Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. hehe, Zuzie pewnie nie o taki temat chodziło Nowek wiesz ile od Ciebie wracałem? 50 minut!! :/
  2. wiem, że ma inną maskę wydawało mi się, że masz poliftowe bo znajomy, który ma 2000 rok ma inne lampy... człowiek uczy się całe życie
  3. ja auta nie znam... może inni, bardziej doświadczeni klubowicze znają
  4. masz xenon? czy lampy z modelu poliftowego założone?
  5. Manny zdradź rąbka tajemnicy... też czy od Marty samochód? Panowie i nie ma co się sprzeczać czy PB czy ON bo każdy ma po trochu racji, ale z drugiej strony Grzechu ma też rację, że życie nie kręci się wokół wyścigów. Grzechu wczoraj do Ciebie dzwoniłem 2 razy bo jak stałem w tym korku to Ty jechałeś w stronę Ostromecka... ja 2 godziny z Ostromecka do Fordonu jechałem więc Cię rozumiem...
  6. tak, ale było dosłownie 4-5 wyścigów bo policja przyjechała... wszyscy odjechali, SRTB zostało kawałek dalej i po powrocie można było sobie pojeździć... zostało nas może z 5 samochodów
  7. tak, nawet stałem naprzeciwko Ciebie pod aulą... tylko nie byłem Audi lecz niebieską Mazdą MX-5
  8. jakie ładne felgi ale w piątek na TRN jeszcze ich nie było, dobrze pamiętam?
  9. jak mija dzionek?
  10. Paulina ja mieszkam blisko Ciebie - koło Manhatanu w domkach (tych za lasem) Nowek GG!!
  11. no u mnie w Fordonie ma jeszcze ok metra podobno pójść w górę... zobaczymy...
  12. Panowie i Panie przepraszam, że nie dotarłem - o 18:30 wyjechałem z Grudziądza, o 21:30 dojechałem do Fordonu... 2 godziny stałem w korku z Ostromecka do Fordonu - policja kierowała ruchem. w Starym Fordonie już uliczki prawie podtopione... masakra, mam nadzieję, że do mnie nie dojdzie :/:/:/
  13. ja dziś raczej jestem pod telefonem bo niedługo jadę z rodzinką do znajomych więc jak będzie jakaś decyzja odnośnie spota to podeślijcie mi godzinę i miejsce sms'em 660-665-983, z góry dzięki
  14. nooo zazdroszczę Wam imprezki a teraz Wam coś powiem: FORZA INTER! GRANDE MILITO! robimy coś jutro czy raczej nie?
  15. kolego więcej zdjęć wrzuć poza tym zmień dane w profilu - chyba, że masz B6 AFN hehe;)
  16. ja niestety nie mogłem - robota w ogrodzie, a potem grill w domu..
  17. w A3 były trochę inne felgi - ja podobne miałem seryjnie
  18. ja ewentualnie bym późnym popołudniem dojechał bo na 14 to nie ma opcji żebym się wyrobił... a w niedzielę coś robimy? dziś d3b4 widziany pod UMK przed TRN
  19. Nowek ja też podjadę i Ci dam kasę.. wybierz tylko czy spot czy podjechać
  20. ja widziałem kiedyś zniesmaczoną minę faceta z Phaetona 4.2 V8 jak się z niego nabijali na stacji, że tankował LPG... i wszyscy ludzie tankujący PB i ON robili tak samo zdziwioną minę (włącznie ze mną jak do A3 wlewałem ON)
  21. a które radio masz? może jest instrukcja do pobrania w necie
  22. a nie masz w instrukcji kodu?
  23. bo Paweł zrobił mało km tym autem;)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.