Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. super A4ka zapraszam na spoty kujawsko-pomorskie http://www.a4-klub.pl/smf/kujawskopomorskie-b79.0/ oraz na jutrzejszy wypad na grilla do Koronowa
  2. jestem ja się przejadę na Łuczniczkę i razem kolumną... co to za różnica.. i tak i tak diesel mało pali
  3. info od Rafiego: "Jutro, 06.06.2010, jeżeli pogoda dopisze planowany jest grill na pasie w Koronowie. Spotkanie o 15:30 pod Łuczniczką i wyjazd o 15:40. Zapraszamy" z tego co mi wiadomo to Rafi zwerbował jeszcze dwie A4ki Pozdrawiam
  4. ja też liczyłem, że koło 16-17 dopiero..
  5. a ze mnie szczerbol
  6. moim zdaniem ciemna fela byłaby czołgiem przy obecnym zawiasie... powtarzam po raz kolejny - jeśli będzie ciemna fela to będzie założony gwint i auto pójdzie w dół jeszcze z 3-4 cm
  7. była opcja czerń... póki co osiągnąłem cel, który chciałem.. ale wiadomo jak się osiągnie jeden cel to chce się osiągać kolejne... teraz takim celem jest dokładka z Cupry póki co modze sobie troszkę A3, ale w głowie rodzi się już projekt na kolejne auto...
  8. spamer wrócił byłem pod Tesco na spotkaniu VAG Kujawy... było koło 20 autek... jedna zajefajna Bora... dokładkę raczej założę tylko będę się musiał do niej przyzwyczaić... resztę przemyślę
  9. hehe Reniu co Ty sądzisz o tych VT, które robiłeś? która opcja najlepsza?
  10. i mam nadzieję, że go poszerzą.. chociaż dziś wracałem przez pas i spokojnie się zmieszczą 2 auta
  11. ja tylko mówię co mi ojciec mówił :gwizdanie:
  12. nie, mój tata się dowiedział od swojego kolegi generała - ponieważ zrobili to bez zgody wojska, które jest właścicielem PASA i mają nakaz z powrotem go poszerzyć
  13. bez przesady.. nie jest aż tak źle a w ogóle to pas mają z powrotem poszerzyć
  14. bo w Koronowie jest fajnie zawsze jak coś to się można do Pieczysk się przejechać, albo się ścignąć kto będzie chciał.. a także można sobie po prostu pogadać
  15. Karol moge Ci dac na spocie jeszcze kilka otles2 witaj! zapraszamy na spot, który będzie w niedzielę
  16. miłego, pogodnego dnia życzę wszystkim
  17. no ja się do Was dostosuję.. chociaż na Pieckach nigdy nie byłem i nie wiem jak tam trafić ale Koronowo jak najbardziej
  18. tylko tam w niedzielę może być w piz*u ludu na plaży.. (Borówno) Majki popraw zdjęcia bo nic nie widać :/
  19. no można jeśli będzie taka pogoda jak dzisiaj tylko pytanie gdzie?
  20. jeśli felgi byłyby ciemne to wrzuciłbym gwint...
  21. witam Dragon2 mam nadzieję, że na spota wpadniesz:)
  22. Karolu uwierz mi, 18 cali to nie jest aż tak dużo.. tylko przy Twoim zawieszeniu wyglądałaby jak koza.. więc 17 cali będzie moim zdaniem optymalnym rozmiarem... Reniu jesteś wielki! masz u mnie znowu duże piwo! chyba dzięki Tobie podjąłem decyzję... dokładka cupra będzie założona! Reniu, którą opcję uważasz, za najlepszą? mi się wydaje, że sama dokładka z przodu... + ewentualnie felgi..[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 21:10_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/pozostale_audi/odp_a3_8p_audi_a3_sportback_20_tdi_sline-t92942.0.html;new#new -> wyraźcie swoją opinię jeśli możecie...
  23. VT by Reniu (wielkie podziękowanie po raz kolejny :notworthy: !) oceńcie, która opcja najlepsza: 1) czarny znaczek: 2) srebrny znaczek + dokładka z Cupry: 3) czarny znaczek + dokładka z Cupry: 4) dokładka z Cupry + ciemne felgi: proszę pomóżcie podjąć decyzję...
  24. zapowiada się śliczne autko.. zapraszamy na spoty kujawsko-pomorskie i do tego wątku http://www.a4-klub.pl/smf/kujawskopomorskie/odp_meetingi_bydgoskotorunskie-t20452.0.html;msg1637293#msg1637293

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.