Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. Artur nie wszyscy mają czas... ja od samego początku mówiłem, że pojadę na 50%, a 50% to nie 100% więc od samego początku nie było to nic pewnego z mojej strony i do tej pory nie jest. może się zdarzyć tak, że powiem, że nie jadę i w końcu się uda i zjawię się na orlenie... nie wiadomo :/
  2. jedrekx odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    dokładnie tak... teraz RS4 ma każdy tak jak wcześniej S-line
  3. w A3 buciki też w tym tygodniu zmienię... tylko niech te opony przyjdą oby jutro :gwizdanie:
  4. najlepszego Newman! [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 14:40_________________________________________________Reniu widzę, że letnie buciki już założone
  5. dzięki Darek:)
  6. niestety nie udało mi się pojechać z Wami - goście :/
  7. w Twoim aucie nie podoba mi się tylko jedna rzecz... te "chromy" dookoła szyb... ale i tak jest
  8. dzięki Felipe
  9. dziękuję wszystkim za życzenia skończyło mi się ostrzeżenie
  10. dziękuję
  11. dziękuję Kierowniku
  12. no tak, jutro już mi znajomi zapowiedzieli, że nie odpuszczą... strach się bać
  13. ja niestety nie mogę muszę gości odwieźć do domu :/
  14. co tu tak cicho? :gwizdanie:
  15. rzecz gustu, owszem moim zdaniem to najładniejsza impreza jaka kiedykolwiek powstała, ale to EVO wymiata btw. wypowiedzcie się jak możecie/chcecie http://www.a4-klub.pl/smf/sugestia_dotyczaca_dzialu_moja_a4-t129129.0.html
  16. nie jeździłem ani tym, ani tym - bardziej chodzi mi o wygląd auta, EVO IX np bardziej mi się podoba niż Subaru, a porównując nowe WRX STI do EVO X tym bardziej EVO wygrywa u mnie pod wzgędem wizualnym.
  17. i tak wolałbym EVO niż Imprezę ;P a najbardziej wolałbym A4 B8 lub A5 o!
  18. opony zamówione. Pirelli PZero Nero 225/40/18 92Y. w przyszłym tygodniu koła będą na aucie
  19. opony zamówione pirelli p zero nero w rozmiarze 225/40/18 czyli... w przyszłym tygodniu koła na aucie
  20. miejsce zbiórki z tego co pamiętam było ustalone na ostatnim spocie... orlen koło WZL, na wylocie z Bydgoszczy
  21. jutro nie ma opcji żebym dał radę pojechać na TRN, a odnośnie Poznania.. to ja i tak mówiłem, że jest 50% szansy więc się dostosuję do Waszej decyzji
  22. Artur dzięki tylko uważaj żebyś przez to też nie dostał ostrzeżenia... bo różnie bywa ogólnie dostałem telefon od ojca, że w Niemczech nie znalazł żadnych opon w odpowiednim stanie (Niemiec stwierdził, że to rzadki rozmiar :polew: ) i właśnie szukam opon :gwizdanie: cena pirelli skoczyła znacznie do góry, więc chyba zdecyduję się na falkeny fk452
  23. WSTĘPNA LISTA POZNAŃ 25.04.2010 1.Grzechu 2. ArturB6 3. jedrekx - 50%

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.