Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

luck109

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez luck109

  1. Zmartwię Cię... nie da się...
  2. Ja raz znalazłem w markecie budowlanym Tenzi
  3. Zawsze działa to na takiej samej zasadzie - dzielenie uprawnień przez internet, czyli tak jak z C+, tylko soft do tego wszystkiego ewoluuje Na starych kartach C+ działa to bez problemu - do czasu aż ich nie wymienią na nowe. Kartę N można podzielić, ale nie jest to już takie oczywiste jak w C+, bo możliwość podziału zależy od dużej liczby czynników. Czyli: w przypadku migracji z N lub C+ ==> NC+ podział jest możliwy, nie w każdym przypadku. Natomiast dla nowych klientów podział raczej tylko przez ich Multiroom, co nie zmienia faktu, że ich system można wykorzystać do podziału przez internet korzystając z VPN Chyba, że ktoś postanowi przyjść do nich jako nowy klient z białym lub czarnym nboxem, które swego czasu wyprzedawali - to wtedy "normalny" podział przez internet będzie możliwy.
  4. Ja bym potraktował na początku czymś od TENZI, bo jednak potrzeba coś mocnego w takie miejsca
  5. Autoland Attack do czyszczenia felg
  6. Jak już masz maszynę to lepiej zainwestować w jakieś pasty polerskie niż w UC
  7. Ja nie twierdzę, że można taki tuner tylko w UK, można i w PL, ale jak dawca z UK to trudniej to wszystko do wykrycia Zresztą i w UK i PL są takie fabryki oferujące ludziom takie usługi. @GreGoriO, tylko problem z tym, że to jest nielegalne.
  8. Ktoś w UK ma kartę np: C+, CP sprzedaje odpowiednio skonfigurowany tunery i dzieli się z Tobą uprawnieniami przez internet.
  9. Pewnie taki sprowadzony z UK... Tunerów oferujących takie możliwości jest dużo... i nie musi być jakiś super-hiper... Ktoś kto ogarnia taki temat, poradzi sobie z tym wszystkim za mniejsze pieniądze...
  10. Zaproponują albo przejście do NC+ na ich warunkach... albo koniec współpracy.
  11. Dla Ciebie wszystko zostaje po staremu - warunki umowy Ci się nie zmieniają - bo to C+ przejęła N, a nie na odwrót Co najwyżej możesz przejść do NC+ - co na obecną chwilę się raczej nie opłaca /////////////////////////////////// Chyba jednak się mylę w tej kwestii
  12. Oficjalnie - zgodnie z regulaminem, legalnie z dwóch kart możesz korzystać (lub dzielić jedną) tylko w obrębie własnego mieszkania. Nikt do końca nie wie jak będzie po 21.03, ale wielce prawdopodobne jest, że zostaną przy systemie kodowania C+. Dzięki czemu dzielenie jednej karty nie robi żadnego problemu. Można to robić na różne sposoby, albo poprostu wziąć multiroom od nich. Jakby C+ chciała ukrócić dzielenie kart, to byłby dla nich strzał w stopę. Jak porządnie ustawisz sobie antenę to nie ma prawa nic Ci zacinać
  13. Tu i tu będziesz miał 30fpsów, tylko chodzi o to ile linii w jednej chwili jest odświeżane - czy wszystkie, czy co druga. @Mike_G_A4, używaj interpunkcji, bo się czytać w ogóle nie da:facepalm:
  14. Po 21.03 zostanie i system kodowania C+ i N. Poza tym mają dla nowych klientów oferować tunery ADB (takie jak w N). Więc splitery oraz inne wynalazki działające przy C+ będą nadal działać (W dłuższej perspektywie ma pozostać tylko system kodowania C+) Chyba, że ktoś przejdzie z N do NC+, no to już trochę gorzej, żeby to podzielić. Powiem, że się da, ale nie w każdym przypadku jest to możliwe.
  15. luck109 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jak wszystko masz w chromie, to zostawić tak jak jest... moim zdaniem
  16. luck109 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Moim zdaniem, zostawić tak jak są Chyba, że zrobisz relingi + ranka grilla na czarno , to wtedy na czarno Ale... kto co lubi
  17. luck109 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Aaa... ja zrozumiałem, że bez znaczka s-line, albo quattro
  18. luck109 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    http://www.audi-a3us3.de/MeinA3/meinA4/pic01_1280.jpg http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/148/5074/16216311/front-gross-bearbeitet-2449075411260265213.JPG Bedzie?
  19. wladi rzuć okiem na tego konkretnego posta, on Ci powinien wiele rozjaśnić. Ja na jego podstawie kompletowałem całą zabudowę: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b7-obudowa-podszybie-2-oslony-komorze-silnikowej-108054/index4.html#post1741991
  20. Dziękuję bardzo za odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie, czy podany przeze mnie w linku przedstawiciel to jedyny 'zaufany' dystrybutor tej marki na nasz kraj? Czy może są inni 'zaufani' ,np. na 'alledrogo' którzy handlują felgami tej marki?
  21. Witam, szukam opinii użytkowników felg tej włoskiej firmy: felgi audi | kupić felgi audi| felgi dla audi | alufelgi audi | felgi aluminiowe audi Jak sprawują się na naszych drogach? Czy warto inwestować,np w 18'' czy raczej skłaniać się ku oryginalnym felgom?
  22. luck109 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    To i tak około połowy ceny oryginału,więc jeśli jakość byłaby zadowalająca to jest to jakaś alternatywa. Dzięki jedrekx za tą opinię. Czytałem też ocenę miron78 na ich temat i jest z nich bardzo zadowolony.
  23. luck109 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    To jest cena za sztukę
  24. luck109 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie takie pytanie, czy ktoś miał do czynienia z felgami tego producenta,tj.'WSPITALY'? felgi audi | kupić felgi audi| felgi dla audi | alufelgi audi | felgi aluminiowe audi Czy warto zwrócić na nie uwagę?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.