Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. Grzechu później jeszcze za Tobą jechałem (od piotra i pawła)
  2. bardzo ładna B6-tka bezawaryjnej jazdy życzę
  3. panowie spot MEGA! oby więcej takich! czekamy na fotki!
  4. dla mnie idealnie
  5. też chętnie wpadnę;P
  6. jeśli chodzi Ci o A3 to jeździ ale nie wszędzie da radę wjechać ;P codziennie nim jeżdżę
  7. i tak byś pewnie nie poznał -> Ford Mondeo kombi
  8. Kierownik, Ty jeździsz taką granatową fiestą? bo dziś się mijaliśmy ok 18 na Piłsudskiego
  9. Piter nie wszyscy jeżdżą samochodami 50 tyś rocznie... poza tym to nie diesel
  10. fajnie to wygląda
  11. no właśnie mój tata ma 255
  12. mój tata w A6 jeździ w lato na 19-stkach przy profilu 35 i jest dobrze..
  13. fajne jest jakaś lista planowanych modów jest? dawaj więcej zdjęć !
  14. Kukoc zapytaj w technicznym, ale wydaje mi sie, ze powinno byc OK
  15. jak jutro będzie padało to nie ma opcji żebym wyjechał z garażu wczoraj i dzisiaj jeździłem w końcu od 3 tygodni moim samochodem ale dziś u mnie na ulicy jest tak ślisko, że ledwo wyhamowałem bo bym w zaspę się wpieprzył i do garażu miałem problem żeby wjechać [br]Dopisany: 02 Luty 2010, 14:57_________________________________________________może brakuje Wam śniegu? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=897049350
  16. sprostowanie ET 56 takie jest do ori 17-stek w A3
  17. te felgi co wkleiłeś to felgi z RS6 - ja mam takie na lato, a te co masz na samochodzie to są fele S-line z A3 [br]Dopisany: 01 Luty 2010, 13:45_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_pakiet_sline_zewnetrzny_i_wewnetrzny-t102380.0.html tu masz pokazane z bliska jak wygląda kiera s-line
  18. wzór felg nie jest z S3, ale sam takie miałem u siebie ogólnie ładne autko
  19. tak to jest jak pojeby piją i jadą! albo jedziesz albo pijesz i tak ma być!
  20. będą mam zamiar je okleić na czarno i wstawić czarny grill + pomalowanie przedniego znaczka na czarno [br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 21:46_________________________________________________Panowie decyzja zapadła - zmiana opon letnich na 225/40/18! Teraz pytanie do Was, które z tych trzech opon wydają się dla Was najrozsądniejsze i najlepsze? http://www.opony.com.pl/v1/opony/56570_pirelli_p_zero_nero.html http://www.opony.com.pl/v1/opony/50564_pirelli_p_zero_rosso.html -> na tych kapciach obecnie są kółka tylko w rozmiarze 245/40/18 http://www.opony.com.pl/v1/opony/54751_falken_fk_452.html -> mój brat miał takie w obniżonym B4 cabrio i mówił, że opony są bardzo fajne, ale będzie twardo... Czekam na opinie
  21. manny najlepszego! moja skleroza nie boli... P.S. ja teraz zastanawiam się nad letnimi oponami, pirelli p zero nero, pirelli p zero rosso albo falken fk452... wybór trudny :/
  22. faktycznie Majkiego auto również.. przeglądałem tylko oferty z Bydgoszczy więc zauważyłem samochód Rafiego...
  23. ale nadal pozostanie ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.