Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. jakie następne wozidło?
  2. wyciągali w sensie, że podnosili je do góry po tym jak się zapadły
  3. u mnie na osiedlu wyciągali studzienki, które się pozapadały
  4. jestem w szoku! jechałem dziś ulicą Akademicką i... załatali dziury!!!!!! i to nawet całkiem przyzwoicie bo jest prosto! :> Fordońską koło Hondy i Volvo też łatali więc może w końcu będzie w miarę normalnie!
  5. widzę, że auto kupiłeś z okolic Bydgoszczy (blachy CBY)... ogólnie to mi się też ori lampy bardziej podobały, ale to Twoje auto
  6. wranglery 100 zł, model Texas
  7. niestety spodni nie dowiozę na spota gdyż... zostały wszystkie sprzedane... jedyne co mi zostały to Wranglery W33 L32 i W33 L34, jakaś jedna para którą ma Nowek i jedna para którą ma Felipe. Sorry :/ Blondi praktycznie na całej Fordońskiej jest ograniczenie do 50, tylko w niektórych miejscach jest 70...
  8. piękne... to już praktycznie klasyk.... nie zepsuj duszy auta
  9. jutro prawdopodobnie do mnie wrócą, bo znajoma je wzięła żeby poszukać czegoś dla męża i wezmę je
  10. mody na a podłokietnik pobrudź trochę to będzie ciemniejszy
  11. Nowek tylko pamiętaj żeby mi przywieźć tą parę spodni której nie wziąłeś, a Ty Felipe się decydujesz?
  12. mam nadzieję, że oponki dzisiaj w nocy do mnie przyjadą z Niemiec... tutaj minimum 2000 zł za komplet :/ 225/40/18, opona prawdopodobnie Pirelli P-Zero Nero/Rosso (na takie kazałem znajomemu zwrócić uwagę) - moje zimówki całe (felgi + opony) kosztowały 300 euro
  13. coraz większymi krokami zbliża się kupno czarnego grilla mam nadzieję, że jeszcze tydzień lub dwa i założę letnie laczki ;P
  14. ja bym mu tylko dołóżył RNS-e
  15. ja robiłem sobie ostatnio konfigurację A4 B8 Avant Full S-line 2.0 tdi 170 PS, kwota 220 tys... po czym zrobiłem konfigurację na niemieckiej stronie Audi, z tym samym wyposażeniem, 50,5 tys euro
  16. Kierowniku dzwoniłeś o tą z małym przebiegiem?
  17. też to zauważylem
  18. Panowie i Panie wpisywać się na listę na spota
  19. też taką prawdopodobnie będę zakładał tylko 225/40/18
  20. ja bym tu polemizował... ale każdy ma inne priorytety :gwizdanie:
  21. byle tylko pogoda była..
  22. Spot niedziela 21.03.2010 Bydgoszcz 1. Reniu 2. Manny 3. Grzechu4don 4. ArturB6 5. d3b4 (?) 6. Tomek4don 7. jedrekx 8 ...
  23. nie wszyscy
  24. chwalipięta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.