Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. no owszem jest też tak jak mówicie, ale nie można wszystkiego uogólniać, mnie tylko zawsze denerwują kozacy co marudzą jak im jest źle, a nic nie robią żeby żyło im się lepiej (nie mówię tu o nikim z Was oczywiście), ale podam Wam przykład: 2 tygodnie temu rzucali nam w dom jakąś blachą krzycząc "stać cie na mieszkanie w domku to stać cie na remont" co byście zrobili? nie wkurzyłoby Was coś takiego? jak zobaczyli mojego brata i mnie z pałami do baseballa to takie cwaniaki, że momentalnie ich nie było :/ to jest dopiero POLSKA...
  2. w pl trzeba umieć kraśc,oszukiwać,zabierać biednym itp żeby coś mieć..niestety gówno prawda. właśnie ludzie z takim podejściem jak Twoje Grzechu przechodzą u mnie pod domem i mówią "ci to musieli nakraść, w życiu nie zarobili uczciwie" albo po prostu mówią "tu mieszka mafia"... a mnie to zawsze śmieszy
  3. ja zamówiłem swoje opony w Niemczech - tam zdecydowanie taniej - 225/40/18, jak będzie coś w okazyjnej cenie (tylko Pirelli, Bridgestone Potenza albo jakieś Michelin) to znajomy ma mi kupić
  4. wszystkiego najlepszego Panie
  5. kur.. szkoda, że nie mogłem jechać ;( przy takiej frekwencji musiało być zajeb*ście... no nic.. mam nadzieję, że na następnym spocie będzie tak samo lub jeszcze więcej ludzi..
  6. no to już macie nadwornego fotografa a ja no cóż.. robię za taksówkę dla mamy, a później kobieta wraca do Bydgoszczy więc sami rozumiecie...
  7. to widzę, że się spoko ekipa zapowiada... no nic.. mam nadzieję, że na następny uda mi się podjechać - w każdym razie udanego spota życzę!
  8. tak tak kierownik ucz sie ucz bo nauka to potegi klucz podobno a jak będzie miał dużo kluczy to zostanie woźnym
  9. http://www.express.bydgoski.pl/look/article.tpl?IdLanguage=17&IdPublication=2&NrIssue=1454&NrSection=1&NrArticle=164131 jak wracałem z angielskiego to widziałem tą akcję jak 5-6 samochodów zmieniało na andersa (jeden za drugim) koło... policja już była... kur... i jak tu jeździć na 18-stkach, jak do kwietnia tego nie zrobią to już w ogóle nie będę jeździł po fordonie
  10. w niedzielę odpadam niezależnie od miejsca :/
  11. dobrze to wygląda Nowek
  12. neku miałem taki sam problem w Vectrze... tak samo wszystko powymieniałem i nic nie pomagało.. przyczyną okazał się zapchany EGR - po przeczyszczeniu autko śmigało jak nowe
  13. ja jeszcze nie wiem czy jadę... ale jeśli pojadę to pojawię się dopiero w Strzyżawie jutro albo w sobotę rano będę wiedział na 100%
  14. Newman, Pawła? a tu wszyscy już śpią... no nic, dobrej nocy Wam życzę
  15. euro car audio, max car audio, studio car hi fi, s audio...
  16. ja miałem problem żeby z garażu wyjechać bo to białe gówno przymarzło :/ ale ogólnie przynajmniej już topnieje
  17. STO LAT RENIU!!!!!!!!!! :drunk: ja właśnie robiłem prawko jak była ta zmiana z Corsy na Micrę... ale egzamin jeszcze na Corsie zdawałem
  18. z pierwszego tłoczenia
  19. ale wyglądało jakby Ci się turbo zapchało... na pewno bywało lepiej
  20. nice... Reniu stajemy na kreskę
  21. trzeba rozruszać towarzystwo
  22. pozwolę sobie jeszcze na zakończenie mojego off topicu (za który przepraszam) oraz mojej dyskusji wrzucić skany artykułu w GT na temat auta (by udowodnić, że auto istnieje i nie jest wymyślone) EOT
  23. a ja mam w głębokim poważaniu i mnie śmieszy to, że to piszesz jeśli Cię to tak śmieszy to mogłeś przemilczeć
  24. ja nie podstawie, nie mój samochód nie jeżdżę nim bo się bo po prostu boję - nie umiem jeździć tylnonapędowym samochodem samochód będzie w maju na zjeździe cabrio clubu w Poznaniu. i się yamaha tak nie unoś - to są tylko moje przypuszczenia... a twierdzę to po wynikach poprzedniego właściciela na 1/4, mój brat jest w posiadaniu auta od grudnia.. ja bym z Tobą stanął A3... ale bym powąchał tylko spaliny... albo nawet i nie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.