Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. proszę, odpowiadam na apel i tak wiem Nowek, że to co piszesz to z zazdrości, że mamy czyste auta
  2. wypraszam sobie auta już były czyste!!!!!
  3. ja mam ten sam przycisk w A3.. nie wiem co oznacza musiałbym przeszukać instrukcję PL na kompie, u mnie jeśli chce się wyłączyć to trzeba minusem do zera zjechać.. (od regulacji mocy nawiewu)
  4. hehe.. z cyklu przypadkowe spotkanie na myjni
  5. moja mama powiedziała, że teraz moje auto wygląda jak trumna
  6. znaczek na pewno będzie... teraz tylko pytanie czy srebrny czy czarny.. jak kupię drugi znaczek i go pomaluję to się oceni, który ładniej wygląda
  7. jest z nimi troszkę roboty, ale podobno nie aż tak dużo coś trzeba przerobić przednich lamp nie ruszam bo są okropne moim zdaniem z przodu teraz tylko kupię 2 znaczek i go przemaluję na czarno by ocenić który lepiej będzie pasować
  8. teraz kilka detali i będzie git póki co nie mam kasy na więcej modów ;( chociaż ciągle się zastanawiam nad lampami... dokładnie nad takimi:
  9. jest, tylko bardzo rzadko występował... i żeby go założyć musiałbym znowu zderzak ściągać mój brat stwierdził, że czarny znaczek z przodu by ładnie wyglądał.. muszę to przemyśleć... chyba kupię drugi znaczek i pomaluję i przyłożę żeby porównać :gwizdanie:
  10. auto odebrane, black-line zakończony: http://www.a4-klub.pl/smf/a3_8p_audi_a3_sportback_20_tdi_sline-t92942.0.html;msg1621587#msg1621587
  11. tak, felunek z RS6 - w przyszłym tygodniu prawdopodobnie nastąpią zmiany zewnętrzne[br]Dopisany: 01 Maj 2010, 21:23_________________________________________________foto poglądowe jak teraz wygląda... auto brudne więc nie spodziewajcie się cudów, niedługo będzie profi sesja robiona przez fotografa
  12. Artur, Ty będziesz w niedziele jechać do Torunia? bo być może będę miał do Ciebie sprawę, ale to się wszystko wyjaśni jutro/pojutrze
  13. uda Ci się, kierowcę jak zawsze będziesz miał
  14. tomiczka tylko pamiętaj, że tym razem spot jest w Toruniu
  15. mcm gdzie zdjęcia felg na aucie ?
  16. rzecz gustu... ja bym wolał A5 coupe bo sportback mi się nie podoba...
  17. Marcin super Ci to wyszło naprawdę autko klasa!
  18. witam wszystkich auto miałem dziś odebrać popołudniu, ale niestety się nie udało i jutro rano odbieram... jeśli będzie ładna pogoda to się go umyje przy okazji, a jak nie to będzie spy foto na brudasie RS4 bym nie chciał.. głównie z tego powodu iż gdyż nie trzyma serii i nie ma tych 420 koni tylko niestety mniej niż 400 szczerze mówiąc wolałbym S4 w budzie B8 z silnikiem 3.0 tfsi a już tak w ogóle to bym wolał A5 coupe S-line 3.0 tdi albo B8 avant 3.0 tdi s-line
  19. na pewno coś znajdziesz Kierowniku poszukamy w DE i będzie GIT a teraz mówię Wam dobranoc bo jutro ok 7 wyruszam z domu z autkiem do Łabiszyna w celu upiększania do jutra
  20. aaa wszystko jasne
  21. lepiej nie bo nie chcę tak wyglądać --> CB już wybrałaś?
  22. ja pod wpływem? nieeeee :gwizdanie: ja bardzo rzadko piję.. wręcz prawie wcale możemy podyskutować... ale nie wiem czym to się może skończyć :gwizdanie: oczywiście boję się tych Twoich rękawic co w bagażniku miałaś
  23. na jaki temat?
  24. no "coś" tam chyba wiemy... ale jak coś to możesz korepetycji udzielić hehe będziesz w niedzielę w Toruniu?
  25. on ma początek 2000 roku i ma na małej soczewce.. może dlatego.. ale będzie u mnie w sobotę to zobaczę i się upewnię

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.