Treść opublikowana przez jedrekx
-
Moja Laguna GT 2.0T 205KM
a mój wujek miał Lagunę II 2001 1.8 benzynę i nic mu się nie działo od nowości... a zmienił dopiero w zeszłym roku na Lexusa IS. a z zasadą, że aut na F się nie kupuje też się nie zgodzę, do sierpnia tego roku jeździłem Mondeo MK3 dieslem z 2004 roku i też nic się nie działo i do tej pory nic się nie dzieje, auto ciągle jeździ w firmie
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
podobno wymieniony zderzak, lampa i grill - jutro albo w sobotę odbiorę więc się dowiem wszystkiego
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
śliczna nic dodać nic ująć
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja nie mam samochodu jeszcze i kuruję się do końca :/
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
no chcę zagadać w ASO żeby mi Schwarz grill założyli [br]Dopisany: 11 Listopad 2009, 13:24_________________________________________________na wiosnę sprawiłem sobie nowe kółeczka: wydaje mi się, że dobra zamiana. Moje letnie koła będą jeździły na A6, a ja wziąłem te 18-stki P.S. felgi nie są chromowane, tylko takie zdjęcie znalazłem w necie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu Ciebie dopadło, a ja po 1,5 tygodniowym pobycie w domu w końcu wyszedłem.. i tak nie do końca zdrowy :/
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
taaa ten gaz walnął 30m od domu mojej byłej dziewczyny :/
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Rafi na początku mówili, że jak dobrze pójdzie to do końca tego tygodnia no, ale przedłuży się bo coś tam mówili, że na zderzak będą musieli czekać dłużej czy coś... nie do końca mi przekazał ojciec, ale części powiedziałem, że zabieram więc jak coś to będę miał do sprzedania kompletny, przedni zderzak S-line oraz prawą, przednią lampę bi-xenon z funkcją doświetlenia zakrętów
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
stoi w blacharni, która się mieści za salonem skody...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
na spota nie wpadnę - jestem chory :/ andrzejki odpuszczę - rodzinka przyjeżdża do domu :/ zresztą i tak jestem teraz bez samochodu bo od poniedziałku stoi u Konarzewskiego
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a w tym linku co Reniu wrzucił z Audi Girls pełno Sportbacków.... :gwizdanie: szkoda tylko, że panie tam takie... odziane
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja niestety pewne problemy miałem więc nie dotarłem...
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
od razu lepiej, 100 razy ładniej wygląda
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
no u nas na spocie kiedyś porównywali miejsce w moim A3 i w A4 B5 i stwierdzili, że u mnie jest trochę więcej..[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 19:10_________________________________________________no i niestety wczoraj ok godziny 16 miałem niemiłe spotkanie z czerwonym Daewoo Tico... pewna miła pani z miasta o nazwie Żnin wybrała się na zakupy do Bydgoszczy i nie znając Bydgoszczy zabłądziła i znalazła się na moim osiedlu, 2 skrzyżowania od mojego domu. Nie patrząc na znaki wymusiła pierwszeństwo, a ja nie do końca zdążyłem wyhamować. Moje straty to: porysowany reflektor prawy, zderzak, grill i maska (tak na moje oko). Mam tylko nadzieję, że żadnych wad mechanicznych nie będzie... Tico zostało skasowane gdyż uderzyłem w przednie, lewe koło oraz drzwi kierowcy. Co więcej jechałem z prędkością 50 km/h i wracałem do domu :/ policjant próbował mi wmówić ponad 2 krotną prędkość (a wyjeżdżałem z innego skrzyżowania - skręcałem). Jako, że kolizja nie z mojej winy postanowiłem, że oddam samochód do ASO i tam będzie naprawiany. Oto niektóre zdjęcia porobione dzisiaj:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to ja będę chwilę po 17 bo muszę rodziców odwieźć na 17 do Ostromecka.. podjadę moim to zobaczycie.. ogólnie do wymiany mam maskę, zderzak, grill i prawą lampę... to tak na moje oko, zobaczymy jak ściągną zderzak czy coś z mechanicznych spraw nie poszło... oto niektóre fotki, które dziś zrobiłem:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
spoko, jak coś to się odezwę.. ale da się nim jeździć także postaram się jakoś podjechać
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Folglass to firma mojego znajomego, mogę go polecić a tak BTW ja możliwe, że jutro nie dotrę bo pewna pani ze Żnina, na moim osiedlu, mi dziś wymusiła i moje auto.. no cóż idzie do Konara na wymianę maski i zderzaka... ona do kasacji... jeszcze jeb*ny policjant wmawiał mi, że zapierd*lałem, a miałem na liczniku pomiędzy 50-55 km/h. Także możliwe, że przyjadę ale niczego nie obiecuję...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja też jestem za BIG spotem... jeśli wytrzeźwieję do tego czasu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja robię między 700-900 km na zbiorniku... zależy jak depnę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja mam tak samo, raz mi się zdarzyło mieć 5,8 na trasie centrum - fordon o 2 w nocy... jechałem całą trasę 80 na 6 biegu..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
sorry, sorry, wklejone jak mnie nie było - nie zauważyłem..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://czeslaw.net/filmy/20125/Letni_Chamski_Podryw_Czinklaczento
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dokładnie tak :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
drugiego tak brudnego samochodu w Fordonie nie ma;) ale po ciemku na szczęście tego nie widać... ja Ciebie od razu poznałem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
hbd tylko ja w naszym oddziale jeżdżę A3-ką to byłem ja