Treść opublikowana przez jedrekx
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jechałem, wracałem z uczelni. a co?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a ja mam przerwę między zajęciami więc na chwilę do domu wpadłem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
exactly
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mówi się polerkę - nie koleżankę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
majki masz najlepszą polerkę świata
-
[ALL] Moje pierwsze Audi a4 Blau :))
podoba mi się! sam szukałem A4 Avant, ale niestety się nie udało... bezawaryjnej jazdy życzę!
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
dziś rozmawiałem ze znajomym z A3-klubu, jak usłyszał, że mam ET felg 43 to powiedział, że nie ma co się przejmować. tak więc mnie to trochę uspokoiło... zobaczymy czy nie będzie wyglądało jak balon i jak się będzie jeździć
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
sam przyprowadziłem z Niemiec, cenę wyślę na PW;)
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
no jak będą za szerokie to wymienię je na 225, a te po prostu sprzedam.. zobaczymy
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
Dzięki Reniu cały czas tylko myślę co z oponami :/
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
niedawno wstałem - dzisiaj wolne
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
to są tylko felgi na zimę - w sumie na takich powinien wyjechać z fabryki... zobaczymy jak założę 18-stki jak będzie wyglądać
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Vectra klub też tak robi
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mam nadzieję, że będę miał okazję obadać go na spocie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ważne, że strzału nie było no, ale Twoja "żaba" zacnie się prezentuje na ulicy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no raz mnie prawie staranowałeś jak wyjeżdżałem od strony Pielęgniarskiej...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
grzechu-s4, Ty za szybko jeździsz w starym Fordonie koło szkoły... już to kilka razy widziałem a wczoraj ok godziny 15-15:30 widziałem Cię jak stałeś na światłach koło BMW w stronę Fordonu, akurat tam zawracałem..
-
Moja Laguna GT 2.0T 205KM
jedyny słuszny kolor oraz felgi
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja dziś odpadam... nie wyrobię się po prostu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ale wygląd..... albo załóż RNS-e takie jak ja mam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a zabudowa pod ori navi czy jakiś inny gps?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nowek bo mało piszesz, to jest cisza
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
podejrzewam, że po prostu nudzi ich co chwilę widywanie Twoich nowych wątków na góra 2 miesiące... jak chcesz zmienić znów na B5 to nie lepiej kupić od Twojego znajomego tej złotej?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dlatego właśnie wkleiłem to auto klubowicza - masz raczej pewność, że nie szrot tylko porządny
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11103292 Kierowniku coś dla Ciebie, auto klubowe