Treść opublikowana przez jedrekx
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
hehe, Zuzie pewnie nie o taki temat chodziło Nowek wiesz ile od Ciebie wracałem? 50 minut!! :/
-
A6 2.5 TDI + Rogal
wiem, że ma inną maskę wydawało mi się, że masz poliftowe bo znajomy, który ma 2000 rok ma inne lampy... człowiek uczy się całe życie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja auta nie znam... może inni, bardziej doświadczeni klubowicze znają
-
A6 2.5 TDI + Rogal
masz xenon? czy lampy z modelu poliftowego założone?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Manny zdradź rąbka tajemnicy... też czy od Marty samochód? Panowie i nie ma co się sprzeczać czy PB czy ON bo każdy ma po trochu racji, ale z drugiej strony Grzechu ma też rację, że życie nie kręci się wokół wyścigów. Grzechu wczoraj do Ciebie dzwoniłem 2 razy bo jak stałem w tym korku to Ty jechałeś w stronę Ostromecka... ja 2 godziny z Ostromecka do Fordonu jechałem więc Cię rozumiem...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tak, ale było dosłownie 4-5 wyścigów bo policja przyjechała... wszyscy odjechali, SRTB zostało kawałek dalej i po powrocie można było sobie pojeździć... zostało nas może z 5 samochodów
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tak, nawet stałem naprzeciwko Ciebie pod aulą... tylko nie byłem Audi lecz niebieską Mazdą MX-5
-
Odp: [B5 AHH] Biala Parowka A4 Avant ;> -40/40, nowe kolo 18" str 7
super wygląda
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jakie ładne felgi ale w piątek na TRN jeszcze ich nie było, dobrze pamiętam?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jak mija dzionek?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Paulina ja mieszkam blisko Ciebie - koło Manhatanu w domkach (tych za lasem) Nowek GG!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no u mnie w Fordonie ma jeszcze ok metra podobno pójść w górę... zobaczymy...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panowie i Panie przepraszam, że nie dotarłem - o 18:30 wyjechałem z Grudziądza, o 21:30 dojechałem do Fordonu... 2 godziny stałem w korku z Ostromecka do Fordonu - policja kierowała ruchem. w Starym Fordonie już uliczki prawie podtopione... masakra, mam nadzieję, że do mnie nie dojdzie :/:/:/
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja dziś raczej jestem pod telefonem bo niedługo jadę z rodzinką do znajomych więc jak będzie jakaś decyzja odnośnie spota to podeślijcie mi godzinę i miejsce sms'em 660-665-983, z góry dzięki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nooo zazdroszczę Wam imprezki a teraz Wam coś powiem: FORZA INTER! GRANDE MILITO! robimy coś jutro czy raczej nie?
-
[B6 AVF] Była B5 sedanik ----> jest B6 Avant - nowa fota :)
kolego więcej zdjęć wrzuć poza tym zmień dane w profilu - chyba, że masz B6 AFN hehe;)
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja niestety nie mogłem - robota w ogrodzie, a potem grill w domu..
-
Prośba o oddanie głosu... II tura!! Bardzo dziękuję za wcześniejsze głosy!
zagłosowane
-
[C5 AFN] A6 C5 by mcm (niestety ma już nowego właściciela)
w A3 były trochę inne felgi - ja podobne miałem seryjnie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja ewentualnie bym późnym popołudniem dojechał bo na 14 to nie ma opcji żebym się wyrobił... a w niedzielę coś robimy? dziś d3b4 widziany pod UMK przed TRN
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nowek ja też podjadę i Ci dam kasę.. wybierz tylko czy spot czy podjechać
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
ja widziałem kiedyś zniesmaczoną minę faceta z Phaetona 4.2 V8 jak się z niego nabijali na stacji, że tankował LPG... i wszyscy ludzie tankujący PB i ON robili tak samo zdziwioną minę (włącznie ze mną jak do A3 wlewałem ON)
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a które radio masz? może jest instrukcja do pobrania w necie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a nie masz w instrukcji kodu?
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
bo Paweł zrobił mało km tym autem;)