Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

eSSence

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez eSSence

  1. Również kupiłem Nokiany zLine ale na razie zrobiłem kilka km więc jeszcze nie pora na opinię Jedyne co mogę powiedzieć to że ładnie wyglądaja no i póki co to nie hałasują tak przy 80km/h
  2. Panowie ponawiam pytanie...mam zamiar kupić opony 235/45/17 i nie wiem które mam wybrać Fulda SportControl Nokian zLine Uniroyal Rainsport 3 Króre byście doradzili ?
  3. Mam zamiar kupić opony 235/45/17 Nokian Zline Fulda SportControl Uniroyal Rainsport 3 Które wybrać ?
  4. Witam ! wiem że to nie jest odpowiedni dział ale chciałbym obliczyć spalanie a nie wiem jaką pojemnośc ma zbiornik Na forum nie mogłem znaleśc tematu a w internetach są różne dane 63L i 70L Auto :B6 1,9 TDI 131KM r 2001 sedan Pomoże ktoś ?
  5. Jezdziłem również na tych oponach dwa sezony i muszę powiedzieć że ani razu mnie nie zawiodły no i cena atrakcyjna
  6. Mam taki problem otóż jak włączam wycieraczki to nie wracają one do pozycji wyjściowej (poziomej) tylko stoją pionowo Co może być tego przyczyną ? Od kilku dni wycieraczki jakby wolniej chodziły ale jeszcze działały
  7. eSSence odpowiedział(a) na eSSence temat w 1.9TDI
    Widzę że nie tylko u mnie w tym miejscu jest pustka a myślałem że brakuje jakiegoś elementu
  8. eSSence opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Mam pytanie...Zauważyłem że w miejscu zaznaczonym na czerwono jest trochę miejsca i wydaje mi się że coś tam powinno być Brakuje czegoś ?? Ta osłona plastikowa jest luzno wsadzona i nic jej nie trzyma
  9. eSSence odpowiedział(a) na eSSence temat w Nadwozie i Wnętrze
    Dzięki kolego za pomoc ---------- Post dopisany 09-06-2013 at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany 06-06-2013 at 23:02 ---------- Jednak się pomyliłem i nie mam tego klasycznego zapięcia "U" tylko te nietypowe ramiona...Siedzi tam pióro Bosch Twin 909 Jest Są jeszcze jakieś pióra które podejdą pod ten typ ramion ?
  10. Zdecydowałem się jednak na Osram Night Breaker Plus
  11. eSSence odpowiedział(a) na eSSence temat w Nadwozie i Wnętrze
    Tak wiem że te co podałem nie są płaskie A te płaskie lepiej spisują się od tych klasycznych ? I jak chodziły u ciebie te po 8 zł ?
  12. eSSence opublikował(a) temat w Nadwozie i Wnętrze
    Posiadam B6 z 2001 roku i mam ramiona z takim haczykiem "U" pod klips Założony pióra to Bosch Twin 909 I moje pytanie jest takie czy do tych ramion podejdą jakieś wycieraczki "płaskie"/ bezprzegubowe ? Widziałem na stacji Shell takie wycieraczki jak na tej aukcji stosował ktoś ? Czy to szajs na tydzień ? PIÓRO WYCIERACZKI ALCA SPECJAL 330MM / 13" (3297214483) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  13. Muszę wymienić żarówki w soczewkach i mam dylemat co wybrać...Night Breaker, Blue Vision czy Osram Cool Blue Hyper Chcę żeby jak się patrzy na soczewkę pod kątami to wpadała w niebieski/zielony
  14. Planuję założyć Osram Cool Blue Hyper i mam kilka pytań : 1. Nie trzeba na nie homologacji ? 2 Żarówki te miają 5000k ? Jak ma się to do lamp ? Bo chcę je włożyć w soczewkę 3 Jak z widocznością w nocy/ w deszczu ? 4 Na przeglądzie nie robią problemów ? 5 Jaka jest żywotność ? Pozdrawiam
  15. Dzięki kolego.
  16. Można kupić w ASO same przyciski (plastikowe) bez mechanizmu do podnoszenia szyb ??
  17. Akurat chodzi mi o III
  18. Panowie które radio lepsze Harry czy Johnny ??
  19. Esp

    eSSence odpowiedział(a) na eSSence temat w Elektryka i Oświetlenie
    Tak
  20. Esp

    eSSence opublikował(a) temat w Elektryka i Oświetlenie
    W trakcie jazdy włącza mi się ESP i na tablicy ukazuje się wykrzyknik i wtedy przygasają delikatnie światła czy to normalne ?? Mam nowy aku 77ah
  21. A jak to jest z legalnością 520 ? Coś się zmieniło ? Te radyjka o których kolega wyżej wspomniał President Harry/Johnny III ASC nadają się ?
  22. Panowie zamierzam kupić zestaw CB Radio + Antena(magnes) Co byście polecili ?? Kwota jaką chcę na to przeznaczyć to około 500 pln Gdzieś wyczytałem że Uniden 520XL + Sirio Omega 27 mag to dobre zestawienie (?) Może kolega laguna by coś polecił...
  23. Posiadam Audi A4 B6 2001 TDI 1.9 130 kucy I tu pytanie do was jaki akumulator kupić to każdy mi mówi inaczej i już sam nie wiem a kodów nie mogę znaleźć
  24. Mam do was pytanie...Posiadam włącznik świateł 531 jeśli chciałbym zmienić go na 531C to z tego co wyczytałem to muszę zmienić pin 11 na 13 i jest to żółty kabelek ? Z tym że sprawdzałem w wyłączniku u mnie i pod pin 11 i 13 nic nie jest podpięte a żółty kabel wchodzi do pin nr 4
  25. Jeśli kupie wyłącznik o innych numerach to czy będzie on działał ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.