Treść opublikowana przez jedrekx
-
Nie oszlifowany diament... :D "Afrykański Sen" str 2 :)
w Bydgoszczy śmiga taki jeden.. czarny chyba, ale jest to wersja USA
-
Nie oszlifowany diament... :D "Afrykański Sen" str 2 :)
szkoda, że nie EVO... :gwizdanie: ale i tak świetne auto
-
[B6 AWX] srebrna a4
pierwsze moim zdaniem będą idealne
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w środę spot w Bydzi, prawda? Fordon rusza z Lidla?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
szkoda, że nie udało mi się dojechać :/
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja chyba samochodu jeszcze nie będę miał w środę, bo jutro do Konara idzie...
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
a tak serio to ja bym jeszcze zmienił znaczek audi z przodu na czarny.. (oglądałem takie szare audi w Niemczech właśnie z czarnym znaczkiem w Black edition i wyglądało pięknie....)
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
możemy się wymienić... chcesz? ja Ci dam Sportbacka, a Ty mi A4. pasuje Ci?
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
trudno mieć doła mając taki samochód
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mnie na tym spotkaniu nie będzie bo będę w trasie do Niemiec skąd lecę do Turcji..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a nikt więcej nie robił zdjęć?
-
[ALL B7] Moja czarnula s-line
kolego masz po prostu S-line wewnętrzny, dlatego nie masz progów i zderzaków niczym się nie przejmuj, jest ok!
-
[B5 AFN] Audi A4 1,9tdi :))
moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak za duże felgi... są tylko brzydkie albo ładne
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
aaa... no właśnie nie wiedziałem co to jest i mam to wyłączone dzięki za odpowiedź i za radę co do kart, prawdopodobnie skorzystam
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
no właśnie o to mi chodziło, czy sprawdzałeś (trochę źle sprecyzowałem pytanie). no to chyba póki co się skuszę na zakup chociaż jednej karty SD, a jak to nie pomoże to pomyślę dalej.. dzięki Piechol za info a właśnie może Ty będziesz wiedział... pod regulacją oświetlenia deski rozdzielczej i regulacją wysokości świateł dziennych mam jakiś przycisk, który mogę włączyć (w instrukcji nic na ten temat nie znalazłem), na 5-tym zdjęciu widać, że świeci się bo jest wciśnięty.. co to jest za przycisk?
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
a sprawdzałeś karty?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
oby, oby
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
miło mi było Was wszystkich poznać i mam nadzieję do następnego razu !
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
podjade pod lidla jeszcze
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Tomek4don, ja też pomykam z fordonu
-
[Audi 80 Cabrio] 2,0 115km oldtimer
jak dałeś dużo mniej to nieźle.. mój brat rocznik 94, w zeszłym roku sprzedał z tego co pamiętam za 15 tysi na 17-stkach... a tak wyglądał "Panzer Wagen" :
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
Borisem, użytkujesz auto z takim silnikiem? NIE! więc skąd możesz wiedzieć? jakoś inni w tym klubie mają 2.0 i jeżdżą! a BRD tym bardziej będzie niezawodny...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
żeby nie padało bo mam zamiar umyć samochód! no ale pojawię się o 20
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
wymyśliłem kolejny mod, który będzie na pewno... zmieniarka na 6 CD, bo jak przeczytałem w instrukcji, że czyta tylko karty SD o pojemności do 256 MB to dla mnie troszkę za mało... jakby ktoś chciał to mam skan instrukcji do RNS-e po Polsku
-
[ALL B7] Moja czarnula s-line
jak ma pakiet wewnętrzny S-line to z zewnątrz nie musi mieć progów ani zderzaka