Treść opublikowana przez jedrekx
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Tomek4don też podjedzie (tak mi mówił)
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a weź z nami się nie będzie nudził
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to jutro też się chętnie pojawię chyba, że zasypie mnie śniegiem
-
[ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line
i na samochody powyżej 2 litrów akcyza to 18,6%
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nowek też się nad tym zastanawiam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja skorzystałem na tyle żeby móc dziś prowadzić ale było miło.
-
[ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line
http://home.mobile.de/home/showDetails.html?id=125268291&__lp=2&scopeId=AV&sortOption.sortBy=makeModelDescriptionSortField&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&grossPrice=true&customerIdsAsString=457656&lang=de&pageNumber=1&partnerHead=true&showZip=false&showModels=false&hideVehicleType=false http://home.mobile.de/home/showDetails.html?id=125268287&__lp=2&scopeId=AV&sortOption.sortBy=makeModelDescriptionSortField&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&grossPrice=true&customerIdsAsString=457656&lang=de&pageNumber=1&partnerHead=true&showZip=false&showModels=false&hideVehicleType=false
-
[ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line
widac to szczegolnie na 5 zdjeciu... ale moze to rns-e jego, tylko wyjal i zmienil na inne... ale tak to tylko mozna gdybac..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Oby nasze były coraz lepsze, ładniejsze i fajniejsze
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Mini od prawie 2 tygodni jeździ po Wawie po 3 miesiącach udało się sprzedać
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kurde, żałuję, że nie mogłem dotrzeć no nic... nadrobimy w Nowym Roku
-
[B5 AVG] Mój passat
GILI tylko po mieście jak tata dostał samochód zastępczy (ok 100 km)
-
PRAWDZIWE SPALANIE BENZYN w stosunku do Diesli
chyba 1.5 tys ale nie wiem dokladnie, to nie byl moj samochod - ja go tylko kilka razy prowadzilem
-
PRAWDZIWE SPALANIE BENZYN w stosunku do Diesli
nie dam Ci go bo zostało sprzedane jak nie wierzysz to Twój problem. a samochód wolno naprawdę nie jeździł (chyba, że już była rezerwa). najlepszy wynik osiągnęło średnio 8,5 przy jeździe emeryta 60 km/h na 5 biegu!
-
PRAWDZIWE SPALANIE BENZYN w stosunku do Diesli
zrobię Ci kopiuj wklej z tamtego tematu: (odnośnie TT 1.8 T 180 PS) "ale sam przyznasz, że przy silniku z 180 konnym z turbo to nie jest dużo... poza tym cabrio pali więcej niż coupe! i to były dane z jazdy ze ściągniętym dachem, gdzie opory powietrza robią swoje i dodają dodatkowo 1-1,5 litra smiley przed sprzedażą średnie spalanie było 9,2 wink koniec OT z mojej strony, sorki ;)"
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu ja też od tygodnia planuję umyć... i od czasu jak go odebrałem od Konara nie był myty... :/ (prawie miesiąc). ja dziś niestety nie wpadnę, muszę robić za kierowcę dla ojca (%) :/
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
bo ja jestem chętny na długopisy
-
[B5 AVG] Mój passat
jeździłem w tych fotelach ale B5 FL i było całkiem wygodnie. ładny passacik! zawsze mi się te felgi podobały w czarnych B5
-
[B7 BPW] A4 S-Line sucza moja :)
zdecydowanie przyciemniać!
-
[ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line
http://home.mobile.de/JOHANNSEN-OHG to jest strona główna tego handlarza na mobile
-
[ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line
ta jest śliczna... ale ma 140 PS http://home.mobile.de/home/showDetails.html?id=125268288&__lp=2&scopeId=AV&sortOption.sortBy=makeModelDescriptionSortField&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&grossPrice=true&customerIdsAsString=457656&lang=de&pageNumber=1&partnerHead=true&showZip=false&showModels=false&hideVehicleType=false#offerDetail sprzedawca pewny, ja u niego A3 kupowałem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to szerokiej drogi Tomek
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja tez raczej będę ;P chyba, że mnie zasypie albo mi zamarznie tak, że nie odpalę
-
[ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line
180 PS;) a dokładniej 179 chyba
-
Audi A3 1st. nowe fotki
widzę kolejnego użytkownika a3-club na a4-klub fajne auto:)