Treść opublikowana przez jedrekx
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Grzechu później jeszcze za Tobą jechałem (od piotra i pawła)
-
[B6 AVJ] A4 1.8 T Poznan doktor-felga.com
bardzo ładna B6-tka bezawaryjnej jazdy życzę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
panowie spot MEGA! oby więcej takich! czekamy na fotki!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tak
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dla mnie idealnie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
też chętnie wpadnę;P
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jeśli chodzi Ci o A3 to jeździ ale nie wszędzie da radę wjechać ;P codziennie nim jeżdżę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
i tak byś pewnie nie poznał -> Ford Mondeo kombi
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kierownik, Ty jeździsz taką granatową fiestą? bo dziś się mijaliśmy ok 18 na Piłsudskiego
-
[B5 ADR] Moja żabka :D Nowe zdjęcia na 4 stronie + 200 tyś...
Piter nie wszyscy jeżdżą samochodami 50 tyś rocznie... poza tym to nie diesel
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
fajnie to wygląda
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
no właśnie mój tata ma 255
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
mój tata w A6 jeździ w lato na 19-stkach przy profilu 35 i jest dobrze..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
C
-
[B6 AVF] Moja czarnula (nowe mody.)
fajne jest jakaś lista planowanych modów jest? dawaj więcej zdjęć !
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kukoc zapytaj w technicznym, ale wydaje mi sie, ze powinno byc OK
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jak jutro będzie padało to nie ma opcji żebym wyjechał z garażu wczoraj i dzisiaj jeździłem w końcu od 3 tygodni moim samochodem ale dziś u mnie na ulicy jest tak ślisko, że ledwo wyhamowałem bo bym w zaspę się wpieprzył i do garażu miałem problem żeby wjechać [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 14:57_________________________________________________może brakuje Wam śniegu? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=897049350
-
[B6 ALT] A4 2.0 benz. Sedan '01r seria + alu od a3 8p
sprostowanie ET 56 takie jest do ori 17-stek w A3
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
te felgi co wkleiłeś to felgi z RS6 - ja mam takie na lato, a te co masz na samochodzie to są fele S-line z A3 [br]Dopisany: 01 Luty 2010, 13:45_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_pakiet_sline_zewnetrzny_i_wewnetrzny-t102380.0.html tu masz pokazane z bliska jak wygląda kiera s-line
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
wzór felg nie jest z S3, ale sam takie miałem u siebie ogólnie ładne autko
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tak to jest jak pojeby piją i jadą! albo jedziesz albo pijesz i tak ma być!
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
będą mam zamiar je okleić na czarno i wstawić czarny grill + pomalowanie przedniego znaczka na czarno [br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 21:46_________________________________________________Panowie decyzja zapadła - zmiana opon letnich na 225/40/18! Teraz pytanie do Was, które z tych trzech opon wydają się dla Was najrozsądniejsze i najlepsze? http://www.opony.com.pl/v1/opony/56570_pirelli_p_zero_nero.html http://www.opony.com.pl/v1/opony/50564_pirelli_p_zero_rosso.html -> na tych kapciach obecnie są kółka tylko w rozmiarze 245/40/18 http://www.opony.com.pl/v1/opony/54751_falken_fk_452.html -> mój brat miał takie w obniżonym B4 cabrio i mówił, że opony są bardzo fajne, ale będzie twardo... Czekam na opinie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
manny najlepszego! moja skleroza nie boli... P.S. ja teraz zastanawiam się nad letnimi oponami, pirelli p zero nero, pirelli p zero rosso albo falken fk452... wybór trudny :/
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
faktycznie Majkiego auto również.. przeglądałem tylko oferty z Bydgoszczy więc zauważyłem samochód Rafiego...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ale nadal pozostanie ?