Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. nie za wcześnie jeszcze na listę? jeszcze ponad tydzień..
  2. fakt, nie zauważyłem tej blendy na szybie.... ale ta lotka na klapie bagażnik mi się podoba nawet felga ładnie pasuje
  3. fuj!!! Artur jakbyś tak zrobił też tył autka... miażdżyłby!!
  4. a mój tata jutro jedzie do Niemiec po opony :dance:
  5. progi S-line/S4...
  6. pogoda dopisała, z frekwencją trochę gorzej no ale było wesoło! fajnie się gadało, jak zawsze prawie rodzinna atmosfera
  7. ściągnij z grilla znaczek S-line bo w B5 nie było S-line'a
  8. no to ja za tydzień odpadam niestety... będę dogorywał po urodzinach :/ (zresztą pewnie gości będę miał). no trudno, może innym razem uda się pojechać..
  9. Manny zaproponował 18stą bo nie pasuje mu 17sta..
  10. to się jeszcze odezwę
  11. tak, tak. sorry, że zamuliłem ale kiepsko z czasem stałem. jak pracujesz we wtorek?
  12. postaram się sprawdzić jutro u znajomego i jak nikt Ci nie na pisze, to ja się postaram
  13. Grzechu, ale duszą będziesz z nami
  14. zwracam honor
  15. Grzechu uciąłeś Manny'ego
  16. apeluję o obniżenie samochodu.... a odnośnie oznaczeń to ja bym tylko przykleił znaczek z powrotem powodzenia w modach!
  17. powinieneś mieć to napisane na klapce od wlewu paliwa - dla 18stek powinno być bo nawet w A3 mam podane do rozmiaru 18 cali
  18. tesco będzie pewnie zamknięte, dlatego może spotkajmy się na Łuczniczce?
  19. rozumiem, rozumiem
  20. Petara, a wpadasz jutro na spota?
  21. no nie tak zaraz... założymy jak kupię relingi dziwnie by wyglądało z czarnym grillem i srebrnymi relingami
  22. Kieras jak coś to daj znać i Cię wezmę. dziś miałem jechać po grill, już ubrany stwierdziłem, że zadzwonię do faceta jeszcze w razie co i szczęście, że zadzwoniłem bo faceta nie było dziś w firmie.. a już miałem nadzieję, że black-line jutro wezmę na spota pokazać... na czwartek się umówiłem
  23. SPOT BYDGOSZCZ 11.04.2010 miejsce i godzina do ustalenia 1. ArturB6 2. jedrekx 3. ... [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 13:10_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/skradzione-t8747.90.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.