Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

luck109

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez luck109

  1. Niestety... To, że jest paragon o niczym nie świadczy, bo mogą oskarżyć o paserstwo... taki kraj... Ale trzeba liczyć, że będzie dobrze
  2. 300W?? Skąd Ty to wziąłeś?? 60'' ciągnie do 290W... http://www.panasonic.pl/html/pl_PL/Produkty/TX-P60ZT60/overview/12244475/index.html?view=angle&angle=4&colourVar=TX-P60ZT60E Moje 42" ciągnie 130W A trzeba dodać, że w przypadku plazmy, nie ciągnie ona cały czas max - w przypadku ciemnych scen będzie ona pobierała nawet mniej od LCD. LCD (czy LED - jeden pieron, to LCD tylko inny typ podświetlenia) natomiast ze względu na technologię cały czas pobierają średnią wartość. Puść sobie materiał SD na plazmie i LCD, w tej samej cenie, możesz porównać jakość - rbl.tv, albo 4fun. Osobiście wolę mieć lepszą jakość i dynamikę obrazu, a resztę oddać w rachunku. Trzeba dodać, że ile może wzrosnąć rachunek za prąd w stosunku miesięcznym? O 5zł? Pozostaje pytanie po jakim czasie ceny się zrównają LCD i plazma + wyższy rachunek. Jak zawsze wszystko kwestia gustu
  3. Ja u siebie mam plazme 42" Panasa... i powiem jedne - Tylko plazma. Chcąc kupić LED/LCD który oferuje zbliżoną jakoś obrazu, trzeba wyłożyć więcej.
  4. @YOGI3000 ,A czy musi być LED i czy musi być Samsung? Dodaj jeszcze co chcesz oglądać - z jakiś źródeł i w ogóle.
  5. Jaki bulwers... nawet zapytać po ludzku nie można Btw. Nie całe życie poświęcam forum, żeby czytać wszystkie wątki...
  6. Nie wiem co w tym śmiesznego, skoro w pastach polerskich to standard... w niektórych cleanerach też...
  7. Griffe, a przetarłeś po operacji jakimś IPA, żeby sprawdzić czy to rzeczywisty efekt, a nie wypełnienie?
  8. Taki efekt tylko przy użyciu maszyny.
  9. Myślisz, że można takie efekty osiągnąć ręcznie?
  10. No niestety zdjęcia w takiej rozdzielczości i z takiej odległości niewiele pokażą. Trzeba też dodać, że rysy raczej nie zostały usunięte, ale bardziej zakryte. Fakt, faktem za włożoną robotę.
  11. luck109 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Hamulec ręczny?
  12. To coś takiego powinno się nadać TP-LINK TL-WR702N ADAPTER WIFI MULTIROOM TV N 4544 (3115641806) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Wilk syty i owca cała
  13. @Wandej, ale jak w ogóle nie chcesz ciągnąć kabli, to przy każdym tunerze byś musiał postawić jakiś router/access-point wifi... taka zabawa będzie swoje kosztować... ---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ---------- Na pewno potrzebny jest jakiś router wifi z trybem "client", żeby można było rozdzielać po kablu to co masz puszczone przez wifi ---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ---------- Musisz podać czy masz już jakąś sieć w domu, to może być pomocne
  14. Quad albo i więcej... Bo matka dobrze było, żeby miał podłączone obie głowice. W Ostateczności instalacja na multiswitchu sat. No, ale spięcie ich w jeden LAN jest w 100% wymagane. Internet jest Ci potrzebny do usług dodatkowych - jakiś streamów itp.
  15. Hmmm Przeczytaj Jak podłączyć Multiroom Standard HD?
  16. Domyślam się, że masz Multiroom Standard, tak więc: # Wszystkie muszą mieć doprowadzony kabel od konwertera # Wszystkie muszą być w jednej podsieci z tunerem matką - czyli tym z dyskiem 500GB - czyli tak, musisz je spiąć kablem sieciowym przez switcha, router, etc.
  17. Wiem o tym... Nie dają wolności wyboru... ja również jestem za możliwością korzystania z własnego dekodera. Lepszy taki multiroom na ich tunerach niż żaden... Odnośnie 2 kart z C+ - bez problemu możesz przejść i zachować 2 karty które posiadasz. Poza tym - to, że nie zamierzasz jej zmieniać, nie znaczy, że nie przyślą Ci propozycji "nie do odrzucenia" przejścia do NC+ - albo przechodzisz, albo wypad z baru Chyba nawet wysyłali takie pisma - automatyczne przejście, chyba, że napiszesz wypowiedzenie w ciągu 14dni. Jak nie napiszesz to przechodzisz z automatu do NC+. Na szczęście UOKIK dobrał im się do d*py za te pisma i zaprzestali je rozsyłać.
  18. @satikrk http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/audi-a4-b7-avant-moze-b6-wymiana-tylniej-wycieraczki-wycieraczke-q5-108051/index2.html#post3439742
  19. Dodam od siebie, że multiroom działający na zasadach N - można "podzielić" przez VPN Więc dla chcącego nic trudnego, a czytałem już dużo potwierdzeń, że działa.
  20. @Tomeks, no to prawda, to co napisałeś Fakt, że robią teoretycznie wszystko zgodnie z prawem... ale nie oznacza to, żeby robić z ludzi idiotów i "kraść" w biały dzień
  21. Jakby było tak uczciwie to UOKIK by im się do d*py nie zaczynał dobierać
  22. Najlepiej iść do punkt i u nich nadać wypowiedzenie. Przy tym potwierdzenie nadana dostaniecie.
  23. Na obecna chwilę nie, bo nie oferują modułu CAM
  24. Macie czytajcie.... i.... i nie wiem co... Wykop.pl - Zobacz: Tym razem o tym jak wyglądały szkolenia nC+ i jak traktowano pracowników BUT WHY?: Oj nie tak, nc+, nie tak... Jednak przymusowa migracja do nc+? Uwaga na wyższe rachunki i przedłużenie umowy! - nc plus, Cyfra Plus, n | media2.pl
  25. 180 to za duże... do robienia maski czy dachu to może i być

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.