Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. zwracam honor. masz racje. EOT
  2. ja też w fordonie u kumpla %%% w tym roku nie robię przynajmniej za kierowcę
  3. turdzi, mój akurat nie był montowany w A4 tylko był zrobiony konkretnie pod A3, ale są też takie same silniki
  4. ja też mam taką nadzieję byle tylko pogoda ładna była żeby samochód umyć bo wstyd takim brudasem się pojawić
  5. no u mnie też... tylko u mnie to w Nowy Rok raczej, bo w Sylwka to inna zagrycha będzie.... i napoje również
  6. weź 2.0 170 PS, na pewno się nie rozczarujesz, ja mam 140 PS w A3-ce i jest super. też miałem taki problem żeby namówić ojca na auto powyżej 2 litrów, wszystko przez tą akcyzę (bo my tylko samochody z Niemiec kupujemy) :/
  7. po świętach powiem Ci Tomek, że gruuubo... trzeba będzie znowu zrzucić kilka kilo...
  8. kiedy jakiś poświąteczny spot?
  9. 1.9 tdi w sedanie ze znajomym lecieliśmy 195... a jeszcze podobno nie docisnął do końca fakt byliśmy tylko we dwoje
  10. czarny588 moim zdaniem przy takich pięknych autach nieważne jest ile lecą aczkolwiek podejrzewam, że pewnie między 180-210 poleci.
  11. obżerają się wszyscy
  12. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NAJLEPSZEGO ODDZIAŁU A4-KLUB!!! P.S. Nowek kiedy mnie widziałeś? jak wczoraj to nie ja..
  13. DarCo69 jak chcesz jakieś info to wystarczy wpisać w
  14. Nowek z kim tam jechałeś do galerii? ja za Tobą pomykałem Asterką brata
  15. a dziś się coś dzieje czy spokój przed świętami?
  16. tyle samochodów w korku to trudno było mnie zauważyć
  17. związane z %?
  18. turdzi, jak ja szukałem samochodu to byłem napalony na dwie: jedna z 2006 roku 173500 przebiegu za 18900 euro i z 2007 160000 przebiegu za 17900 więc ja będę się upierał, że coś tanie. co więcej te 2 sztuki to były 2.0 TDI ale 140 KM, a nie 170! 170 były od ok 20000 euro za modele z przebiegiem 150000 lub więcej! tam gdzie kupowałem A3 była też A4 S-line z takim samym wypasem i silnikiem jak ta z Rzeszowa i przebiegiem 130000 z 2007 za 21900 euro.
  19. dajesz nowek
  20. ktoś na forum już kupował samochód od tego handlarza z Rzeszowa i z tego co się orientuje to są zadowoleni. a to B7 TDI co wkleiłeś sam oglądałem na allegro i jak dla mnie bajka. tylko takie auto w DE kosztuje troszkę więcej...
  21. Newman dziś mnie mijałeś na planu 6-cio letniego ok godziny 16 ja stałem w korku :/
  22. włoszka była fajniejsza:P nawet pomimo swojego rocznika
  23. znane ze spotów autko
  24. najlepszego ja bym chętnie wpadł, ale jutro śmigam A3 w trasę i wolę nie ryzykować ;P
  25. ja dziś w przerwie między wykładami, a ćwiczeniami byłem w galerii. dziewczyny myślały, że bączki kręciłem używając ręcznego... niestety było tak ślisko było, że jadąc 10 km/h driftowałem...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.