Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. Rafi, widze ze autko wystawione na otomoto?
  2. ja dziś odśnieżałem prawie 2 godziny razem z bratem. ogólnie to zakopałem się we własnym ogrodzie i brat mnie wypychał (oczywiście mowa tu o wysokim Fordzie Mondeo), A3 grzecznie stoi w garażu wczoraj testowałem widoczność po ciemku przy ściemnionych szybach i jest całkiem fajnie
  3. współczucie... ja jak kupiłem samochód to po 2-ch dniach koleś pod Leroy Merlin mi lekko zderzak przerysował z tyłu.. oczywiście uciekł, ale na szczęście po umyciu i grubszym czyszczeniu tylnego zderzaka udało mi się to usunąć
  4. montuj to wszystko bo jestem cholernie ciekawy efektu
  5. no wiadomo, komfort się traci - ale nie aż tak bardzo ;P ale za to wygląda
  6. Reniu, ale ja mam też porównanie z byłym B4 cabrio mojego brata (rocznik 94). auto obniżone o -30mm z przodu i z tyłu, dystanse, 17 felgi i opona 225/45/17 Falken FK2 - jeździło się bardzo fajnie
  7. Grzechu nie przesadzaj, ze 225/45 nie na nasze drogi... ja jeździłem od września do listopada i git... mój tata ma taki rozmiar na zime i też jest dobrze (na lato ma 255/35/19 chyba..), a ja teraz mam 215/45/17. ja czekam do wiosny żeby zrobić przymiarkę 18-stek póki co oponka 245/40/18, ale chyba zmienie na 225/40...
  8. po co odgrzebywać temat skoro Patrox już jeździ 3.0 tdi???
  9. 1 fajne, ale ta navi... 2 to samo 3 4 a jednak BMW ogólnie jak Ci nie przeszkadza czerwona navka to bym się zastanawiał nad opcją numer 1 lub 3
  10. Mini był samochodem, z którego korzystał mój tata, mój brat i ja - taki fun car
  11. wiem, ze tam są CR, a ja mówię tylko jak u mnie chodzi. tym bardziej u mnie jest inaczej gdyż ja mam 8V, a dla mnie jeździ fajnie gdyż miałem wcześniej większe samochody ze słabszymi silnikami (Mondeo kombi TDCi 115 KM i Vectre C sedan 125 KM) więc dla mnie jest spoko [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 18:56_________________________________________________http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=126037493&pageNumber=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.modelDescription=s-line&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&ambitCountry=DE&siteId=POLAND&features=NAVIGATION_SYSTEM&features=XENON_HEADLIGHTS&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&crossBorderSearchEnabled=true&categories=EstateCar&minConstructionYear=2008&tabNumber=2 ten jest spoko [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 19:10_________________________________________________albo ten http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=122578956&pageNumber=4&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.modelDescription=s-line&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&ambitCountry=DE&siteId=POLAND&features=NAVIGATION_SYSTEM&features=XENON_HEADLIGHTS&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&crossBorderSearchEnabled=true&categories=EstateCar&minConstructionYear=2008&tabNumber=1
  12. powiem Ci tak, jest to trudniejsze gdyż w B8 masz wyświetlacz tak jak A6 lub w A5 wbudowany w deskę rozdzielczą. w B7 było to prostsze, dlatego też warto poszukać auta z kolorową, dużą navi. odnośnie silnika to nie wiem jak chodzi w B8, ale u mnie w A3 2.0 tdi 140 koni chodzi baaaardzo fajnie.
  13. no ładne, ładne 8P... tylko to drewno mi tak jakoś nie pasuje... wolę szczotkowane aluminium
  14. http://i48.tinypic.com/23hu8m1.jpg
  15. dobrze wiedzieć, dzięki Reniu
  16. ja głos oddałem a czy Wy wczoraj też mieliście problem otwarcia forum? cały dzień strona nie chciała mi się wczytać :/
  17. planujesz jakiś xenon walnąć?
  18. moim zdaniem jakieś ładne 17-stki... np takie jak mam na zimówce - ori S-line
  19. i jakiś większy felunek
  20. Felipe chyba pora zmienić nagłówek strony?
  21. u mnie na osiedlu też fajne A4-ki jeżdżą... powrzucam jakieś kartki z zaproszeniem na Meetengi KUJAWSKO-POMORSKIE tylko niech będzie odrobinę cieplej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.