Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. w Bydgoszczy śmiga taki jeden.. czarny chyba, ale jest to wersja USA
  2. szkoda, że nie EVO... :gwizdanie: ale i tak świetne auto
  3. pierwsze moim zdaniem będą idealne
  4. w środę spot w Bydzi, prawda? Fordon rusza z Lidla?
  5. szkoda, że nie udało mi się dojechać :/
  6. ja chyba samochodu jeszcze nie będę miał w środę, bo jutro do Konara idzie...
  7. a tak serio to ja bym jeszcze zmienił znaczek audi z przodu na czarny.. (oglądałem takie szare audi w Niemczech właśnie z czarnym znaczkiem w Black edition i wyglądało pięknie....)
  8. możemy się wymienić... chcesz? ja Ci dam Sportbacka, a Ty mi A4. pasuje Ci?
  9. trudno mieć doła mając taki samochód
  10. mnie na tym spotkaniu nie będzie bo będę w trasie do Niemiec skąd lecę do Turcji..
  11. a nikt więcej nie robił zdjęć?
  12. kolego masz po prostu S-line wewnętrzny, dlatego nie masz progów i zderzaków niczym się nie przejmuj, jest ok!
  13. moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak za duże felgi... są tylko brzydkie albo ładne
  14. aaa... no właśnie nie wiedziałem co to jest i mam to wyłączone dzięki za odpowiedź i za radę co do kart, prawdopodobnie skorzystam
  15. no właśnie o to mi chodziło, czy sprawdzałeś (trochę źle sprecyzowałem pytanie). no to chyba póki co się skuszę na zakup chociaż jednej karty SD, a jak to nie pomoże to pomyślę dalej.. dzięki Piechol za info a właśnie może Ty będziesz wiedział... pod regulacją oświetlenia deski rozdzielczej i regulacją wysokości świateł dziennych mam jakiś przycisk, który mogę włączyć (w instrukcji nic na ten temat nie znalazłem), na 5-tym zdjęciu widać, że świeci się bo jest wciśnięty.. co to jest za przycisk?
  16. a sprawdzałeś karty?
  17. oby, oby
  18. miło mi było Was wszystkich poznać i mam nadzieję do następnego razu !
  19. podjade pod lidla jeszcze
  20. Tomek4don, ja też pomykam z fordonu
  21. jak dałeś dużo mniej to nieźle.. mój brat rocznik 94, w zeszłym roku sprzedał z tego co pamiętam za 15 tysi na 17-stkach... a tak wyglądał "Panzer Wagen" :
  22. Borisem, użytkujesz auto z takim silnikiem? NIE! więc skąd możesz wiedzieć? jakoś inni w tym klubie mają 2.0 i jeżdżą! a BRD tym bardziej będzie niezawodny...
  23. żeby nie padało bo mam zamiar umyć samochód! no ale pojawię się o 20
  24. wymyśliłem kolejny mod, który będzie na pewno... zmieniarka na 6 CD, bo jak przeczytałem w instrukcji, że czyta tylko karty SD o pojemności do 256 MB to dla mnie troszkę za mało... jakby ktoś chciał to mam skan instrukcji do RNS-e po Polsku
  25. jak ma pakiet wewnętrzny S-line to z zewnątrz nie musi mieć progów ani zderzaka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.