Treść opublikowana przez jedrekx
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kurde to muszę się nimi nacieszyć przez te kilka lat
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bartek, a gdzie Ty włosy zgubiłeś? ja się nie wyrobiłem dzisiaj :/
-
[All B8] Biały sedan ;-)
fajna suka mam nadzieję, że następne auto będzie właśnie takie... lub A5;)
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
na 18:30 nie dam rady
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no ja też na 20 jestem umówiony
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Felipe powiem Ci, że pomysł całkiem dobry z tą piłeczką tylko znaleźć teraz salę to będzie problem. jak z chłopakami z mojego roku szukaliśmy sali to obdzwoniliśmy połowę bydgoskich szkół i znaleźliśmy jedynie w liceum dla dorosłych na Wiślanej, w sobotę od 19 do 21. a co do spotu to ja nie wiem jeszcze jak znowu zacznie padać to znów nie wyjadę z garażu :/
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no da się nawet dziś swoim samochodem już mogłem jeździć
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jeden pies ale przynajmniej skuteczne i dzięki temu da się jeździć..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
u mnie na osiedlu koparka sobie zasuwała
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
u mnie na osiedlu odśnieżyli drogi więc jest git i można spokojnie jeździć... tylko ulica Cechowa to tragedia
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie tylko fordon... całe miasto to masakra. a najgorzej nakielska jak jechałem.. ale jak wracałem ok 17 to już był luzik wszędzie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A3 dziś stało w garażu gdyż... nie szło wyjechać i robiłbym za pług na ulicach....
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
moi rodzice wczoraj do Niemiec pomykali to mówili, że w Niemczech autostrady tak samo ciulowo odśnieżone jak u nas i ojca tylko ratowało
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a później się ludzie dziwią, że dachy w marketach/halach sportowych się zawalają...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
właśnie w panoramie słyszałem... podobno 5krotnie za dużo śniegu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
była potem sól ale wziąłem inny samochód i tak jakoś już nie musiałem wyjeżdżać ;P
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no dziś o wiele lepiej niż wczoraj... tylko kur.. 3 godziny odśnieżania... ale z garażu nie bata nie dam rady wyjechać - na podjeździe sam lód się zrobił :/
-
[B5 AGB] Srebrna eSa
piękna eSka... ma w sobie ogromny potencjał.. powodzenia w modach
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja na zimówkach się orałem dziś jechać... a jak corsa, która jechała przede mną nie mogła ruszyć spod świateł to zacząłem podejrzewać, że miała letnie... nie mówiąc o panach z mercedesów klasy c (taxi) którzy ślizgali się jak głupi
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
:oklaski: :oklaski: :oklaski: bardzo fajnie!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kurw* oni są normalnie popier******. a później będą gadali, że wypadki są bo ludzie nieostrożnie jeżdżą. masakra
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja dziś po mieście jeździłem Mondeo bo A3 nie mogłem wyjechać z garażu i nie przekraczałem 40 km/h... oby jutro padało mniej albo najlepiej wcale..
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
w tym, że nie wyjadę z garażu w taką pogodę
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
bo to jest koło z A6 zobaczymy - obyś się mylił! ale i tak dzięki za sugestię
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie zauważyłem Cię