Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. jakiś kontakt w sprawie auta był ? [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 19:27_________________________________________________dziś na myjni z Kierownikiem wypatrzyliśmy śliczne B6 sedan (w takim kolorze jak ma Artur), podjechaliśmy chwilkę pogadaliśmy 2.5 tdi 200 koni 2001 rok... mówił, że do nas na forum zajrzy
  2. a gdzie jedziesz?
  3. Grzechu dlatego ja robię zawsze cały program (6 procesów) i nie myję gąbką lecz mam specjalne ścierki do mycia auta
  4. myślę, że fotki niezłe mimo, że robiłem je telefonem
  5. 3.06 Spotkanie z Kierownikiem na myjni:
  6. w firmie mamy 3 kangoo i nic się w nich nie psuje... ale combo fajne, sam ojca namawiam żeby takie jedno kupił dla pracowników
  7. w sobotę też ma być ładnie... :gwizdanie:
  8. także ja postaram się albo dziś wieczorem albo jutro rano umyć A3-kę...
  9. no od razu się lepiej prezentuje
  10. Drodzy Państwo robimy coś w ten weekend? jutro ma być podobno piękna pogoda...
  11. uciekła jak zobaczyła brak tematu
  12. szczerze powiedziawszy to nie mam pojęcia czy można je jakoś zaprogramować - ja u siebie nie mam opcji elektrycznego składania lusterek.. niech pogada w ASO albo z ogarniętym mechanikiem czy jej to zaprogramują
  13. kolejny spamer się odezwał
  14. w tym temacie http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_prosba_o_sprawdzenie_b7_avant-t134305.15.html[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 22:36_________________________________________________ale cisza :gwizdanie: gdzie się podziali... wszyscy spamerzy...
  15. jedrekx odpowiedział(a) na tomow temat w Audi A3/S3/RS3
    super wygląda moim zdaniem!
  16. oby się sprzedała bo w dwóch postach zachwalałem mu Twoją audiczkę
  17. ok, już powiedziałem chłopakom, że płytkę mają jeszcze raz nagrać
  18. Rafi tzn, że masz już płytkę? ile płaciłeś za PL menu?
  19. co Wy na to jakbym założył dokładkę przednią z Cupry?
  20. ja niedawno wróciłem do domu.. jestem padnięty i mam cholernie ciężki tydzień.. na szczęście jutro już się skończy... ehh niedługo sesja ;(
  21. ja się nie mam zamiaru tego uczyć, bo angielski umiem dobrze - tylko papier zawsze się przyda
  22. Grzechu umyłeś i znowu będzie padać a ja skończyłem angola robić... kurde 12 i 13 mam egzaminy na FCE
  23. skończyłem prezentację teraz pora na angielski

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.