Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. jechałem, wracałem z uczelni. a co?
  2. a ja mam przerwę między zajęciami więc na chwilę do domu wpadłem
  3. exactly
  4. mówi się polerkę - nie koleżankę
  5. majki masz najlepszą polerkę świata
  6. podoba mi się! sam szukałem A4 Avant, ale niestety się nie udało... bezawaryjnej jazdy życzę!
  7. dziś rozmawiałem ze znajomym z A3-klubu, jak usłyszał, że mam ET felg 43 to powiedział, że nie ma co się przejmować. tak więc mnie to trochę uspokoiło... zobaczymy czy nie będzie wyglądało jak balon i jak się będzie jeździć
  8. sam przyprowadziłem z Niemiec, cenę wyślę na PW;)
  9. no jak będą za szerokie to wymienię je na 225, a te po prostu sprzedam.. zobaczymy
  10. Dzięki Reniu cały czas tylko myślę co z oponami :/
  11. niedawno wstałem - dzisiaj wolne
  12. to są tylko felgi na zimę - w sumie na takich powinien wyjechać z fabryki... zobaczymy jak założę 18-stki jak będzie wyglądać
  13. Vectra klub też tak robi
  14. mam nadzieję, że będę miał okazję obadać go na spocie
  15. ważne, że strzału nie było no, ale Twoja "żaba" zacnie się prezentuje na ulicy
  16. no raz mnie prawie staranowałeś jak wyjeżdżałem od strony Pielęgniarskiej...
  17. grzechu-s4, Ty za szybko jeździsz w starym Fordonie koło szkoły... już to kilka razy widziałem a wczoraj ok godziny 15-15:30 widziałem Cię jak stałeś na światłach koło BMW w stronę Fordonu, akurat tam zawracałem..
  18. jedyny słuszny kolor oraz felgi
  19. ja dziś odpadam... nie wyrobię się po prostu
  20. ale wygląd..... albo załóż RNS-e takie jak ja mam
  21. a zabudowa pod ori navi czy jakiś inny gps?
  22. Nowek bo mało piszesz, to jest cisza
  23. podejrzewam, że po prostu nudzi ich co chwilę widywanie Twoich nowych wątków na góra 2 miesiące... jak chcesz zmienić znów na B5 to nie lepiej kupić od Twojego znajomego tej złotej?
  24. dlatego właśnie wkleiłem to auto klubowicza - masz raczej pewność, że nie szrot tylko porządny
  25. http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11103292 Kierowniku coś dla Ciebie, auto klubowe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.