16:40
  20. to taki chwyt marketingowy
  21. ja do Poznania też bym się przejechał... ale to dopiero jak będzie pełen letni setup
  22. Grzechu dałoby radę pożyczyć żebym sobie przepalił?
  23. mam pytanie ma ktoś z Was może Transportera 1,2 i 3 na cd/dvd?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.