Treść opublikowana przez luck109
-
Platforma cyfrowa NC+
Zmartwię Cię... nie da się...
-
Jaki preparat do mycia silnika?
Ja raz znalazłem w markecie budowlanym Tenzi
-
Platforma cyfrowa NC+
Zawsze działa to na takiej samej zasadzie - dzielenie uprawnień przez internet, czyli tak jak z C+, tylko soft do tego wszystkiego ewoluuje Na starych kartach C+ działa to bez problemu - do czasu aż ich nie wymienią na nowe. Kartę N można podzielić, ale nie jest to już takie oczywiste jak w C+, bo możliwość podziału zależy od dużej liczby czynników. Czyli: w przypadku migracji z N lub C+ ==> NC+ podział jest możliwy, nie w każdym przypadku. Natomiast dla nowych klientów podział raczej tylko przez ich Multiroom, co nie zmienia faktu, że ich system można wykorzystać do podziału przez internet korzystając z VPN Chyba, że ktoś postanowi przyjść do nich jako nowy klient z białym lub czarnym nboxem, które swego czasu wyprzedawali - to wtedy "normalny" podział przez internet będzie możliwy.
-
Jaki preparat do mycia silnika?
Ja bym potraktował na początku czymś od TENZI, bo jednak potrzeba coś mocnego w takie miejsca
-
Czym doczyścić złotawy nalot na felgach
Autoland Attack do czyszczenia felg
-
MEGUIAR'S Ultimate Compound vs MEGUIAR'S Ultimate Polish
Jak już masz maszynę to lepiej zainwestować w jakieś pasty polerskie niż w UC
-
Platforma cyfrowa NC+
Ja nie twierdzę, że można taki tuner tylko w UK, można i w PL, ale jak dawca z UK to trudniej to wszystko do wykrycia Zresztą i w UK i PL są takie fabryki oferujące ludziom takie usługi. @GreGoriO, tylko problem z tym, że to jest nielegalne.
-
Platforma cyfrowa NC+
Ktoś w UK ma kartę np: C+, CP sprzedaje odpowiednio skonfigurowany tunery i dzieli się z Tobą uprawnieniami przez internet.
-
Platforma cyfrowa NC+
Pewnie taki sprowadzony z UK... Tunerów oferujących takie możliwości jest dużo... i nie musi być jakiś super-hiper... Ktoś kto ogarnia taki temat, poradzi sobie z tym wszystkim za mniejsze pieniądze...
-
Platforma cyfrowa NC+
Zaproponują albo przejście do NC+ na ich warunkach... albo koniec współpracy.
-
Platforma cyfrowa NC+
Dla Ciebie wszystko zostaje po staremu - warunki umowy Ci się nie zmieniają - bo to C+ przejęła N, a nie na odwrót Co najwyżej możesz przejść do NC+ - co na obecną chwilę się raczej nie opłaca /////////////////////////////////// Chyba jednak się mylę w tej kwestii
-
Platforma cyfrowa NC+
Oficjalnie - zgodnie z regulaminem, legalnie z dwóch kart możesz korzystać (lub dzielić jedną) tylko w obrębie własnego mieszkania. Nikt do końca nie wie jak będzie po 21.03, ale wielce prawdopodobne jest, że zostaną przy systemie kodowania C+. Dzięki czemu dzielenie jednej karty nie robi żadnego problemu. Można to robić na różne sposoby, albo poprostu wziąć multiroom od nich. Jakby C+ chciała ukrócić dzielenie kart, to byłby dla nich strzał w stopę. Jak porządnie ustawisz sobie antenę to nie ma prawa nic Ci zacinać
-
Platforma cyfrowa NC+
Tu i tu będziesz miał 30fpsów, tylko chodzi o to ile linii w jednej chwili jest odświeżane - czy wszystkie, czy co druga. @Mike_G_A4, używaj interpunkcji, bo się czytać w ogóle nie da:facepalm:
-
Platforma cyfrowa NC+
Po 21.03 zostanie i system kodowania C+ i N. Poza tym mają dla nowych klientów oferować tunery ADB (takie jak w N). Więc splitery oraz inne wynalazki działające przy C+ będą nadal działać (W dłuższej perspektywie ma pozostać tylko system kodowania C+) Chyba, że ktoś przejdzie z N do NC+, no to już trochę gorzej, żeby to podzielić. Powiem, że się da, ale nie w każdym przypadku jest to możliwe.
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Osłona zbiorniczków audi a4 b6/b7
wladi rzuć okiem na tego konkretnego posta, on Ci powinien wiele rozjaśnić. Ja na jego podstawie kompletowałem całą zabudowę: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b7-obudowa-podszybie-2-oslony-komorze-silnikowej-108054/index4.html#post1741991
-
Prośba o opinie replik firmy WSP Italy
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie, czy podany przeze mnie w linku przedstawiciel to jedyny 'zaufany' dystrybutor tej marki na nasz kraj? Czy może są inni 'zaufani' ,np. na 'alledrogo' którzy handlują felgami tej marki?
-
Prośba o opinie replik firmy WSP Italy
Witam, szukam opinii użytkowników felg tej włoskiej firmy: felgi audi | kupić felgi audi| felgi dla audi | alufelgi audi | felgi aluminiowe audi Jak sprawują się na naszych drogach? Czy warto inwestować,np w 18'' czy raczej skłaniać się ku oryginalnym felgom?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Bo był zbyt niecenzuralny
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew