Treść opublikowana przez jedrekx
-
[B6 AWX] Audi A4 by Marcinooos
super A4ka zapraszam na spoty kujawsko-pomorskie http://www.a4-klub.pl/smf/kujawskopomorskie-b79.0/ oraz na jutrzejszy wypad na grilla do Koronowa
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jestem ja się przejadę na Łuczniczkę i razem kolumną... co to za różnica.. i tak i tak diesel mało pali
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
info od Rafiego: "Jutro, 06.06.2010, jeżeli pogoda dopisze planowany jest grill na pasie w Koronowie. Spotkanie o 15:30 pod Łuczniczką i wyjazd o 15:40. Zapraszamy" z tego co mi wiadomo to Rafi zwerbował jeszcze dwie A4ki Pozdrawiam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja też liczyłem, że koło 16-17 dopiero..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a ze mnie szczerbol
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
moim zdaniem ciemna fela byłaby czołgiem przy obecnym zawiasie... powtarzam po raz kolejny - jeśli będzie ciemna fela to będzie założony gwint i auto pójdzie w dół jeszcze z 3-4 cm
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
była opcja czerń... póki co osiągnąłem cel, który chciałem.. ale wiadomo jak się osiągnie jeden cel to chce się osiągać kolejne... teraz takim celem jest dokładka z Cupry póki co modze sobie troszkę A3, ale w głowie rodzi się już projekt na kolejne auto...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
spamer wrócił byłem pod Tesco na spotkaniu VAG Kujawy... było koło 20 autek... jedna zajefajna Bora... dokładkę raczej założę tylko będę się musiał do niej przyzwyczaić... resztę przemyślę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
hehe Reniu co Ty sądzisz o tych VT, które robiłeś? która opcja najlepsza?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
i mam nadzieję, że go poszerzą.. chociaż dziś wracałem przez pas i spokojnie się zmieszczą 2 auta
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja tylko mówię co mi ojciec mówił :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie, mój tata się dowiedział od swojego kolegi generała - ponieważ zrobili to bez zgody wojska, które jest właścicielem PASA i mają nakaz z powrotem go poszerzyć
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
bez przesady.. nie jest aż tak źle a w ogóle to pas mają z powrotem poszerzyć
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
bo w Koronowie jest fajnie zawsze jak coś to się można do Pieczysk się przejechać, albo się ścignąć kto będzie chciał.. a także można sobie po prostu pogadać
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
B
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Karol moge Ci dac na spocie jeszcze kilka otles2 witaj! zapraszamy na spot, który będzie w niedzielę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
miłego, pogodnego dnia życzę wszystkim
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no ja się do Was dostosuję.. chociaż na Pieckach nigdy nie byłem i nie wiem jak tam trafić ale Koronowo jak najbardziej
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tylko tam w niedzielę może być w piz*u ludu na plaży.. (Borówno) Majki popraw zdjęcia bo nic nie widać :/
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no można jeśli będzie taka pogoda jak dzisiaj tylko pytanie gdzie?
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
jeśli felgi byłyby ciemne to wrzuciłbym gwint...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
witam Dragon2 mam nadzieję, że na spota wpadniesz:)
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Karolu uwierz mi, 18 cali to nie jest aż tak dużo.. tylko przy Twoim zawieszeniu wyglądałaby jak koza.. więc 17 cali będzie moim zdaniem optymalnym rozmiarem... Reniu jesteś wielki! masz u mnie znowu duże piwo! chyba dzięki Tobie podjąłem decyzję... dokładka cupra będzie założona! Reniu, którą opcję uważasz, za najlepszą? mi się wydaje, że sama dokładka z przodu... + ewentualnie felgi..[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 21:10_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/pozostale_audi/odp_a3_8p_audi_a3_sportback_20_tdi_sline-t92942.0.html;new#new -> wyraźcie swoją opinię jeśli możecie...
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
VT by Reniu (wielkie podziękowanie po raz kolejny :notworthy: !) oceńcie, która opcja najlepsza: 1) czarny znaczek: 2) srebrny znaczek + dokładka z Cupry: 3) czarny znaczek + dokładka z Cupry: 4) dokładka z Cupry + ciemne felgi: proszę pomóżcie podjąć decyzję...
-
[ALL B6] Cicho Ciemny By Otles2
zapowiada się śliczne autko.. zapraszamy na spoty kujawsko-pomorskie i do tego wątku http://www.a4-klub.pl/smf/kujawskopomorskie/odp_meetingi_bydgoskotorunskie-t20452.0.html;msg1637293#msg1637293