Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

luck109

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez luck109

  1. Zapomniałem, że ona oklejona folią carbon jest
  2. @dawid195a, tą czarną ramkę do wokół grilla to sam robiłeś na czarno? Czy kupna? No fura ładnie wypolerowana
  3. Autko ślicznie wygląda Wszystko kwestia gustu Ale ja bym okleił tylko dokładkę
  4. Panowie, może coś w niedzielę, w godzinach popołudniowych?
  5. Ktoś podpowie jak najlepiej pozbyć się oznaczeń modelu i pojemności? Suszarka + żyłka?
  6. No ok... a może ktoś podać jej numer, ewentualnie ile kosztuje w ASO ta felga?
  7. Próbuję znaleźć te felgi w etce ale jakoś nie mogę ich znaleźć... :/
  8. Widziałem jak to wygląda... jednym słowem tragedia Tylko gdzie dorwać pewne felgi?
  9. Jak w miejscu spotkania postawisz darmowy dystrybutor to każdy się pojawi :gwizdanie:
  10. Panowie... panowie... szykuje się coś w najbliższym czasie? czy może spróbujemy zebrać ludzi?
  11. Dzięki Zastanawiałem się nad tym przyciemnianymi szybami, ale będą one dublowały funkcji rolet :gwizdanie: Fakt, że zapewne by to wyglądało lepiej Przechodziło mi też, przez myśl, żeby na czarno walnąć relingi+logo a felgi na grafitowo. Felgi na czarno w czarnym samochodzie troszkę by się w niego wtapiały. Nie byłyby dostrzegalne A wtedy byłby widoczne, i tak subtelnie rzucały się w oczy Przymierzam się do zakupu felg. Znalazłem coś takiego na allegro: http://allegro.pl/nowe-felgi-18-5x112-audi-a3-a4-s4-a5-a6-a8-tt-q5-i1821708996.html Tylko, czy ta cena nie jest za tanie... Ewentualnie czy ktoś mógłby polecić pewne źródło takich felg
  12. No nie ma sprawy Tylko teraz czekać na kabelek, i ewentualnie samemu zabierać się za robienie czegoś
  13. Dzięki za wyczerpującą odpowiedź Tak, połapałem się Będzie to pewnie pomoc, żeby uniknąć przyszłych problemów W razie czego też wiem komu zasypywać skrzynkę pytaniami
  14. No to trzeba z tym dalej żyć [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 13:34_________________________________________________@czarny588, a Ty możesz powiedzieć jakie masz doświadczenia z DPFem oraz pompą? Coś pod tym kątem zrobiłeś w swoim silnku?
  15. Właśnie zauważyłem, że trzeba go mocniej pierdzielnąć, żeby się otworzył
  16. Wiem, poczytałem troszkę na ten temat Już poczyniłem kroki w tym kierunku. No a przygodę z DPFem już miałe Mam problem z zacinającym się uchwytem pod napoje - może ktoś podać jakiś link do rozwiązania tego problemu, bo nie mogę tego nigdzie znaleźć
  17. felasie pewnie były takie Jednak wolę swoją ;p Dzięki Oczywiście w miarę możliwości skorzystam Dzięki
  18. To ja przyłącze się do pytania,możne ma ktoś namiary na warsztaty w województwie świętokrzyskim?
  19. Więc nic specjalnego, obecne ładniejsze - przynajmniej dla mnie Mam zamiar dołożyć aluminium, bo trochę bije po oczach brak tych kilku dodatków Roletka na żywo prezentuje się świetnie No a nieszczęsne korby planuje zmienić Jak najbardziej potwierdzony Okazało się, że seryjnie ma Bluetooth Zapomniałem, żeby wyszukać od razu po przekręceniu kluczyka Jedna rzecz do zrobienia mniej
  20. Chociaż to nie jest felga na której wyjechał z fabryki Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - będzie felga pod zimówki Oryginalnie było: CL6 = Alloy wheels 7.5J x 17 Ktoś ma pojęcie jak może wyglądać ta felga? To znaczy, że była jakaś 17"? Czy jakaś konkretna?
  21. W końcu po długich miesiącach poszukiwań oraz pójściu na kompromis, na podjeździe stanęło nowe wozidełko Miało być 2.0TFSi quattro z Fullem No ale ciężko było znaleźć takie wyposażenie + benzyna. Rachunek ekonomiczny również przemawiał na stronę Trafiła się ona... po dogłębnym przebadaniu samochodu + szybkich kalkulacjach wyszło, że kupię tak wyposażoną. Resztę dołożę sam - będzie radocha ze zrobienia samochodu pod siebie Przejdźmy do rzeczy. Produkcja: 10/2007 Wyposażenie: E4J = "S-line" Obniżone zawieszenie -20mm Czujniki parkowania z tył Aluminiowe listwy wewnątrz Pakiet Comfort - elektryka przód, mechaniczno-mięśniowy tył, oświetlenie przestrzeni nóg itp. Bi-xenon + DRL (bez AUTO) Servotronic Skórzana trójramienna-wielofunkcyjna kierownica + skórzany drążek Pełen FIS RNS-E z PL + Bluetooth Sterowanie głosowe Sportowe fotele przednie - elektryczna regulacja lędźwi + podgrzewane Climatronic - dwustrefowy Tempomat Chłodzony schowek - lodówka? Rolety w tylnich oknach Felgi alu ori 16'' + 205/55R16 Elektryczne lusterka - ale czy podgrzewane? 8x Airbag No to chyba tyle jak o czymś zapomniałem... to dopiszę/poprawię W planach: Pełen pakiet zewnętrzny s-line Felgi ori 18'' RS lub Rotor + dystans 10mm Grill od RS + czarne logo Tylne światła LED Pozbycie się oznaczeń z tylnej klapy Fotele sportowe skóra+alcantara lub pełna skóra Pozbycie się uchwytu pod telefon Interfejs iPod i/lub zmieniarka Czujnik zmierzchu + lusterko fotochromatyczne Kamera cofania Elektryczne tylne szyby Podwójny wydech od 3.0TDI Czas na fotki:
  22. Witam wszystkich użytkowników forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.