Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zoller_

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zoller_

  1. Dzięki Panowie, wlewamy 5W40 :gwizdanie:
  2. Może ktoś jeszcze się wypowiedzieć? Chcę mieć pewność
  3. Jaka cena: - olej silnikowy Motul 8100 X-Cess 5W40 5l - przesyłka kurierska Proszę o PW
  4. Panowie, proszę o poradę. Silnik 1.8 AGR, przebieg 220kkm, pierwsza rej. 10/1999 (lift). Jaki olej? Motul 6100 Synergie 10W40 czy 8100 X-Cess 5W40? Dodam, że samochód zakupiłem w kwietniu i nie mam pojęcia co wlał poprzedni właściciel. Chciałem zaryzykować i wlać syntetyka, co radzicie?
  5. Faktycznie, doczytałem to w innym temacie. Po zapaleniu auta przejechałem się kawałek, butowałem na 2 i 3 biegu bodajże. Postaram się na dniach podpiąć poprawne logi.
  6. Witam, niedawno wymieniłem przepływomierz oraz sondę lambda, gdyż auto do 3tys. obrotów miało muła. Po wymianie i skasowaniu błędów nastąpił jeszcze większy spadek mocy niż przed wymianą. Podsyłam dynamiczne logi do analizy byłbym bardzo wdzięczny za pomoc w znalezieniu przyczyny zamulania. Grupy: 000,001,002 - http://vaglog.rtnet.pl/maciej.mucha_53698.html[br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 13:18_________________________________________________ //Wyedytowałem poprzedniego posta, gdyż źle wkleiłem logi, za co przepraszam.
  7. Czyli lepiej wymienić weżyk dochodzący czy zawór twoim zdaniem? //edit A można jeździć z odpiętym wężykiem? Co prawda syczy, ale obroty nie falują. Szkodzi to w jakiś sposób?
  8. Witam, Nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale. Ostatnio padła przepływka, auto chodziło na 3 gary i nie wkręcało się powyżej 1500obr. Odpiąłem przepływomierz i do czasu kupna nowego auto jeździ... prawie normalnie. Otóż przy spadaniu z obrotów spada do 200 i przeważnie gaśnie, a jeśli już to nie nastąpi to faluje z 3-5 razy od 200 do 1000 i powoli się stabilizuje do ok 900. Otworzyłem więc maskę, zdjąłem plastikową osłonę silnika i z prawej strony (bliżej szyby) odpiąłem wąski wężyk z zaworka. Zapaliłem auto, wkręciłem na obroty i jak spadało to już normalnie do 900. Zaznaczę, że jestem laikiem w mechanice, ale zdaje się, że znalazłem przyczynę falowania obrotów i gaśnięcia. Dodam, że po odłączeniu wyraźnie było słychać syczenie z tego wężyka. Spisałem numer, proszę o jego identyfikację w ETCE oraz o informację do czego służy owy zaworek. Numer: 058 905 291b Z góry dziękuję.
  9. @czaja77 Dzięki za błyskawiczną odpowiedź. Czyli zwracać raczej uwagę na te drugie oznaczenia?
  10. Witajcie, Niedawno zakupiłem swoje wozidło i po wymianie filtra powietrza (który swoją drogą był mega zasyfiony, pierwszy raz widziałem, by ktoś tak zaniedbał filtr) zaczęła szwankować przepływka, brakowało mocy i działo się coraz gorzej. Dzisiaj podpiąłem pod komputer, wykazało tylko zły skład mieszanki i błąd sondy 1, skasowaliśmy błąd i auto jeszcze bardziej straciło na mocy. Auto nie wkręca się powyżej 2,5tys obrotów, szarpie i strzela w okolicach wydechu. Po odpięciu przepływki znów odzyskało moc, ale falowanie obrotów na biegu jałowym spowodowało, że auto gasło. Moje pytanie w związku z powyższym, czy do silnika 1.8 ADR pasuje tylko przepływomierz o numerach: 0 280 218 013 / 06B 133 471, czy również inne? Nie ukrywam, że pytanie wiąże się z ograniczonymi funduszami, bowiem ori BOSCH kosztuję 517zł w Inter Cars, bardzo dużo wg mnie i szukam czegoś tańszego. Szukałem na forum, ale nie znalazłem odpowiedzi.
  11. Witam serdecznie. Na imię mam Maciek, mam 22 lata i od 2 dni jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B5 w kolorze granatowym z 1999r, po liftingu z silnikiem 1.8 125KM. Do tej pory byłem posiadaczem takich samochodów jak Fiat Punto, Fiat Bravo czy Opel Vectra B i powiem szczerze, że po przejściu na Audi różnica jest kolosalna, także już teraz mam pewność, że zagoszczę na forum na długo.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.