Treść opublikowana przez jedrekx
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Artur nie wszyscy mają czas... ja od samego początku mówiłem, że pojadę na 50%, a 50% to nie 100% więc od samego początku nie było to nic pewnego z mojej strony i do tej pory nie jest. może się zdarzyć tak, że powiem, że nie jadę i w końcu się uda i zjawię się na orlenie... nie wiadomo :/
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
super wygląda
-
[ALL B6] Która fela
dokładnie tak... teraz RS4 ma każdy tak jak wcześniej S-line
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w A3 buciki też w tym tygodniu zmienię... tylko niech te opony przyjdą oby jutro :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
najlepszego Newman! [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 14:40_________________________________________________Reniu widzę, że letnie buciki już założone
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dzięki Darek:)
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
niestety nie udało mi się pojechać z Wami - goście :/
-
[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
w Twoim aucie nie podoba mi się tylko jedna rzecz... te "chromy" dookoła szyb... ale i tak jest
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dzięki Felipe
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dziękuję wszystkim za życzenia skończyło mi się ostrzeżenie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dziękuję
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dziękuję Kierowniku
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no tak, jutro już mi znajomi zapowiedzieli, że nie odpuszczą... strach się bać
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja niestety nie mogę muszę gości odwieźć do domu :/
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
co tu tak cicho? :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
rzecz gustu, owszem moim zdaniem to najładniejsza impreza jaka kiedykolwiek powstała, ale to EVO wymiata btw. wypowiedzcie się jak możecie/chcecie http://www.a4-klub.pl/smf/sugestia_dotyczaca_dzialu_moja_a4-t129129.0.html
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie jeździłem ani tym, ani tym - bardziej chodzi mi o wygląd auta, EVO IX np bardziej mi się podoba niż Subaru, a porównując nowe WRX STI do EVO X tym bardziej EVO wygrywa u mnie pod wzgędem wizualnym.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
i tak wolałbym EVO niż Imprezę ;P a najbardziej wolałbym A4 B8 lub A5 o!
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
opony zamówione. Pirelli PZero Nero 225/40/18 92Y. w przyszłym tygodniu koła będą na aucie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
opony zamówione pirelli p zero nero w rozmiarze 225/40/18 czyli... w przyszłym tygodniu koła na aucie
-
[ALL B5]Srebrny Avant----- Zginął śmiercią tragiczną------*'(
:gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
miejsce zbiórki z tego co pamiętam było ustalone na ostatnim spocie... orlen koło WZL, na wylocie z Bydgoszczy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jutro nie ma opcji żebym dał radę pojechać na TRN, a odnośnie Poznania.. to ja i tak mówiłem, że jest 50% szansy więc się dostosuję do Waszej decyzji
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Artur dzięki tylko uważaj żebyś przez to też nie dostał ostrzeżenia... bo różnie bywa ogólnie dostałem telefon od ojca, że w Niemczech nie znalazł żadnych opon w odpowiednim stanie (Niemiec stwierdził, że to rzadki rozmiar :polew: ) i właśnie szukam opon :gwizdanie: cena pirelli skoczyła znacznie do góry, więc chyba zdecyduję się na falkeny fk452
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
WSTĘPNA LISTA POZNAŃ 25.04.2010 1.Grzechu 2. ArturB6 3. jedrekx - 50%